Arkadaşlarınızla Paylaşın
 • Büyük Güney Amerika Turu
 • Büyük Güney Amerika Turu
 • Büyük Güney Amerika Turu
 • Büyük Güney Amerika Turu
 • Büyük Güney Amerika Turu
 • Büyük Güney Amerika Turu
 • Büyük Güney Amerika Turu
 • Büyük Güney Amerika Turu

Büyük Güney Amerika Turu

3996.00
KİŞİ | GECE
Air France - Klm Havayolalrı İle
İSTANBUL UCAK İLE
11 gece 12 gun

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Sizlere Her Konuda 7/24 Yardımcı Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

0216 418 9 418

Size En Uygun Dönemi Seçin ve Cazip Teklifleri Görün...
Tur Tarihi
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk
2.Çocuk
Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
24.12.2018 4*Otel3996.00 €4996.00 € 3996.00 €0 - 2 Yaş 696.00 €
3 - 12 Yaş 3976.00 €Taksitler »
TUR TANITIMI

1. Gün 
İSTANBUL – BUENOS AİRES

Yolculuğumuza Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali İremtur kontuarı önünde rehberimiz ve yetkililerimiz ile buluşarak başlıyor ve Air France – KLM Havayolları’nın aktarmalı uçuşu ile Buenos Aires’e hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.
2. Gün 
BUENOS AİRES

Sabah saatlerinde Buenos Aires’e varıyor ve havalimanında karşılanarak Avrupa şehrinin yaşam tarzı ile Latin Amerika’ya özgü ateşli bir tutkuyu bir araya getiren Buenos Aires’te şehir turumuza çıkıyoruz. Buenos Aires; muhteşem gece hayatı, her köşeden yükselen tango ezgileri ve eşine benzerine rastlanmaz leziz mutfağıyla Güney Amerika'nın mutlaka görmeniz gereken şehirler arasındaki yerini alıyor. Gezimiz sırasında, Colon Tiyatrosu, San Telmo Meydanı, Casa Rosada, Boca Mahallesi, Obelisco, Eva Peron’un da yattığı Recoleta Mezarlığı, Mayıs Meydanı ve Metropolitan Katedrali göreceğimiz yerler arasındadır. Buenos Aires şehir merkezi, geniş caddeleri, koloni mimarisi ve kaldırımlara sıralanmış kafeleri ile herhangi bir Avrupa kenti kadar gelişmiş bir yapıya sahip. Şehir Fransız, İtalyan ve İspanyol göçmenler tarafından inşa edilmiş ve bu nedenle yerliler (Porteños) hala kendilerini Güney Amerikalıdan ziyade Avrupalı olarak görmektedirler. Şehrin yemyeşil parklarında ve bulvarlarında dolaşan bir gezgin kendisini Madrid’de, Paris’te veya Milano’da zannedebilir. Şehir turumuz sonrası otele transfer ediliyoruz. Geceleme otelimizde.
3. Gün 
BUENOS AİRES

Kahvaltı sonrası Delta & Tigre turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuz esnasında Buenos Aires’in Rio de la Plata Nehri kıyılarına kurulmuş olan yerleşim bölgelerini, “El Turco” diye bilinen Carlos Menem’in ikametgahını görecek, tekne ile nehirde gezecek, şehir dışındaki en güzel yerlerini görüyoruz. Tigre, Parana Deltasında bulunuyor. Brezilya topraklarından doğan ve Güney Amerika Nehirleri içinde Amazon Nehrinden sonra 4880 km’lik uzunluğu ile ikinci büyük nehir olan Parana Nehri, önce Paraguay, sonra da Uruguay Nehirlerini kendine katarak sonunda 14000 km2 alanı kaplayan Parana Deltasını yapıyor. Deltada çok sayıda adacık ve kanallar var. Tigre, bu deltanın Buenos Aires şehri sınırları içinde kalan bir alanı ve kolay ulaşılan bir yer olarak hem çok turist çekiyor ve hem de Arjantinliler için önemli bir sayfiye yeri olarak kullanılıyor. Tigre, nehir ve dereler tarafından kuşatılan bir adacık üzerinde kurulu ve ilk yerleşim tarihi 1820’lere dayanıyor. Tigre ismi ise, bir zamanlar bu bölgede avlanabilen aslanlardan kaynaklanıyor. Öğleden sonra serbest zaman ayırıyoruz. Akşam dileyen eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği muhteşem bir tango gösterisi eşliğinde akşam yemeklerini alabilirler. Rio de la Plata'nın varoşlarında doğan tango, bugün genellikle tutkulu aşkın estetik temsili olarak algılanıyor. Oysa tango’nun 150 yıllık serüveni bize bundan çok ötesini anlatıyor. Geceleme otelimizde.
4. Gün 
BUENOS AİRES

Bugün Buenos Aires’i kendi gözümüz ile keşfe çıkmak için serbest zaman ayırıyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği Gaucho Turu’na katılabilirler. Dünyanın 1 numaralı Kırmızı Et ihracatçısı konumunda olan Arjantin’in kültüründe çok önemli bir yere sahip olan Gaucho’ların (Yerel Çobanlar) yaşamına kısa da olsa tanık olacağınız bu turda Buenos Aires dışında çok güzel bir çiftliğe gideceğiz. Yaklaşık 1,5 saat sürecek yolculuğumuz sırasında Arjantin’in verimli tarım alanları ve hayvan çiftliklerini göreceksiniz. Çiftlikte ücretsiz ata binebilir, yemyeşil çimlerinde güneşlenebilirsiniz. Arjantin usulü güzel bir öğle yemeğinin ardından Gaucholar’ın at üstünde hünerlerini sergilediği çok güzel bir şov seyredeceğiz. Geceleme otelimizde.
5. Gün 
BUENOS AİRES – LİMA

Erken saatlerde havalimanına transfer ediliyor ve yerel havayolları ile Lima’ya hareket ediyoruz. Varışımız ile birlikte havalimanında karşılanarak otele yerleşiyoruz. Peru'nun siyaset, endüstri ve bilim merkezi olan Lima, kralların şehri olarak tanımlanmıştır. Çünkü bu şehrin kurulacağı yer, Peru'da her yıl 6 Ocak'ta kutlanan Krallar Şenliği sırasında belirlenmiştir. Aynı zamanda bölgedeki en önemli finansal merkezlerden biri olan Lima, 18 Ocak 1535 yılında İspanyol kaşif Francisco Pizarro tarafından keşfedilmiş ve 300 yıl kadar İspanyol egemenliğinde kalmıştır. Sonrasında Asya ve Afrika kıtalarından aldığı göçlerle ortaya çok zengin bir kültür çıkmıştır. Geceleme otelimizde.
6. Gün 
LİMA – CUSCO – KUTSAL VADİ (PİSAC PAZARI) – CUSCO

Sabah Pasifik Okyanusu’nun büyüleyici manzaraları eşliğinde Miraflores üzerinden havalimanına transfer ediliyor ve yerel havayolları ile Cusco’ya uçuyoruz. Varışımız ile birlikte Güney Amerika’nın arkeolojik başkenti olan Cusco’da şehir turumuzu yapıyoruz. Antik İnka İmparatorluğu’nun gizemli arkeolojik kalıntılarını keşfedeceğimiz bu turumuzda Plaza de Armas ve Katedral, Coricancha Güneş Tapınağı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında İnka Uygarlığı’nın Kutsal Vadisi’ni ziyaret ediyoruz. Birçok nehrin aktığı küçük vadilerden oluşan Kutsal Vadi, bu nehirler tarafından beslenir ve birçok İnka arkeolojik sit alanını barındırmaktadır. İnka Uygarlığı’nın bu vadiye çok önem vermelerinin en önemli nedeni çok özel iklim koşullarına ve özel coğrafik özelliklere sahip olmasıdır. İnkalar, coğrafi özellikleri ve özel iklim koşulları nedeniyle bu vadiden çeşitli bakımlardan çok yararlanmışlardır. Vadi, topraklarının zenginliği sayesinde temel tarım merkezlerinden biri olmuş, imparatorluğun en önemli doğal sağlık merkezi olması yönü ile de öne çıkmıştır. Urubamba gezimiz sonrası canlı ve renkli Pisac yerel pazarında antik ve geleneksel hediyelik eşyalar alma imkânı buluyoruz. And dağlarındaki İnkaların Kutsal Vadisi'nde kurulmuş onlarca yerleşim yeri bulunmakta olup, Pisac da bunlardan bir tanesidir. Kasaba küçük olmasına rağmen pazarı oldukça büyük olup, civardaki kasaba ve köylerden gelen yüzlerce satıcı sayesinde hem pazar hem de pazarcılar çok renkli görüntüler vermektedirler. Geceleme otelimizde.
7. Gün 
CUSCO – MACHU PİCCHU – CUSCO

Sabah erken kahvaltımızın ardından tren istasyonuna transfer oluyoruz. İlginç Peru manzaralarına şahit olacağımız yolculuğumuzun ardından And Dağları’nın Aguas Calientes (Durgun Sular) adlı durağına varıyoruz. Buradan bir araç vasıtası ile “İnkalar’ın Kayıp Şehri” olarak ünlenen efsanevi Machu Picchu’ya varıyoruz. Peru’nun en önemli harabelerinin bulunduğu, İnkalar tarafından 15. yüzyılda kurulan ve deniz seviyesinden 2400 metre yükseklikte bulunan Machu Picchu antik kentinde Urubamba Vadisi’nin yaklaşık 670 metre üzerinde bulunan benzersiz teraslardaki şehir kalıntılarında dolaşırken, 500 yıl önce şehri inşa eden yerlilerin yaratıcılığına ve uygarlığına hayran kalıyoruz. Kuruluş amacı ve anlamı bugüne kadar gelmiş büyük bir tartışma konusu olmaktadır. Günümüze gelmeyi başarmış bilimsel kanıt içerikli çok fazla ipucu bulunmamasından sadece tahminler yapılabilmektedir. Bu yüzden o zamanlardaki adı bilinemeyen şehir, ismini bugün yakınlarda olan bir dağ zirvesinden almıştır. Şehrin duvarlarında kullanılan ve ağırlığı 100 tonu bulan taşların herhangi bir harç malzemesi kullanılmadan, mükemmel bir hesaplama ve işçilikle şekillendirilerek birleştirilmesi İnkaların matematik ve mühendislikte geldiği şaşırtıcı noktayı gözler önüne seriyor. Turumuz sonrası Cusco’ya dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
8. Gün 
CUSCO – LİMA – IGUAZU

Erken saatlerde havalimanına transfer ediliyor ve yerel havayolları ile Lima aktarmalı şekilde Iguazu’ya hareket ediyoruz. Varışımız ile birlikte havalimanında karşılanıyor ve otele transfer ediliyoruz. Geceleme otelimizde.
9. Gün 
IGUAZU – RİO DE JANEİRO

Dünyanın en büyük üç şelalesinden biri olan Iguazu’nun Brezilya tarafındaki gezimizi yapıyoruz. “Iguazu” ismi yerli Guarani dilinde “büyük su” anlamına geliyor. Efsaneye göre bir tanrı, Naipí adlı güzel bir kadınla evlenmek ister. Ölümlü sevgilisi Tarobá ile bir kanoda kaçmakta olan Naipí’ye hiddetlenen tanrı nehri bölerek şelaleleri yaratır ve aşıkları sonsuza dek sürecek bir düşüşe mahkum eder. Yaklaşık 150 milyon yıl önce oluşan şelaleleri ilk keşfeden Avrupalı, 1541 yılında İspanyol Álvar Núñez Cabeza de Vaca oldu. Amerika’nın eski First Lady’si Eleanor Roosevelet, bu nefes kesici doğa harikasını ziyaret ettiğinde “Zavallı Niagara” demiştir. Brezilya’nın Paraná eyaleti ile Arjantin’in Misiones vilayeti arasında sınır oluşturan Iguazu Nehri üzerindeki şelaleler, nehri yukarı ve aşağı Iguazu şeklinde ayırıyor. Çoğu Brezilya tarafında olan nehir, San Antonio Nehri ile birleşmeden önce Arjantin ve Brezilya sınırını oluşturuyor. Parana Nehri'ne döküldüğü yerin yakınlarında, Brezilya tarafında Foz do Iguaçu, Arjantin tarafında ise Puerto Iguazú şehirleri bulunur. İki şehir de nehri geçen bir köprü ile birbirlerine bağlıdır. Iguazu Şelalesi’nin en ünlü özelliği, nehrin döküldüğü yerin birkaç kilometre öncesindeki şelaleleridir. Şelaleler de aynı şekilde tam sınırda bulunur. Büyük kısmı, görkemli "Şeytan Boğazı”na geçiş imkânının da bulunduğu Arjantin kısmındadır. Ama insan, şelalelerin etkisini Brezilya tarafından daha iyi hisseder. Öğleden sonra Iguazu’da serbest zaman ayırıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz öğleden sonra rehberimizin düzenleyeceği Arjantin şelaleleri turuna katılabilir ve doğal park bölümünde, 12.000 metreküp suyun döküldüğü, Şeytan Boğazı’na kadar muhteşem görüntülere tanık olabilirler. Tur bitiminde havalimanına transfer ediliyor ve yerel havayolları ile Rio de Janeiro’ya hareket ediyor ve varışımız ile birlikte havalimanında karşılanarak otele transfer ediliyoruz. Rio de Janeiro, Brezilya’nın aynı isimli eyaletinin merkezi ve Sao Paulo’dan sonra ülkenin en büyük ikinci şehridir. “Cidade Maravilhosa”, yani “Muhteşem Şehir” olarak da bilinen Rio de Janeiro, Avrupalıların bu şehre ayak basışı 1 Ocak tarihine denk geldiği için Portekizce’de “Ocak Nehri” anlamındaki ismini almıştır. Dünyanın en büyük karnavalı olan “Rio Karnavalı”na da tabi ki bu nadide şehirde gerçekleşmektedir. Günümüzde samba dansıyla kutlanmasına rağmen ilk olarak 1840 yılında polka ve vals dansı yapılarak kutlanmıştır. Brezilya'da Riolulara Cariocas denilmektedir. Kendilerine özgü bir aksan, tavır ve yaşayış biçimine sahip bir halktır. Brezilya çok milletli bir nüfusa sahip bir ülke olup, bu çeşitlilik Rio'da baskın bir şekilde görülebilir. Geceleme otelimizde.
10. Gün 
RİO DE JANEİRO

Kahvaltı sonrası Sugar Loaf gezisine çıkıyor ve Rio’nun muhteşem manzarasını, teleferikler ile çıkılan iki tepede, tanıtım posterlerinde yer alan haliyle görüyoruz. Sugar Loaf (Kesmeşeker Dağı), Brezilya’nın Rio de Janeiro şehrinin Guanabara Körfezi’nin Atlantik Okyanusu’na açılan noktasında yer alan bir dağdır. 396 metre yüksekliğindeki tepenin ismi 16. yüzyılda Portekiz ile Brezilya arasında yapılan şeker kamışı ticareti döneminde verilmiştir. Tarih bilimci Vieira Fazenda’ya göre şeker blokları koni şeklinde kil kalıplara konulur ve gemilerle taşınırlardı. Bu kalıpların dağın zirvesine benzemesi nedeniyle bu isim kullanılmaya başlanmıştır. Rio’nun muhteşem manzarasını, teleferikler ile çıkılan iki tepede, tanıtım posterlerinde yer alan haliyle görebilme şansına sahip oluyoruz. Turumuzun devamında Corcovado Tepesi turuna çıkıyoruz. “Dünyanın 7 Yeni Harikası”ndan birisi olan 38 metre uzunluğundaki ünlü İsa Heykeli’ni ziyaret ediyoruz. Brezilyalı Heito da Silva Costa tarafından tasarlanan ve Fransız heykeltıraş Paul Landowski tarafından yapılan bu anıt dünyanın en çok tanınan anıtlarından biridir. Heykelin yapımı beş yıl sürmüştür ve Ekim 1931’de açılışı yapılmıştır. Ziyaretçileri kollarını açarak karşılayan heykel şehrin ve Brezilya halkının sıcaklığının sembolü haline gelmiştir. Kudüs’e doğru bakan heykelin temelinde 150 kişiyi alabilen bir de şapel bulunmaktadır. Corcovado Tepesi'nden dağlarla okyanus arasına kurulmuş Rio'nun muhteşem manzarasına tanık olma şansına sahip oluyoruz. Sonrasında Belediye Tiyatrosu, Milli Kütüphane ve Metropolitan Katedrali gezilerini yaparak Ipanema ve Copacabana plajlarını görüyoruz. Bu plajlar direkt Atlas Okyanusu'na açılan bu plajlar, her yıl yeni yıl kutlamalarında binlerce kişiyi ağırlamakta olan Brezilya’nın en popüler plajları olarak tanınmaktadır. Çılgın parti atmosferi ve plaj futboluyla ünlü bu plajlar çok kalabalık olsa da Brezilya ruhunu her anlamda hissettiriyor. Sahil boyunca barlar, gece klüpleri, oteller, rezidanslar ve restoranlar yer almaktadır. Özellikle de yılın nerdeyse her günü partiler yapılan Copacabana, defalarca FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası’na da ev sahipliği yapmıştır.. Geceleme otelimizde.
11. Gün 
RİO DE JANEİRO – PARİS

Kahvaltı sonrası Rio de Janeiro'da serbest zaman ayırıyor ve şehri kendi gözümüzden keşfetme fırsatına sahip oluyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşarak havalimanına transfer ediliyor ve Air France Havayolları ile Paris’e hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.
12. Gün 
PARİS – İSTANBUL

Yerel saat ile Paris’e varışımızı takiben Air France Havayolları’nın bağlantılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyor ve varışımız ile birlikte yolculuğumuzun sonuna geliyoruz.

TUR PROGRAMI

Iguazu Şelaleri Arjantin Turu | Kişi Başı : 95 USD
Brezilya’nın Paraná eyaleti ile Arjantin’in Misiones vilayeti arasında sınır oluşturan Iguazu Nehri üzerindeki şelaleler, nehri yukarı ve aşağı Iguazu şeklinde ayırıyor. Çoğu Brezilya tarafında olan nehir, San Antonio Nehri ile birleşmeden önce Arjantin-­Brezilya sınırını oluşturuyor. Iguazu Şelalesi’nin en ünlü özelliği, nehrin döküldüğü yerin birkaç kilometre öncesindeki şelaleleridir. Şelaleler de aynı şekilde tam sınırda bulunur. Büyük kısmı, görkemli "Şeytan Boğazı”na geçiş imkânının da bulunduğu Arjantin kısmındadır.

Tango Gösterisi | Kişi Başı : 120 USD
Akşam yemeği eşliğinde Rio de la Platanın varoşlarında doğan muhteşem tango gösterisi genellikle tutkulu aşkın estetik temsili olarak algılanıyor. Oysa tangonun 150 yıllık serüveni bize bundan çok ötesini anlatıyor.

Gaucho Turu | Kişi Başı : 150 USD
Dünyanın 1 numaralı Kırmızı Et ihracatçısı konumunda olan Arjantin’in kültüründe çok önemli bir yere sahip olan Gaucho’ların (Yerel Çobanlar) yaşamına kısa da olsa tanık olacağınız bu turda Buenos Aires dışında çok güzel bir çiftliğe gideceğiz. Yaklaşık 1,5 saat sürecek yolculuğumuz sırasında Arjantin’in verimli tarım alanları ve hayvan çiftliklerini göreceksiniz. Çiftlikte ücretsiz ata binebilir, yemyeşil çimlerinde güneşlenebilirsiniz. Arjantin usulü güzel bir öğle yemeğinin ardından Gaucholar’ın at üstünde hünerlerini sergilediği çok güzel bir şov seyredeceğiz.

- Fiyatlar; Havayollarının 01.10.2016 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, iremtur ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, iremtur rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden iremtur sorumlu değildir.

- İremtur kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- İremtur, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden İremtur ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde İremtur herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, İremtur geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları:

- 45 – 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25’i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 – 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50’si kesilip geri kalanı iade edilir. 

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100’ünü acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

- Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. 

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir. İşbu iade kurallarının ER (erken rezervasyon) paketlerinde geçerli olabilmesi için NSIK (Normal Seyahat İptal Koşulları) Sigortası satın alabilirsiniz.

Fiyata Dahil Hizmetler
 • - Air France-KLM Havayolları ile İstanbul – Paris – Buenos Aires / Rio de Janeiro – Paris – İstanbul arası ekonomi sınıf dış hat bileti
 • - Yerel havayolları ile Buenos Aires – Lima arası ekonomi sınıf iç hat uçak bileti
 • - Yerel havayolları ile Lima – Cusco arası ekonomi sınıf iç hat uçak bileti
 • - Yerel havayolları ile Cusco – Lima arası ekonomi sınıf iç hat uçak bileti
 • - Yerel havayolları ile Lima – Iguazu arası ekonomi sınıf iç hat uçak bileti
 • - Yerel havayolları ile Iguazu – Rio de Janeiro arası ekonomi sınıf iç hat uçak bileti
 • - Buenos Aires’te La Scala veya benzeri kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama
 • - Lima’da Estelar Miraflores veya benzeri kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama
 • - Cusco’da Sonesta Cusco veya benzeri kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama
 • - Iguazu’da Wyndham Foz do Iguacu veya benzeri kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama
 • - Rio de Janeiro’da Americas Copacabana veya benzeri kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama
 • - Programda dahil olduğu belirtilen tüm turlar ve transferler
 • - Zorunlu seyahat sigortası
Dahil Olmayan Hizmetler
 • - Her türlü kişisel harcamalar
 • - Programda dahil olduğu belirtilmeyen ekstra geziler
 • - Yurtdışı çıkış harcı
 • - Bahşişler
 • - Öğle ve akşam yemekleri
 • - Otel ekstraları
Tur Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı
 


Diğer Turlar

Orta Avrupa Turları
Orta Avrupa Turları
349.00 Kişi Başı
12.12.2018
Bangkok-Pattaya
Bangkok-Pattaya
499.00 Kişi Başı
13.01.2019
Beyrut Turu
Beyrut Turu
279.00 Kişi Başı
10.01.2019