Arkadaşlarınızla Paylaşın
 • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu
 • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu
 • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu

Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu

KİŞİ | GECE
Singapur Hy 13 gece
ucak ıle
13 gece 15 gun edj

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Sizlere Her Konuda 7/24 Yardımcı Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

0216 418 9 418

Size En Uygun Dönemi Seçin ve Cazip Teklifleri Görün...
Tur Tarihi
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk
2.Çocuk
TUR TANITIMI

1.GÜN ISTANBUL-SINGAPUR-MELBOURNE

İstanbul Atatürk Havalimanında saat 11:30 da İREM Turizm kontuarında buluşma, bagaj ve checkin işlemlerimizi takiben, SINGAPUR Hava Yolları ile SINGAPUR aktarmalı olarak MELBOURNE yolculuğumuz başlıyor Geceleme Uçakta.

 2.GÜN MELBOURNE

 Akşam saatlerinde MELBOURN’e ulaşıyoruz. Havalimanında karşılanma ve otelimizde transfer. Geceleme otelimizde. OTELİMİZ : IBIS MELBOURNE HOTEL 3* Melbourne, 2011 yılında The Economist dergisi tarafından yayınlanan Dünyanın En Yaşanabilir Şehirleri listesinde kültürel nitelik, iklim, yaşama ücreti ve sağlık, suç oranı gibi sosyal koşullar bakımından birinci seçilmiştir. Melbourne, Avustralya'nın en büyük üç şirketine ev sahipliği yapmaktadır: Telstra, BHP Billiton ve National Australia Bank. Avustralya Ticaret Konseyi, Avustralya Sendika Konseyi ve Avustralya Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem gören şirketlerin çoğunluğu Melbourne'da bulunmaktadır. Avustralya'nın spor kenti olarak adlandırılan Melbourne, ülkenin büyük spor müsabakaların ‘a ev sahipliği yapmaktadır. Bunlar Melbourne Bahar At Yarışları Festivali (Melbourne Kupası buna dahil dir.) Avustralyan Formula Bir Grand Prix, Avustralya Açık Tenis Turnuvası ve AFL Büyük Finali. Melbourne güney yarımkürenin ilk Olimpiyatlarına 1956 yılında ev sahipliği yaptı. 2006 İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları da Melbourne'da düzenlendi

 3.GÜN  MELBOURNE

Puffing Billy and Healesville Sanctuary TAM GÜN TURU (DAHİL) Bu sabah kahvaltı sonrası turlarımız başlıyor. BUHARLI TREN turumuz ile Melbourne Yarra Vadisini güzelliklerini doğal yaşamını yakından göreceğiz, yine Avustralya ‘ya özgü Koala, Kangru korunaklarında onları yakından tanıyacağız. Bu Doğa turumuz saat 07:45 de başlayıp akşam saatlerine kadar sürmektedir (8 saatlik Tur)yemeksiz tam gün turumuz yapılacaktır. Geceleme otelimizde. Melbourne, Avustralya'nın Victoria eyaletinin başkenti ve 3.7 milyon nüfusuyla ülkenin ikinci en kalabalık şehri (2006 sayımına göre). Melbourne bir milyon nüfusu aşmış şehirler arasın da dünyanın en güneyinde bulunanıdır

 4.GÜN  MELBOURNE TURU VE PENGUENLER VE PHILIP ISLAND TURU *(DAHİL)

 Avustralya’nın en büyük şehirlerinden olan Melbourne’de 07:30 da erken saatlerde ŞEHİR TURUMUZU yapacağız. Turumuz 3 saat sürecektir, şehir turumuz olacak. Viktoria Sanat Merkezi’ni ve Melbourne’un simgelerinden biri olan çelik kulesini ve St Kilda Caddesi’nde bulunan Anzak Anıtı’nı göreceksiniz. Öğleden sonra , Tam Gün * Phillip Island turu yapılacaktır (DAHİL) Muhteşem bir programgece 21:00 e kadar;sürecek unutulmaz bir tur Güzergahımız Philip Island denen yöreye Yolda Çikolata tatma imkanımız olacak, bir fabrika ziyaretimiz , Botanik Bahçeleri ; Koala koruma merkezi ziyareti; Turun en son durağında ise Melbourne ü dünyaya tanıtan PENGUENLER var. Bu penguenler akşam gün batımızı sonrası okyanustan belli bir sahil bölgesine çıkış yapıyorlar. İşte bu çıkış plajları üzerine bir koruma parkı ve Turist ziyaret merkeze inşa edilmiş. Yüzlerce meraklı gezgin akşam saatlerinde Plan kıyısında -tıpkı bir stadyum gibi bankaları olan kısma yerleşiyorlar ve sessizce Penguenlerin çıkışlarını bekliyorlar. NOT: Akşam gün batımı sonrası deniz kıyısı hayli serin oluyor. Yanınızda ceketlerinizi getirmeyi unutmayın! meşhur minik Penguenlerin geçişini izlenmesi ve biraz alış veriş molası sonrası turumuz sona erecek. Bu turumuz esnasın da Öğle saatlerinde Paket sandviç ve içecek servisi yapılacaktır.

5.GÜN  MELBOURNE /HOBART (TAZMANYA )

 Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, bagajlarımı ile birlikte otelden ayrılacağız, havalimanına Mavi dağlar doğal yaşam merkezine ulaşacağız burada gideceğiz, Uçuş saatimiz 10:40 havalimanına varışımızı takiben, iç hat uçuşu işlemlerimizi yapıyoruz ve Avustralya VIRGIN Havayolları tarifeli seferi ile Hobart’a yani Tazmanya adasına yolculuğumuz başlıyor, Hobart havalimanımıza varışımızı takiben, Özel aracımıza binerek , otelimize geçiyoruz. Otelde odalarımıza yerleştikten sonra, öğleden sonra Hobart şehir turumuzu yapacağız, küçük bir yerleşim olan Hobart’ta Marina ve çevresini rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Tazmanya, 64.519 km²'lik alanı ile Avustralya'nın en büyük adasıdır. Ancak Avustralya'nın en küçük bölgesi olduğundan, nüfus yoğunluğu azdır. Kuzeyden güneye 296 km, doğudan batıya 315 km uzanır. Çevresindeki küçük adaları da sayacak olursak 68.401 km²'lik bir alanı kapsar. Bass Kanalı ile Avustralya anakarasından ayrılır. Ayrıca kuzey batısındaki King Adası ile kuzeydoğu ucundaki Flinders Adası'nın ortasında kalır. Adada , sıradağlar ile yüksekliği yaklaşık 1.600 m'yi bulan yaylalar ağırlıktadır. En büyük yükseltisi 1.617 m olan Ossa Dağı'dır.

6.GÜN  HOBART PORT ARTHUR TURU

 Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra çevreyi keşfetmeye devam edeceksiniz. Bugün Öğle Yemekli - PORT ARTHUR turumuza çıkıyoruz. Bugün sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, Port Arthur olarak bilinen Milli Parka götürüyoruz. Turumuz Tazmanya adasının doğal ve tarihi güzelliklerini daha yakından tanımamıza yardımcı olacaktır, eski kale ve Milli parkı ziyaret ediyoruz. Geceleme otelimizde.

7.GÜN  HOBART / SYDNEY

10:00 11:50 Bu sabah SYDNEY yolculuğumuzu yapacağız. Avustralya’nın en güzel şehirlerinden SYDNEY ‘e ulaşıyoruz. Havalimanında bizi bekleyen özel aracımızla, konaklayacağımız otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otelimize yerleşmeyi ve eşyalarımızı odalarımıza bırakmayı takiben turumuz başlıyor. SYDNEY ŞEHİR TURU ve DINNER CRUISE *( DAHİL) Yarım günlük Sydney şehir turu, şehir merkezi, aşıklar koyu Opera binası ve Sydney ‘in kendine has güzel manzarasını doyasıya göreceğiz. ve alışveriş imkanı bulacağımız serbest saatler Rehberimiz eşliğinde şehrin en önemli ve dikkat çeken mekanlarını görme imkanı yakalayacağız. Akşam için Akşam Yemeği GEMİ TURU Dinner Cruise on Sydney Harbour. Bu gezimiz turumuza DAHİL DİR. OTELİMİZ : IBIS PARAMATTA HOTEL 3* Sidney Avustralya'daki en eski yerleşim merkezlerinden biridir. Ülkenin ekonomik dahil her açıdan merkezi olmasına rağmen başkenti değildir. (Başkent Canberra'dır.) Jackson Limanı'nın kıyılarında kurulmuştur. Sidney Botany Körfezi ile Pittwater arasında yaşayan Darut kabilesinin anayurdu olarak bilinmektedir. Bu sebeple burada tarih öncesinden kalma çok sayıda yerleşmeler bulunmakta; yer isimlerinin de çoğu bu eski yerleşmelerden gelmektedir. Sidney'de yaşam 1778 yılında bir sömürge kolonisi olarak başlamış ve şehir altmış yıl boyunca İngiliz toplumunun istenmeyen, suçlu kişilerini barındırmıştır. Bu kötü başlangıca rağmen Sidney şu anda dünyaca ünlü bir kültür ve sanat merkezi hâline gelmeyi başarmıştır. Sidney'in orijinal yerlileri, buraya 18. yüzyılda gelen İngiliz askerleri tarafından zorla yerlerinden edilmişlerdir. Yerli halkın büyük bir kısmı İngiliz birlikleri tarafından katledilmiş, geri kalanların önemli bir kısmı ise genelde kötü çalışma şartlarından kaynaklanan hastalıklar nedeniyle kalabalık topluluklar şeklinde ölmüşlerdir.1788 yılı Ocak ayında Sidney'e gelen İngiliz donanması komutanı James Cook'un önerisiyle şehre İngiltere'nin aşırı kalabalık hapishanelerinden 759 adet suçlu getirilmiştir. Bu İngiliz donanmasının yerleşmesi sayesinde, körfezin kuzeyinde bugünkü Sidney kenti gelişmiştir.

 8.GÜN  SYDNEY BLUE MOUNTAINS TURU

( Öğle yemekli – TAM GÜN) Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası çevre gezilerimize devam edeceğiz. Bugün programımızda ;Tam gün Blue Mountains turu vardır. (DAHİL) bu yöre şehrin dışında, dünyaca meşhur bir manzaraya sahiptir. Katoomba denilen kasabaya, şehir merkezinden ÖZEL OTOBÜSÜMÜZ ile gidilecektir, daha sonra çevre gezilerimiz devam edecektir. Mavi dağlar doğal yaşam merkezine ulaşacağız burada World Scenic Center ı ziyaret edeceğiz. Milli Park tarafından işletilen Teleferik-tırmanış trenine bineceğiz, yine park içerisinde yürüyüş yapacağız. Bu turumuza Öğle yemeği DAHİL dir. Turumuzun sonunda SYDNEY ‘e dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

9.GÜN  SYDNEY HUNTER VADİSİ- ÜZÜM BAĞLARI TURU ( ÖĞLE YEMEKLİ-TAM GÜN)DAHİL*

 Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben çevre gezilerimize devam ediyoruz. HUNTER VADİSİ ÜZÜM BAĞLARI turumuz başlıyor ( Dahil) Bu yöre şehrin 2 saat mesafede dışında, dünyaca meşhur Hunter Valley bağlarını ziyaret edeceğiz, turumuz esnasında Şarap tatma imkanımız olacak. Hunter Vadisi, Sydney ve çevresinde yer alan , en güzel doğal vahşi yaşam parkları arasında yer almaktadır. Hoş bir gün bizleri bekliyor. Bu turumuza Öğle yemeği dahildir

10.GÜN  SYDNEY / AUKLAND (YENİ ZELANDA)

10:35 15:40 Bu sabah çok erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz ve havalimanın geçiyoruz. İşlemlerimizi takiben, Yeni Zelanda’ya yolculuğumuz başlıyor. Bu şehir yaklaşık bir milyon nüfusu ile Yeni Zelanda'nın en büyük kentsel bölgesidir. Auckland size geniş kumsallar, güzel bir liman inanılmaz alışveriş imkanları gece eğlenceleri ve metropolit bir şehir kültürü sunar. Yapacağımız ayrıntılı şehir gezisinde şehri tanıma ve alışveriş imkanı bulacağımız serbest saatler. Geceleme otelimizde. OTELİMİZ : IBIS HOTEL AUCKLAND 3 YILDIZ. ÖNEMLİ NOT: Yeni Zelanda’ya giriş yaparken lütfen üzerinizde ve ya valizinizde açık yiyecek ve ya içecekler bulundurmayınız. Aksi durumda Avustralya gümrük yetkililerinin uygulayacağı cezadan şirketimiz ve rehber kesinlikle sorumlu olmayacaktır. Auckland metropolitan alanı Yeni Zelanda'nın kuzey adasında yer alır. Bu alan ülkenin en fazla şehirleşmiş yerleşimidir. Yaklaşık 1.3 milyon nüfusuyla ki bu rakam Yeni Zelanda'nın nüfusunun dörtte birinden fazladır. Ülkedeki nüfusu en fazla olan şehirdir. Ayrıca nüfus artışının ülkenin geri kalanından daha yüksek olması bu durumun gelecekte de süreceğini göstermektedir. Şehir ülkedeki ekonomik falliyetlerin en yoğun olduğu merkezdir. Mercer tarafından her yıl hazırlanan, Dünyanın en yaşanabilir şehirleri 2011 endeksinde Auckland 3. sırada yer almıştır.[2] Yine The Economist dergisi tarafından her yıl düzenlenen, 2011 yılı Dünya Şehirleri Yaşam Endeksi'nde, Auckland 9. sırada yer almıştır.

11.GÜN AUCKLAND -ROTORUA

 gayzerler şehri ‘’ Bu sabah saat 09:00 da Auckland şehir merkezinden otobüs ile (şehirlerarası otobüs) Yeni Zelanda‘nın bir başka büyük şehri ROTORUA ‘ya doğru yolculuğumuz başlıyor. Yolculuğumuz yaklaşık 5 saat sürecek. Bugün Rotarua güzergahımız üzerinde diyebileceğimiz bir noktada dünyaca ünlü HOBBIT KÖYÜ müzesi bulunmaktadır. Yüzüklerin efendisi filminde dikkat çeken ve Film çekimlerinde kullanılan Sinema Platformu günümüzde ziyaretçilere açılmış durumdadır.( DAHİL) Varışımızı takiben otelimize yerleşme ve öğleden sonra kısa şehir turumuzda çevreyi tanıyoruz. OTELİMİZ: ROTORUA INN 3 YILDIZ. Bu akşam çok özel bir program bizleri bekliyor. MAORI YERLİ KÖYÜ- GECE SHOW – AKŞAM ÖZEL HANGY YEMEĞİ- ( DAHİL) Otelimizden akşam 18:00 de transferimiz yapılacak, Yeni Zelanda yerlileri yani Maori köylüleri bölgesine geçişimiz ve onların hayatları hakkında sunumlar, dans ve özel yemek ile güzel bir gece.

12.GÜN WAITAMO MAĞRALARI ÇEVRE GEZİSİ

 Bu sabah erken saatte kahvaltıyı takiben, Otelimizden yerel Operatörümüzün aracı ile, günlük hareket eden gruba dahil olarak, gezimize başlıyoruz.Yeni Zelanda ‘nın meşhur Waitomo mağaralarını ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. Yerel rehberimizden bölge hakkında bilgiler alıyoruz. Waitomo Mağaralarını ziyaret edeceğiz. Bölgedeki meşhur Koyun yetiştiriciliği hakkında bilgiler alıyoruz Rotorua’a dönüyoruz.

13GÜN ROTORUA-AUCKLAND

 Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı takiben. Yeniden otobüs ile Auckland a dönüyoruz. Otelimize yerleşme ve Serbest Gün. OTELİMİZ : IBIS HOTEL 3 YILDIZ

14.GÜN AUCKLAND/ SINGAPUR

12:10 19:10 Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı takiben, havalimanına transferimiz yapılacak, geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Singapur Hava Yolları tarifeli seferi ile Singapur aktarmalı olarak yolculuğumuz başlıyor. Singapur’da aktarma yapıyoruz ve kısa beklemeyi takiben,İstanbul’a devam edeceğiz.

15.GÜN  SİNGAPUR /ISTANBUL

 01:45 07:45 İstanbul a varış. Turumuzun sona ermesi  UÇAK SAATLERİ/ DETAYLARI SEZON İÇİNDE SAAT DEĞİŞİKLİKLERİ OLABİLİR İREM TURIZM, HAVA YOLU TERCİHİNİ GÜN VE GECE SAYISI EKSİLMEDEN –TUR AKIŞINI DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR. Bu güzergahı Tur hareketinden önce içerik aynı kalmak şartı ile; şehirlerin ziyaret sıralaması değişebilir; Bu hak İREM Turizm de saklıdır. Vizelerin Onaylanmasından ve sürecinden İREM Turizm sorumlu değildir. Avustralya ve Yeni Zelanda sınır kontrolleri çok sıkıdır, yiyecek-sıvı vb maddeleri yanınıza almayınız, Ceza uygulamaları vardır.

TUR PROGRAMI

 UYARI :
Avusturalya  ve Yeni Zelanda  gümrük  kontrolleri ve uygulamaları gereğince ; yanınıza yiyecek-içecek almanız ; istenmemektedir. Lütfen  bu kurala  uymaya  özen gösteriniz.

Avustralya Yeni Zelanda Seyahati  Notları

 

 • Değerli Misafirlerimiz, heyecanla beklediğiniz Avustralya-Yeni ZelandaTuru ile ilgili son hatırlatma notlarınızı aşağıda görebilirsiniz. Bu notları dikkatlice okuyup seyahat öncesi hazırlıklarınızı yapmanızı önemle rica ederiz.

 

 • Buluşma Detayları ; Havalimanında Dış Hatlar Terminali İREM Turizm yetkilisi ile  ile buluşma.

 

 • Avustralya/Yeni Zelanda turuna katılacak olan misafirlerimizin Vize belgelerinin yanlarında olması gerekmektedir.Ülke’ye girişlerde özel bir form doldurulmaktadır.

 

 • Alkol ve sigara :Avustralya gümrüksüz mal girişi konusunda pek cömert değildir. 18 yaş ve daha büyük ziyaretçiler 1,125 litre alkollü içki artı 25 Adet sigara (1 paket) sokabilirler.Kısacası Avustralya dünyanın bir yerinden diğerine içki ve tütün taşımanıza izin vermemektedir. 

 

KARANTİNA ÇOK ÖNEMLİ

Sizinle ilgilenen göçmen işleri yetkilisi ayrıca karantina kontrolünü de gerçekleştirir. Yetkililerin karantina kapsamına soktuğu bitki, hayvan ve türevleri size çok fazlaymış gibi gelebilir ama ülke eko-sistemi dünyayı etkileyen bir çok zirai hastalıktan kaçabilmiştir ve Avustralyalılar bu durumun devamında haklı olarak ısrar etmektedirler. Aşağıdaki maddelerin Avustralya'ya girişi kesinlikle yasaktır, yanınızda bulunuyorlarsa karantina görevlisine bildirilmelidirler ve bunlar müsadere edilirler : Süt ürünleri, yumurta, taze fındık, tohum türleri, baklagiller, meyve ve sebzeler, konserveleşmemiş tüm etler. Ayrıca kuru meyve, şehriye, gofret ve kekler, örme eşyalar, çeşitli kabuklar gibi bir dizi ürün de bildirilmesi gerekenler listesindedir amabunlar büyük bir ihtimalle kontrol edildikten sonra giriş izni alırlar. Aktarma ülkesinden aldığınız bir kavanoz bal ya da çilek reçelini dahi yetkililere bildirmelisiniz. Daha fazla bilgi için www.agis.gov.au sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Yetkili doğrudan gözlerinizin içine bakacaktır ve yazılı bildiriminizi sözlü olarak da doğrulamanızı isteyecektir.Kötü durumlara düşmemeniz için etrafta uygun yerlere yerleştirilmiş kutular bulunur. Ayrıca bu kutulara havayollarının yemek servisinden düşüncesizce çantanıza attığınız bisküvileri atmanızı tavsiye ederim.Tahtadan imal edilmiş (kibrit dahil) tüm ürünleri, çiçek tohumları ve bebek mamalarını dahi bildirmelisiniz.Göçmen İşleri yetkilisi gümrük yetkilisine çantanızı kontrol etmesini söyleyecektir. Yani hediye olarak getirdiğiniz salata kasesini paketlemeyin çünkü onun kontrol için açacaklardır ama daha sonra içeri sokmanıza izin verecekelerdir. Eğer son üç ayda bir çiftliği ziyaret ettiğinizi itiraf ederseniz ayakkabılarınızın tabanları incelenecek ve herhangi bir zirai virüs taşıyıp taşımadıkları kontrol edilecektir.

Karantinayı atlatmayı sakın denemeyin çünkü özel yetiştirilmiş köpeklerin olağanüstü burunlarına mutlaka takılıp kalırsınız. Yanınızda bulunan karantina kapsamındaki maddeleri bildirmemenin cezası 100$'dan başlayıp daha ağır olanlara doğru uzanır.Bu aşamada yanınızda bulunan yasak bir ürünü kendiliğinizden bildirirseniz size olan güvenin arttığını ve gümrük işlemlerinizin daha kolay tamamlandığını göreceksiniz. diğer taraftan size göre tamamen zararsız bir ürünün müsadere edilmesine rıza göstermeye de hazır olun. El konulan mallarınızı ülkeden çıkarken geri isteyebilirsiniz ama bunun için giriş yaptıktan en fazla 30 gün sonra ülkeyi terk etmelisiniz. Bu ürünleri o anda ülke dışına göndermeyi de talep edebilirsiniz ama bu sadece havaalanı postanesinden ve bir yetkilinin gözetimi altında gerçekleşebilir.

 

 • Rahat kıyafetleri tercih etmenizi ve günlük kullandığınız ilaçları el bagajınıza almanızı tavsiye ederiz.
 • Yurt dışı çıkış harçlarınızı yatırmayı unutmayınız 15 TL
 • Gezi boyunca hem Avustralyadahemde Yeni Zelanda’da genel hava şartları ortalama olarak gündüz 20 gece 10 derece şeklindedir. Gezi güzergahı üzerinde bazı yerlerde yağmur görülebilir. Bu sebeple şemsiye veya yağmurluklarınızı günlük turlarınızda yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz. Gezi esnasında rahat ayakkabılar tercih edilmelidir.Mutlaka hırka veya ceket bulundurun.

 

 • Avustralya ile Türkiye arasında 8 saat fark vardır. Bu ülke saat olarak bizden ileridedir.Yeni Zelanda ile 10 saat fark vardır.Bu ülke saat olarak bizden ileridedir.
 • Avustralya’nın Para Birimi Avustralya dolarıdır.1 USD = 1.20 AUD’dir.yaklaşık

 • Yeni Zelanda’nın Para Birimi Yeni Zelanda dolarıdır.1 USD =1.30 NZD’dir.yaklaşık
 • Gidilecek ülkelerde olabilecek hırsızlık olaylarına karşın giderken yanınızda ziynet eşyası ve yüklü miktarda nakit para taşımamanızı rica ederiz.
 • Bagajlara getirilen sınırlama sonrası 100 mg üzeri sıvı taşıma yasağı sebebi ile özellikle bayan misafirlerimizin şampuan , sıvı saç kremleri , parfüm , kolonya vs gibi maddeleri mümkün olduğunca el bagajlarına almamaları gerekmektedir.
 • Bagajlarımız ;  uluslar arası uçuşlarda 20 kg + 8 kg el bagajı taşıma hakkımız bulunmaktadır. Bagajlarınızı hazırlarken bu uyarıya dikkat etmenizi önemle rica ederiz.
 • Otellerimizin çoğundaelektrik prizleri telefon ,bilgisayar ve kameraları şarj etmeye uygundur.Tedbir amaçlı dönüştürücü adaptör almakta fayda var.
 • Tur esnasında fotoğraf molalarında Rehberimizin belirttiği saatlere uyulmasını önemle rica ederiz.Otel çıkış saatlerimize ,yemek saatlerimize de Rehberimizin belirttiği saate önemle dikkat edilmesini rica ederiz.Belirtilen saate uyulmaması halinde Tur Programında aksaklıklar yaşanmaktadır.Geç kalma durumlarında Rehberimize önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.
 • Ülkelere girişlerde giriş belgesi doldurulabilmektedir.Bu konuda Rehberimizden yardım alabilirsiniz.Ülke girişlerinde Rehberimizin belirteceği şekilde işlem yapılmasını önermekteyiz.
 • Havalimanlarındaki c/in işlemleriniz esnasında özel isteklerinizi c/in anında Havayolu görevlilerine iletebilirsiniz.Grup c/in işlemi bazı Havayolalrında yapılamamaktadır.
 • Kalacağımız otellerde c/in işlemleri Rehberimiz tarafından yapılacaktır.Rehberimiz işlemleri yaparken sizler Otelin bekleme salonlarında istirahat edebilirsiniz.Rehberimiz oda anahtarlarını size verirken kahvaltı,akşamyemeği,internet kullanımı ,otel hakkında genel bilgileri vs.iletecektir.
 • Serbest zamanlarda gruptan ayrı bir organizasyon yaparsanız ,Rehberimizi bilgilendirmenizi ayrıca Kalacağımız otellere ait otel adresini içeren kartları almanızı tavsiye ederiz.
 • Tur boyunca değerli yüzük,küpe,kolye,saat gibi ziynet ve aksesuarların kullanılmaması tavsiye edilir.

 

İREM  Turizm Seyahat Ekibi İyi Seyahatler Diler….

Fiyata Dahil Hizmetler

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

İstanbul’dan İstanbul’a ekonomi (Y) sınıf uçuşlar ve kişi başı 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı;
Avusturalya  ve Yeni Zelanda  bazı iç hat  uçuşlarda  taşıma hakkı 15kg dır.üstü ağırlılara ücret alınabilmektedir.
Seyahat Sigortası  
Konaklamalar          ‘’ 3 YILDIZLI  OTELLERDE KONAKLAMA’’
3 GECE SYDNEY 
2 GECE AUKLAND 
2 GECE ROTORUA
3 GECE MELBOURNE  
2GECE HOBART 
 TOPLAM 12 GECE /15 GÜN
ARA UÇUŞLAR ,  MELBOURNE/ AUCKLAND /SYDNEY/HOBART(TAZMANYA)

SYDNEY  /Akşam Yemeki   GEMI TURU   Dinner Cruise on Sydney-
SYDNEY  / BLUE MOUNTAINS TURU ( Öğle  yemekli – TAM GÜN)-
SYDNEY   / HUNTER VALLEY  TAM GÜN-
HOBART /PORT ARTHUR TURU- 
HOBART / VINEYARD TURU 
MELBOURNE  / PHILIP ISLAND TURU  
MELBOURNE  /Puffing Billy and Healesville Sanctuary TAM GÜN TURU  -
ROTORUA /   MAORI YERLİ KÖYÜ- GECE  SHOW – AKŞAM ÖZEL HANGY YEMEĞİ-  
ROTORUA /     WAITAMO  MAĞRALARI   -
ROTARUA  /  HOBBİT KÖYÜ (Yüzüklerin Efendisi 

AUCKLAND PANAROMİK ŞEHİR TURU
MELBOURNE PANAROMİK ŞEHİR TURU
SYDNEY PANAROMİK ŞEHİR TURU
HOBART ŞEHİR TURU
MELBOURNE/AUCKLAND/SYDNEY /HOBART HAVALIMANI-OTEL TRANSFERLERİ
TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ

(BU TURUMUZDA  YENİ ZELANDA TÜRKÇE REHBERİMİZ ORADA  YAŞAMAKTADIR- GRUBU AVUSTRALYA ya götüren rehberimiz grubumuza Avustralya bölgesinde gezdirmektedir,    Yeni Zelanda ya  geçişte  Grubumuzu Yeni Zelanda ikametle Türk rehberimiz karşılayıp hizmetini vermektedir)


 

Dahil Olmayan Hizmetler

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

 TR- çıkış  harcı (15 TL)

AVUSTRALYA VE YENİ ZELANDA  Vizeler (190 €) Vizeler

( 2 Vize  için Toplam )

Acentamız kontrolünde yapılır. Vize alımı esnasında shengen benzeri evraklar talep edilmektedir, bazı durumlarda  Avustralya  konsolosluğu ek evrak yada açıklama talep edebilmektedir. Yeni yasa gereği Avustralya vizeleri E-vize  şeklinde  sonuçlanmakta, bir print olarak sunulmaktadır.

Vize işlemleri yaklaşık 35 gün sürmekte olup, bu üsre  zarfında  sadece  Yeni Zelanda vizesi için Pasaportların asılları talep edilir, ve içeri konsolosluğa  sunulur. Yani Başvuru esnasında Pasaportunuz  sizde kalıyor – vermenize  gerek yok.Vize onayı süreci ve devamında iremtur Turizm sorumluluk kabul etmez.Vize ücretleri iade edilmez.

Diğer belirtilmemiş tüm yemekler ve dahil yemeklerdeki içecekler.   

Bu turumuzda  Rehberlerimiz -Yerel rehberler- Kaptanlar- Bellboylar- Garsonlar vb  hizmetliler için - servis tipleri toplamı Kişi  Başı  (150 euro) Havalimanında  toplanmaktadır.

Tur Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı
 


Diğer Turlar

Büyük Orta Avrupa Salzburg`dan Kösice`ye
Büyük Orta Avrupa Salzburg`dan Kösice`ye
399.00 Kişi Başı
04.06.2019
Regal Princess ile Baltıklar`da 7 Ülke Gemi Turu
Regal Princess ile Baltıklar`da 7 Ülke Gemi Turu
1499.00 Kişi Başı
21.05.2019
Celestyal Olympia ile Yunan Adaları Vizesiz Gemi Turu
Celestyal Olympia ile Yunan Adaları Vizesiz Gemi Turu
359.00 Kişi Başı
02.11.2019