Arkadaşlarınızla Paylaşın
  • Doğu Amerika (Muhafazakar Turlar)
  • Doğu Amerika (Muhafazakar Turlar)
  • Doğu Amerika (Muhafazakar Turlar)

Doğu Amerika (Muhafazakar Turlar)

KİŞİ | GECE

ucak ıle
7 gece 9 gun jyl

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Sizlere Her Konuda 7/24 Yardımcı Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

0216 418 9 418

Size En Uygun Dönemi Seçin ve Cazip Teklifleri Görün...
Tur Tarihi
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk
2.Çocuk
TUR TANITIMI

Çarşamba İSTANBUL – NEW YORK


Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 04:30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 3 sayılı tarifeli seferi ile saat 06:45’te New York’a uçuş. Yerel saat ile 10:45’te varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turu için merkeze hareket ediyoruz. Turumuzda Birleşmiş Milletler Genel Merkezi, Hollywood filmlerinden anımsayacağınız Flatiron Binası, New York eyaletinin katolik merkezi olan Aziz Patrik Katedrali, Guggenheim Müzesi, yeni Dünya Ticaret Merkezi, şehrin merkezi olan bilinen Times Meydanı, Rockefeller Merkezi, Central Park ve İslam Kültür Merkez Camii görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası ibadet ve alışveriş için vereceğimiz serbest zamanın ardından akşam yemeğini almak üzere lokal restorana hareket ediyoruz. Yemek sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde. 

2.GÜN Peşembe NEW YORK

Sabah kahvaltısının ardından New York şehir turumuza devam ediyoruz. Turumuzda dünyaca ünlü Empire State Binası, Brooklyn Köprüsü ve Amerikan Borsası’nın bulunduğu Wall Street’i gördükten sonra Özgürlük adasına yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik tekne yolcuğu sonrasında adaya varıyoruz. Süveyş Kanal projesinin en büyük destekçisi olan Sultan Abdülaziz Han, bizzat Süveyş Kanalı’na destek amaçlı yatırımlar yapmıştır. Dönemin Mısır valisi Said Paşa ile Fransız şirket arasında yapılan anlaşmaya göre kanalın bitiminde girişine bir heykel yerleştirilecektir. Bu heykelin parası Osmanlı Devleti tarafından ödenip, Eyfell Kulesi’nin mimarı olan Gustave Eiffel’ yaptırtılmıştır. Heykel bitiminde Said Paşa bayan bir heykelin bölgede huzursuzluk çıkarabileceğini düşünüldüğü için buraya yerleştirilmesine karşı çıkmış ve böylece heykel Fransa’da muhafaza edilmiştir. Fransa – A.B.D arasında dostluk yılları olarak tanımlanan dönemde ise heykel 350 parça bölünüp ABD’ye hediye edilmiştir. Özgürlük Heykeli’ni ziyaretimizin ardından akşam yemeğini almak üzere lokal restorana hareket ediyoruz. Yemek sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde. 

3.GÜN Cuma NEW YORK

 
Sabah kahvaltısının ardından başkent Washington DC’ye hareket ediyoruz. Başkent’e varışımızı takiben serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile Cuma namazımızı kılmak üzere Amerika Diyanet Merkezi Camii’ne hareket ediyoruz. Diyanet Bakanlığı’mız tarafından yaptırılan ve yapımı 2016 yılında tamamlanan bu camii sizleri çok etkileyecek. Burada gerçekleştireceğimiz ibadet ve ziyaretin ardından Washington şehir turu için şehir merkezine hareket ediyoruz. Turumuzda ABD’nin başkanlık sarayı Beyaz Saray, köleliğin kaldıran başkan olarak tanınan Abraham Lincoln Anıtı, Ulusal Müze, ABD’nin 3.başkanı olan Thomas Jefferson Anıtı, ırksal eşitlik görüşüyle tüm Dünya’ya nam salmış Martin Luther King Jr. Anıtı ve milli park görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzu tamamlamak için ABD’nin simgesi haline gelen Washington Anıtı’na hareket ediyoruz. 169 metre yüksekliği ile dünyanın en uzun dikilitaşı olan bu anıtın üzerinde dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen yazıtlar bulunmaktadır. 17. Katında Sultan Abdülmecid Han’ın tuğrası ve iki satırlık kitabesi de yer almaktadır. Turumuz sonrası New York’a geri dönüyoruz. Varışımızı takiben akşam yemeğini almak üzere lokal restorana hareket ediyoruz. Yemek sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

4.GÜN Cumartesi NEW YORK – ORLANDO 


Sabah kahvaltısının ardından uçağın saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Orlando’ya varışımızı takiben şehir merkezine hareket ediyoruz. Şehir turumuzda Eola Parkı, Botanik Bahçesi, Ulusal Sanat Müzesi ve şehir merkezi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman. Akşam yemeğini almak üzere lokal restorana hareket ediyoruz. Yemek sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde. 

5.GÜN Pazar ORLANDO 


Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Outlet’e, Disneyland’a veya Universal Studios’a gidebilirler. Serbest zamanın ardından akşam yemeğini almak üzere lokal restorana hareket ediyoruz. Yemek sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

6.GÜN Pazartesi ORLANDO 


Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Outlet’e, Disneyland’a veya Universal Studios’a gidebilirler. Serbest zamanın ardından akşam yemeğini almak üzere lokal restorana hareket ediyoruz. Yemek sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

7.GÜN Salı ORLANDO – MIAMI 


Sabah kahvaltısının ardından Miami şehrine yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden şehir turuna başlıyoruz. Turumuzda Miami sahil şeridi, sahil şeridi boyunca uzanan ünlü Ocean Drive caddesi, Güney Sahili, Bayside pazarı, Bayfront parkı, ünlülerin malikanelerinin bulunduğu Star Adası ve Özgürlük Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrasında Assalam İslam Merkezi Camii’ne hareket ediyoruz. Amerika’nın en güzel camilerinden birisi olan bu Camii ’de ibadet için vereceğimiz serbest zamanın ardından şehir merkezine geri dönüyoruz. Alışveriş için vereceğimiz serbest zamanın ardından akşam yemeğini almak üzere lokal restorana hareket ediyoruz. Yemek sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

8.GÜN Çarşamba MIAMI – ISTANBUL

 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin daha önceden belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK78 sefer sayılı tarifeli seferi ile saat 21.00’de İstanbul’a hareket

9.GÜN Persembe ISTANBUL 
Lokal saat ile 15:15’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

TUR PROGRAMI

DOĞU AMERİKA
“NEW YORK (3), ORLANDO (3), MİAMİ (1) “

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

13.06.2018 / 21.06.2018
25.07.2018 / 02.08.2018
22.08.2018 / 30.08.2018

TUR KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ
1- irem Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
2- Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan irem Tur sorumlu tutulamaz. irem Tur, Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. 
4- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
5- Tura katılım için iremTur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden irem Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
6- Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
7- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. 
8- irem Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak irem Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur.irem Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında iremTur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 
9- Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
10- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından iremTur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından irem Tur sorumlu tutulamaz.
11- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan irem Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 
12- irem Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 
13- Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir~.GÜN içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
14- Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
15- Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda irem Tur misafirleri irem Tur sorumluluğundadır.
16- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
17- Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Fiyata Dahil Hizmetler

Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) - New York (JFK) gidiş ve Miami(MIA) - İstanbul (IST) dönüş olarak ekonomi sınıfı uçak biletleri
Havalimanı vergileri
4* otellerde 7 gece yarım pansiyon konaklamalar
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Programda bulunan ara uçuşlar
Tüm şehirlerarası transferler
Programda bulunan tüm turlar
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
Şehir Vergileri (25 Euro)
Zorunlu Pakettur Sorumluluk Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Dahil Olmayan Hizmetler

Vize ücreti (180 €)
Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri 
Seyahat Koruma Paketi ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için sür prim uygulanmaktadır.)

Tur Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı
 


Diğer Turlar

Bangkok-Pattaya
Bangkok-Pattaya
499.00 Kişi Başı
24.03.2019
Phuket - Bangkok - Pattaya Turu
Phuket - Bangkok - Pattaya Turu
849.00 Kişi Başı
24.03.2019
Phuket  Bangkok Turu
Phuket Bangkok Turu
899.00 Kişi Başı
24.03.2019