Arkadaşlarınızla Paylaşın
  • Bangkok&Phuket&Singapur (Muhafazakar Turlar)
  • Bangkok&Phuket&Singapur (Muhafazakar Turlar)
  • Bangkok&Phuket&Singapur (Muhafazakar Turlar)

Bangkok&Phuket&Singapur (Muhafazakar Turlar)

KİŞİ | GECE

ucak ıle
7 gece 9 gun jyl

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Sizlere Her Konuda 7/24 Yardımcı Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

0216 418 9 418

Size En Uygun Dönemi Seçin ve Cazip Teklifleri Görün...
Tur Tarihi
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk
2.Çocuk
TUR TANITIMI

1.gün Çarşamba İSTANBUL – BANGKOK


Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 18:00’de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 64 sefer sayılı uçağı ile saat 20:10’da Bangkok’a hareket.

2.gün Perşembe BANGKOK


Yerel saat 09:25’te Bangkok’a varışın ardından şehir turu için merkeze hareket ediyoruz. Turumuzda Budizm’in simgelerinden 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle Yatan Budha heykeli, Oturan Budha heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı, Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu anki kralının Bangkok’taki malikânesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası serbest zaman. Serbest zamanın ardından akşam yemeğimizi almak üzere Baiyoke Sky binasına hareket ediyoruz. 309 Metre yüksekliği ile Tayland’ın 85 katlı en uzun binasıdır. Binanın 77. katında bulunan 360 derece tüm şehri görebileceğiniz restoranda, müthiş manzaraya karşı tüm ürünleri helal olan açık büfe akşam yemeğimizi yiyoruz. Ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz, daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Çanta vs.) ağırlıklı olduğu PatPong Gece Pazarı'na geçiyoruz. Ünlü alışveriş caddelerinde vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

3.gün Cuma BANGKOK


Sabah kahvaltısının ardından Bangkok Kanallar turu için otelden hareket ediyoruz. Bu turumuzda Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı. Taylıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok’un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun’u göreceğiz. Turumuz sonrasında Bang Uhit Camii’ne hareket ediyoruz. Osmanlı’dan haberdar olan ve Hilafetin Osmanlı’da olduğunu kabul eden Siam Krallığı Müslüman Topluluğu, Halife 2.Abdulhamid’e bağlılıklarını göstermek için Devlet-i Aliye arması talep eder. Sultan tarafından gönderilen bu nişane ülkede bulunan ve yapılan tüm camilere işlenir. Hilafetin kalkması ile birlikte bu uygulamaya son verilir. Ancak Bang Uthit Camii‘ndeki Osmanlı arması tüm ihtişamıyla günümüzde halen muhafaza edilmektedir. Kısa bir sure önce TIKA tarafından yenilenen Camii, tamamı Türkiye’den getirilen mermerler ile Mihrap, Minber ve Kürsü yapıldı. Cami ziyaretimiz ardından Cuma namazı için serbest zaman veriyoruz. İbadetimizin ardından alışveriş için vereceğimiz serbest zamanın ardından akşam yemeğini almak üzere lokal restorana hareket ediyoruz. Yemeğin ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

4.gün Cumartesi BANGKOK 


Sabah kahvaltısının ardından Yüzen Çarşı turu için otelden hareket ediyoruz. Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam ikizlerinin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nerelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz, ayrıca içerideki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Ziyaretimizin ardından Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuğun ardından dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz. Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok’a dönüş yolunda, rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Bangkok’a varışımızın ardından ShowDC alışveriş merkezine hareket ediyoruz. 180.000 m2 alan üzerine yaklaşık 300 Milyon USD harcanarak kurulan modern alışveriş merkezinde gruplarımıza özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Thailand Krallığına ait King Power Duty Free bölümünden havalimanındaymış gibi alışveriş yapabilirsiniz (ürünler havalimanında pasaport kontrolünden sonra tarafınıza teslim edilmektedir). Alışveriş için vereceğimiz serbest zamanın ardından, aksam yemeği alacağımız Himmpan Avatar Show’a hareket ediyoruz. Helal açık büfe olarak yemek aldıktan sonra 360 derecelik özel tiyatro sistemi sayesinde ünlü AVATAR filminin içine girip bu dünyayı farklı şekilde görme şansını bulacağız. Show bitiminde özel araçlarımız ile otele geri dönüş. Geceleme otelimizde. 

5.gün Pazar BANGKOK – PHUKET 


Sabah kahvaltısının ardından rehberimizin daha önceden belirleyeceği saatte havalimanına hareket ediyoruz. Yerel havayolu ile gerçekleştireceğimiz uçuşun ardından Phuket’e varıyoruz. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turuna başlıyoruz. Yüzyıllar önce dünyadaki en değerli madenlerden olan Kalay madeninin fazlaca bulunması sonucu öncelikle Çinli sömürgecilerin adayı istilası ile kurulan şehir yaklaşık 400.000m2‘lik bir alana yayılmıştır. Çinlilerin ardından Portekizli korsanların adayı işgal etmesi sonucu kentte Çin ve Portekiz mimarisinden oluşmuş ilginç sokaklar ve evler bulunmaktadır. Bu evler ve sokaklarla başlayacağımız şehir turunda ayrıca, Eski Phuket, 19.yüzyılın başlarında inşa edilen ve adanın en büyük tapınağı olan Chalong ve Nurul İslam Camii görülecek yerler arasındadır. İbadet için vereceğimiz serbest zamanın ardından akşam saatlerinde Siam Niramit Gezisi için buluşuyoruz. Phuket’in en meşhur kabare gösterisine hazır olun! Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Tayland kültür ve tarihini eşsiz koreografilerle izleyicilerinin beğenisine sunan Siam Niramit Show, Guinness Rekorlar kitabında yerini almış devasa sahnesi, 150’nin üzerindeki dansçı kadrosu ve dünya üzerindeki en son sahne teknolojisi ile izleyenlere unutulmaz bir akşam vadediyor. 4 boyutlu efektler, göz alıcı sahne kostümleri ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Show’umuzun ardından otele transfer. Geceleme otelinizde.

6.gün Pazartesi PHUKET 


Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizle birlikte Phi-Phi Adası ‘na gidebilirler.Tayland’ın belki de en egzotik adasına özel sürat teknesi ile tam günlük bir gezi düzenliyoruz. Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Maymun Plajı'nda Makak maymunlarını görüyor ve binlerce renkli balık ile yüzme ve şnorkel imkânı buluyoruz. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun The Beach filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay’de denize girmek ve resim cektirmek için vaktimiz de var. Daha sonra Viking Mağarası’nı ziyaret ediyor öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda helal restoranda acik büfe alıyoruz. Tur bitiminde otele transfer. Akşam yemeğini almak üzere lokal restorana hareket ediyoruz. Yemek sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

7.gün Salı PHUKET 


Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizle birlikte James Bond Adası’na gidebilirler. Özel teknemizle çıkacağımız turda ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek) Tur bitimi otele dönülüyor. Akşam yemeğini almak üzere lokal restorana hareket ediyoruz. Yemek sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

8.gün Çarşamba PHUKET – SİNGAPUR 


Sabah kahvaltısının ardından rehberimizin daha önceden belirleyeceği saatte havalimanına hareket ediyoruz. Yerel havayolu ile gerçekleştireceğimiz uçuşun ardından Singapur’a varıyoruz. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turuna başlıyoruz. Uzakdoğu'nun ticaret merkezi olan bu küçük ülkede gerçekleştireceğimiz turumuzdaki ilk durağımız Ba’alwie Camii. Osmanlı Sultanı Abdülhamid Han’ın mirasının yaşatılmaya çalışıldığı müze ve özel oda ziyaretçileri duygulandırıyor. Ba'alwie Camii soyu Osmanlı'ya dayanan Alatas ailesi tarafından 1954 yılında inşa edilmiş. Camide üç kuşaktır yine bu aileden gelen imamlar görev yapıyor. Vakıf özelliğini taşıyan camii, bu ülkeye gelen Türkler tarafından mutlaka ziyaret ediliyor. Caminin Singapurlu Müslümanların ilk ibadethanelerinden olduğunu söyleyen İmam Hasan bin Alatas, 'Singapurlu Müslümanlar Abdülhamid Han'a çok hürmet besler. Bu sevginin göstergesi olarak camimizdeki müzede kendisinin orijinal yağlı boya tablosu asılı. Her ölüm yıldönümünde ruhuna bağışlamak üzere Kur'an-ı Kerim okuyoruz.' diyor. Burada ibadet için vereceğimiz serbest zamanın ardından turumuza devam ediyoruz. Singapur Nehri, Meclis, Opera Binası, Ulusal Mahkeme Binası ve Çin Mahallesini ziyaret ettikten sonra alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra akşam yemeğimizi almak üzere lokal restorana hareket ediyoruz. Yemeğimiz sonrası Singapur’un tek doğal su kaynağı Singapur nehri üzerinde ışıklar altında tekne turu yapıyoruz. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

9.gün Perşembe SİNGAPUR – ISTANBUL


Sabah kahvaltısının ardından alışveriş için serbest zaman. Rehberimizin önceden belirleyecek olduğu saatte havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK55 sefer sayılı tarifeli seferi ile saat 23:20’de İstanbul’a hareket. 

10.gün Cuma ISTANBUL


Yerel saat 05:25’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

TUR PROGRAMI

Seyahat Koruma Paketi Ücret Detayları;

1.Kademe
Kişi başı Tur bedeli : 0 — 1.500 EUR `ya kadar olan tur bedellerinde --- satış fiyatı : 15 EUR / Sür prim uygulaması (70 yaş üstü misafirler için ) X 2 bedeldir.
2.Kademe
Kişi başı Tur bedeli : 1.501 EUR – 2.500 EUR `ya kadar olan tur bedellerinde --- satış fiyatı : 25 EUR / Sür prim uygulaması (70 yaş üstü misafirler için ) X 2 bedeldir.
3.Kademe
Kişi başı Tur bedeli : 2.501 EUR – 3.000 EUR `ya kadar olan tur bedellerinde --- satış fiyatı : 45 EUR / Sür prim uygulaması (70 yaş üstü misafirler için ) X 2 bedeldir.

TUR KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ
1- irem tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
2- Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan iremTur sorumlu tutulamaz. irem Tur, Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. 
4- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
5- Tura katılım için irem Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden irem Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
6- Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
7- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. 
8- irem Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak iremTur`un hiç bir sorumluluğu yoktur.iremTur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında iremTur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 
9- Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
10- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından irem Tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından iremTur sorumlu tutulamaz.
11- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan iremTur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 
12-irem Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 
13- Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir~.GÜN içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
14- Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
15- Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda iremTur misafirleri irem Tur sorumluluğundadır.
16- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
17- Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Fiyata Dahil Hizmetler

Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) - Bangkok (BKK) / Singapur (SIN) - İstanbul (IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
Havalimanı vergileri
4* otellerde 7 gece tam pansiyon konaklamalar
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Tüm şehirlerarası transferler
Programda bulunan tüm turlar
Programda bulunan ara uçuşlar
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
Şehir Vergileri (25 Euro)
Zorunlu Pakettur Sorumluluk Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri 
Seyahat Koruma Paketi ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için sür prim uygulanmaktadır.)

Tur Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı
 


Diğer Turlar

Orta Avrupa Turları
Orta Avrupa Turları
399.00 Kişi Başı
23.02.2019
Büyük İtalya Turu
Büyük İtalya Turu
331.00 Kişi Başı
23.02.2019
Kharkov Turu
Kharkov Turu
249.00 Kişi Başı
23.02.2019