Arkadaşlarınızla Paylaşın
  • Ege Akdeniz Olympos Foça Turu
  • Ege Akdeniz Olympos Foça Turu
  • Ege Akdeniz Olympos Foça Turu
  • Ege Akdeniz Olympos Foça Turu
  • Ege Akdeniz Olympos Foça Turu

Ege Akdeniz Olympos Foça Turu

KİŞİ | GECE
Yarım Pansiyon - Otobüs İle
istanbul
7 gece 10 gun

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Sizlere Her Konuda 7/24 Yardımcı Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

0216 418 9 418

Size En Uygun Dönemi Seçin ve Cazip Teklifleri Görün...
Tur Tarihi
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk
2.Çocuk
TUR TANITIMI

1 gece İZMİR - 2 gece BODRUM – 2 gece DALAMAN - 2 gece ANTALYA konaklama
5 Mavi Yolculuk - Rafting - Gece Turları
Foça –Alaçatı- Çeşme-İzmir- Selçuk- Şirince - BODRUM –Milas- Gökova - Ortaca-
Göcek – Fethiye - Saklıkent - Kaş - Kalkan - Kekova - Demre - Antalya –Olympos- Phaselis- Rafting - Düden Şelalesi


1. Gün
Gece Yolculuğu

Tur Hareket Noktaları:
19.00 Beylikdüzü Shell İstasyonu (Marmara Park Karşısı)
21.00 Merter Metro İstasyonu yanı (İSPARK otoparkı)
22.00 Büyükdere Caddesi Gayrettepe Metro Durağı Önü
22.59 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
23.15 Kartal-Yemek Center
23.30 Çayırova Mc Donalds önü

2.GÜN
İstanbul- Bursa- İzmir- Menemen- Aliağa – Foca – Foca Tekne Turu

00.15 İzmit Asya Otel Karşısı-Ankara İstikameti, Halkevleri Otobüs Durağı (Cuma gününü, cumartesi ye bağlayan gece)
02.00 Bursa Özdilek (Hilton Otel Yanı)(Cuma gününü, cumartesiye bağlayan gece) (Dönüş yolunda Bursa’dan katılan misafirlerimiz, Bozüyük veya İzmit’te inmek durumundadırlar.)
06.00 İzmir-Bornova Sapağı, Ege Üniversitesi Girişi Önü

Not: Program gereği, otele girilmeden tura başlanacağından dolayı, misafirlerimize kolaylık olması açısından, yüzme molalarında kullanacakları plaj malzemelerini ayrı bir çanta içerisinde otobüsde yanlarına almaları rica olunur.

otobüs içi zengin ikramlar eşliğinde gece yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah saatlerinde yolumuz bizleri, antik dönemde Anadolu’da yaşamış, Fransa’nın meşhur sahil kenti Marsilya’yı da kurmuş olan PHOKAİA’ların başkenti Foça’ya götürüyor. Buradan bineceğimiz teknemizle (1.mavi yolculuk) bir yandan güneşin ve Ege Denizi’nin tadını çıkarırken bir yandan da mitolojiye konu olmuş, nesli tükenmekte olan Akdeniz foklarının kayalarına yuva yaptığı dünyaca ünlü Siren Kayalıklarını görerek hikâyesini dinliyoruz. Tekne turumuzda Orak Adası, İncir Adası, İngiliz Burnu koylarında yüzme molaları vereceğiz. Yapacağımız bu keyifli mavi yolculuk sonrası tekrar karaya dönerek Eski Foça sokaklarını gezerek Foça’dan ayrılıyoruz ve otelimize gelip yerleşiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.

Diğer Detaylar:
Kahvaltı: Yol üzerinde tesiste ekstra olarak alınıyor.
Öğle yemeği: Tekne turunda alınıyor.
Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

3.GÜN
Alaçatı- Çeşme –Şirince – Bodrum

Otelde alınan kahvaltı sonrası günümüzün ilk durağı, antik dönemde ismi Agrillia günümüzdeki ismi ise Alaçatı olacak. Kendine özgü taş mimarisi, asma bahçeleri, yel değirmenleri ve rüzgarı ile ünlü bu güzel kasabada vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Arnavut kaldırımlarında gezip, fotoğraflarını çekebilirsiniz. Daha sonrasında tarihteki 12 İon kolonisinden biri olan ve antik dönemdeki ismi Erythrai olan Türk turizminin gözbebeği Çeşme’ye ulaşıyoruz. Burada 1508 yılında II. Beyazıt’ın yaptırmış olduğu muhteşem deniz manzaralı Çeşme Kalesini ziyaret ediyoruz. Daha sonrasında Çeşme çarşısında verilen serbest zamanı takiben Selçuk’a ulaşıyoruz. Buradan zeytin ve asma bağları içerisinde kendine has köy dokusunu barındıran, birbirinin önünü kapatmayan Safranbolu mimarisindeki evlerinde meyve şarapları yapılan, mübadele yıllarını anlattığı “Benden Selam Söyle Anadolu’ya “ kitabının yazarı Dido Sotiriyu’nun doğum yeri Şirince’ye ulaşıyoruz. Rehberimizin yapacağı anlatımlar ve verilen serbest zamanın ardından yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahzenine gidiyoruz. Arzu eden misafirlerimiz, yörenin ve köyün muhteşem lezzetlerinin, zeytinyağlılarının, çöp şişlerinin tadına bakmak için rehberimiz eşliğinde öğle yemeklerini burada alabilirler. Daha sonra bu güzel köyden ayrılıp, Söke-Milas istikameti ile Bodrum’da bulunan otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği Bodrum’da bulunan otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle Bodrum gecelerini yaşamak için lobide buluşma.(Ekstra)

Diğer Detaylar:
Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Şirince’de serbest olarak alınıyor.
Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergâh: Alaçatı-Çeşme-Selçuk-Şirince-Söke-Bafa-Milas-Bodrum

4.GÜN
Bodrum Tam gün Mavi Yolculuk – BODRUM –Gümbet-Bitez – Aspat - Deve Plajı – Ortakent

Otelde alınan kahvaltı sonrası otobüsümüzle Bodrum - Gümbet şehir merkezine ulaşıyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle Bodrum’un koylarını ve manzaralarını keşfetmek için bu sefer rotamızı kuzey-batı istikametine çeviriyoruz. Bodrum’un eşsiz koyları ve sayfiye merkezleri olan Bitez, Ada Boğazı, Aspat, Deve Plajı ( Camel Beach ), Bağla Bükü, Ortakent gibi sayısız koyda gün boyu denize girme imkânı (2. mavi yolculuk ). Akşamüstü saatlerine doğru Gümbet limana dönüyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği Bodrumda bulunan otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle Bodrum gecelerini yaşamak için lobide buluşma. (Ekstra)

Diğer Detaylar:
Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Bodrum tekne turu-Teknede öğle yemeği-(Ekstra) (nugget tavuk +makarna+Salata veya Izgara balık +salata+makarna)
Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergâh: Otel – Marina, Marina – Otel / Toplam Mesafe


5.GÜN
Bodrum – Muğla – Gökova – Akyaka –Tam Gün Gökova Mavi Yolculuk – Âşıklar Yolu-Marmaris

Sabah Bodrum’daki otelimizden ayrılıp Milas-Yatağan üzerinden yöre insanının deyimiyle “Deve Bağırtan” olarak da bilinen Sakar Geçidi’ne ulaşıyoruz. Batı Menteşe Dağları’nın geçit verdiği bu manzara eşliğinde, evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan Akyaka beldesine geliyoruz. Buradan Gökova tekne turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz. Denizler tanrısı Posedion sarayına ev sahipliği yapan, Mısır kraliçesi Kleopatra’nın hayranlık duyup kendi adını verdiği plajı bünyesinde barındıran, Jacques Cousteau’nun deyimiyle “Dünya nın cenneti” dediği Gökova’nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz.Gelibolu Adası, Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, Kleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy demir atıp yüzeceğimiz koylar arasında (3.mavi yolculuk )~.GÜN batımına doğru bitecek olan bu eşsiz günün ardından Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz doğa harikası olan Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olan, Batı Menteşe Dağları’nın altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayında fotoğraflarını çekebilirler. Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olan, aynı zamanda Sutavuğu, Suyılanı, Susamuru gibi nesli tükenme tehlikesi altında olan canlılara da ev sahipliği yapıyor. Torik, levrek, kefal gibi sayısız tür balığın, yer yer 5 metreye kadar uzanan sualtı sarmaşıklarına yumurta bırakmaya geldiği, Akyaka’dan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılırken yolda aşıkların yürüyüş yaptığı okaliptüs ağaçları altında Aşıklar Yolu bizleri bekliyor. Daha sonrasında Dalaman’daki otelimize yerleşme ve akşam yemeği sonrası Fethiye barlar sokağında sabaha kadar eğlence bizleri bekliyor olacak. (Ekstra)

Diğer Detaylar:
Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Gökova tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara Çupra+makarna+ Salata+Karpuz veya Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz)
Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergâh: Bodrum, Milas, Yatağan, Muğla, Akyaka, Dalaman/

6.GÜN
Yamaç Paraşütü-Fethiye-Göcek-Tam Gün 12 Adalar Mavi Yolculuk – Fethiye

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından (Dileyen misafirlerimiz, Babadağ’dan gerçekleşen dünyanın en güzel manzaralı parkuru kabul edilen Fethiye-Ölüdeniz Yamaç Paraşütüne katılabilir. (Ekstra) ) otobüsümüzle Akdeniz’in en güzel koylarına sahip olan Göçek’e geliyoruz. Buradan 12 Adalar Tekne turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz. Yassıca Adası, Göcek Adası, Zeytinli Ada, Boynuz Bükü, Hürriyet Adası, Domuz Adası yüzme molaları vereceğimiz ve panoramik olarak göreceğimiz koylar ve adalardan sadece birkaçı. ( 4. mavi yolculuk) Bu keyifli mavi yolculuk ardından günün sonuna doğru tekrar Göcek’e geri dönerek bu şirin tatil beldesinde serbest zaman veriyoruz. Bir sonraki durağımız Fethiye Kargı mevkiindeki Yöresel Ürünler Pazarı olacak. Tanıtımın ardından alışverişlerimizi yapıyoruz. Daha sonrasında tekrar otobüsümüze binerek otelimize dönüyoruz. Otelimize yerleşme ve akşam yemeği otelimizde. Gecesinde barlar sokağı bizleri bekliyor.(Ekstra)

Diğer Detaylar:
Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: 12 Adalar tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara Çupra+Salata+Makarna-Karpuz veya Izgara tavuk + Makarna + Salata + Karpuz)
Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergâh: / toplam 60 Km

7.GÜN
Ölüdeniz- Belcekız – Kalkan – Kaş – Kekova –Kekova Batık Şehir Tekne Turu-Simena- Demre – Finike – Kemer- Antalya

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından otobüsümüz bizleri Babadağ’ın hemen eteğinde bulunan Belcekız mevkiine getiriyor. Burada Türkiye’nin en eşsiz denizlerinden olan Ölüdeniz’de denize girmek için sizlere serbest zaman veriyoruz. Sonraki durağımız Kalkan ve Kaş... Güzel manzaralar eşliğinde vereceğimiz fotoğraf molaları, rehberimizin anlatımları ile renklenecek. Bir sonraki durağımız ise Kekova’nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has kıyı köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan Üçağız olacak. Bineceğimiz teknemizle Kekova Tekne Turuna başlıyoruz. Yüzme molalarımız arasında Esmeralda Koyu, Tersane koyu, Hamidiye koyu yolu olmayan Simena Köyü, Kekova Adası ve MÖ ll. yy’da bir depremle denizin dibine batmış olan Batık Şehir bulunuyor. (5.mavi yolculuk) Üçağız’dan alacağımız dağ kekikleri kokusu içinde otobüsümüzle Noel Baba’nın yaşamış olduğu yer Demre üzerinden yol alarak Finike, Bey Dağları, Kemeri görerek akşamüstü saatlerinde Antalya’daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimiz otelde.

Diğer Detaylar:
Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Kekova tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara tavuk + 5 çeşit açık büfe soğuk meze + Salata )
Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah: Fethiye, Kaş, Demre, Finike, Antalya / Toplam Mesafe, 293 km

8.GÜN
Kemer-Ulupınar-Olympos-Tekirova-Beydağları-Markiz Dağı - Dileyenlere TAHTALI DAĞI Teleferik seyir terası

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası, otobüsümüze binerek rotamızı Antalya’nın batısına doğru çeviriyoruz. Sol yanımıza lacivert denizi, sağ yanımız Bey Dağlarını ve çam ormanlarını alarak eski ticaret ve korsan şehri olan Phaselis Antik Kentine gidiyoruz. Burada antik tiyatro, agora, ticaret limanı kalıntıları gibi sayısız tarihi eseri görebileceğiz. Yapılan anlatımlar sonrası tekrar yolumuza devam ederek, çam ormanları içerisinde bulunan ve alabalık ızgarasıyla meşhur, aynı zamanda bir sayfiye merkezi olan Ulupınar Botanik Bahçesine ulaşıyoruz. Burada yenen leziz yemek sonrası, tekrar yolumuza devam ederek Markiz Dağı eteklerinde bulunan ve bir vadi içerisine yapılmış eskinin korsan kenti, şimdinin dünyaca ünlü ağaç evleriyle meşhur Olympos’a ulaşıyoruz. Burada kilise, hamam, agora, korsan lahiti gibi antik kente ait eserleri gördükten sonra Olympos’un eşsiz denizine girmek için serbest zamanımız olacak. Burada verilen yüzme molası ardından tekrar otobüsümüze binip dileyen konuklarımız için teleferik ile Tahtalı Dağı seyir terasına çıkılıyor. (Ekstra) Antalya’da bulunan otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.

9.GÜN
Antalya -Kaleiçi-Köprülü Kanyon -Rafting - Düden Şelalesi-Isparta

Otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, Antalya şehir merkezini, Tophane’den görüp fotoğraflarını çekebileceğimiz Kaleiçi, Antalya’nın simgesi olan Yivli Minare’yi, Hıdırlık Kulesini kapsayan panoramik tur sonrası Alanya istikametine doğru yol alıyoruz. Otobüsümüzle bir milli park olan tabiat harikası Köprülü Kanyon’a ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7’den 77’ye herkesin katılabileceği, rafting heyecanını Köprüçay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (Ekstra) Sonrasında, bir başka tabiat harikası olan ve Türkiye’nin sayılı şelalelerinden Düden Şelalesine ulaşıyoruz. Burada verilen serbest zamanda çekilen fotoğrafların ardından dönüş yoluna geçiyoruz.

Diğer Detaylar:
Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Rafting aktivitesine dâhil. Restoranda öğle yemeği–ızgara alabalık veya Tavuk şiş, açık büfe salata ve garnitür ve meyve. Aktiviteye katılmayan misafirler için ekstradır.
Akşam yemeği: Gölbaşı tesisleri Serbest
Güzergâh: Antalya-Köprülü Kanyon 88 Km/Köprülü Kanyon-Isparta 185 Km/Toplam mesafe 273 Km

10.GÜN
Dönüş Yolu-Isparta -Afyon-İstanbul

Isparta, Afyon, Kütahya, Bozüyük, Adapazarı, İzmit üzerinden İstanbul’a ulaşıyoruz ve bir başka  organizasyonda buluşmak dileği ile siz sayın misafirlerimizi sabaha karşı erken saatlerde aldığımız noktalara bırakarak, sizlerle vedalaşıyoruz.
Diğer Detaylar:
Mola Yerleri: Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri,Bözüyük Tesisleri
Güzergâh: Isparta-İstanbul / Toplam mesafe, 885 Km
Program zamanlamasında hava, yol vb gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

NOTLAR:
>TÜM GECE TURLARI EKSTRA OLUP KATILIMA BAĞLI OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLİR.

TUR PROGRAMI


MÜZEKART BİLGİSİ

Müzekart Tur fiyatına dâhil değildir.
Tur ücretimize müze ören yeri ücretleri dâhildir. (Özel İdare ve belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerli olup rezervasyona eklenebilir. Müzekart almayan misafirler ilgili müzelere ücret ödeyip bilet alarak girerler.

ÖNEMLİ
Turumuz 8 gece 9 gün olup, otel konaklaması 7 gece 8 gündür. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda İremtur misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 04.12.2017 Her türlü görüş ve önerileriniz için 444 0 644 Numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Önemli Bilgiler Uyarılar
Paket Fiyatlarımız Otel, Ulaşım ve Çevre gezilerini kapsamaktadır. Mola yerleri: Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri – Susurluk Festiva Outlet Tesisleri – Selçuk İpekyolu TesisleriMola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.Program zamanlamasında(gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında ve ya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden İremtur kesinlikle sorumlu değildir.Ege Akdeniz Turlarımız Bölge Yoğunluklarına bağlı olarak mevcut programın içinde gün değişikliği yapılarak aynı programı gerçekleştirir. Bunun yanı sıra tur programlarında gün sıralamalarında belirtilen tekne turu programlarında gün değişimi yaşanabilmektedir.Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. ' Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına ve ya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. 'Ek Hizmet Bedelleri Paket(Ulaşım ve konaklama) fiyatın üstüne eklenerek total bir paket halinde taksitlendirilebilir. İndirimli statüsünde olan misafirlerimiz bu bedeli indirimli öderler.Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.Uçaklı Turlarımızda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz. Uçaklı Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır.(Uçaklı tur programlarında 'ekonomik sınıf' kullanılmaktadır.)Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar İremtur da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda İremtur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişidir.En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 26.12.201718 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. ' Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Turumuzun Otelleri: Aşağıda belirtilen tesis isimleri turumuzun konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Müsaitlikler doğrultusunda otel isimleri turun kalkışından 48 saat öncesinde talep edilmesi durumunda bildirilecektir. Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda misafirlerimiz İremtur  temsilcisi tarafından bilgilendirilir.OTELLER>AYVALIK; Elisa Otel Ayvalık / Ergin Hotel / Adramis Termal Hotel (Edremit)>KUŞADASI; Hitit Otel Selçuk, Ada Class Comfort Otel, Golden Gate Otel>BODRUM; Milashan Otel (Milas) / Paloma Otel Gümbet veya Bitez / The Best Life Hotel Gümbet Hill / Summer Garden Otel >MARMARİS-MUĞLA; Supreme Otel / Balım Otel / Otel Marmaris / Halıcı Otel / Muğlahan Otel (Muğla) / Tuna Otel >FETHİYE; Nevada Butik Otel / Remer Otel / Aymes Otel / Atapark Otel / Harman Otel / Dalaman Lykia Resort Otel (Dalaman) / Göcek Lykia Resort Otel (Göcek) / Dalyan La Perla Otel (Dalyan)>ANTALYA; Grida City Otel /Mevre Otel / Suıte Laguna OtelÖĞLE YEMEKLERİ >12 Adalar tekne turu-Teknede öğle yemeği- (Izgara tavuk+Makarna+salata+meyve=15 tl veya Izgara çupra+salata+makarna =25 TL) >Bodrum tekne turu-Teknede öğle yemeği- (nugget tavuk +makarna+Salata=14 TL veya Izgara balık +salata+makarna =24 TL) >Gökova tekne turu - Teknede öğle yemeği ( Izgara Çupra+limitsiz Salata+Karpuz=25 TL veya Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz=15 TL)>Kekova tekne turu - Teknede öğle yemeği ( Izgara tavuk + 5 çeşit açık büfe soğuk meze + Salata=20 TL >Dalyan kanal turu - Restaurant da öğle yemeği – (Açık Büfe Yemek= 25 TL) >Köprülü Kanyon-Restaurantda öğle yemeği–Izgara alabalık veya Tavuk şiş, açık büfe salata ve garnitür ve meyve = 20 TLRAFTİNGKöprüçay Irmağında yapılan rafting, 2+ zorluk derecesine sahiptir. 7den–70e herkesin rahatlıkla katılacağı bir parkurdur.14 km uzunluktaki parkurda, 14 in üzerinde rapid bulunmakta ve katılımcıları muhteşem manzaralarla büyülemektedir. 10 kişilik botlar ile her botta bir adet profesyonel rafting rehberi mevcuttur. Botlarda can yeleği, kask, dizlik ve özel sigorta mevcuttur. ( RAFTİNG, İSTEĞE BAĞLI BİR SPOR OLDUĞUNDAN PAKET FİYATI İÇİNE KATILMAMIŞ, SİZ SAYIN MİSAFİRLERİMİZE SEÇENEK HAKKI VERİLMİŞTİR. RAFTİNG ÜCRETİ 60,00 TL’DİR VE İLGİLİ MÜESSESEYE ÖDENİR.)ÖLÜDENİZ YAMAÇ PARAŞÜTÜ>Ölüdeniz, Türkiye'de ve Dünya'da ender bulunacak güzellikteki yamaç paraşütü cennetlerinden birisidir. Babadağ’dan yapılan düz bir uçuş yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Uçuş esnasında ölüdeniz, Kelebekler Vadisi gibi belki de dünyanın en güzel manzarasını izleme imkanı bulacaksınız.Tepe Adı: BabadağYükseklik: 1965 Metre -1700 MetreFethiye'ye Uzaklık: 20 Km>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.OTOBÜSLER: (28 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)>MITSUBISHI Safir 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)MIDIBUSLER: (17 - 27 Kişi Sayılarında Kullanılır)>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcıMINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcıMERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcıBÖLGE İKLİMLERİ:Ülkemiz özel konumu nedeniyle çeşitli iklim tiplerinin görüldüğü bir ülkedir. Türkiye’de, çevresindeki denizlerin, kara kütlelerinin, basınç merkezlerinin, enlemin ve yeryüzü şekillerinin etkisiyle 3 ana iklim tipi belirmiştir. Ana iklim tipleri arasında her iki iklim tipinin de özelliğini taşıyan geçiş iklimleri görülür.1. Karadeniz İklimia. Doğu Karadeniz Tipib. Orta Karadeniz Tipic. Batı Karadeniz TipiKaradeniz İkliminin ÖzellikleriKaradeniz Bölgesi’nin kıyı kesimlerinde görülür.Her mevsim yağışlıdır. En çok yağış sonbahar ile kış aylarında düşer.Türkiye’de görülen iklimler içinde yıllık yağış miktarı en fazla olandır.Yazlar serin ve yağışlı, kışlar ılık ve yağışlı geçer.Yıllık sıcaklık farkı azdır.Bulutluluk oranı yüksek, güneşli gün sayısı azdır.Karadeniz iklimi yer şekillerinin farklılığı nedeniyle 3 alt tipe ayrılmıştır.Karadeniz iklimi sıcaklık ve nem koşulları bakımından okyanusal iklime benzer. Bu iklim tipinde yağış miktarı dağların konumuna ve yükseltilerine bağlı olarak farklılık gösterir.2. Akdeniz İklimia. Asıl Akdeniz Tipib. Bozulmuş Akdeniz Tipi (Marmara Tipi)Akdeniz İkliminin ÖzellikleriYazları sıcak ve kurak, kışlar ılık ve yağışlı geçer.Kar yağışı ve don olayı ender görülür.En yağışlı mevsim kış, en kurak mevsim yazdır.Yaz kuraklığı belirgindir.Akdeniz iklimi sıcaklık ortalamaları farklı olduğu için 2 tipe ayrılır.Akdeniz ikliminin etki alanı Akdeniz Bölgesi’nde Toros Dağları’nın varlığı nedeniyle dar, Ege Bölgesi’nde ise dağların kıyıya dik uzanması nedeniyle geniştir. 3. Karasal İklima. İç Anadolu Tipib. Güneydoğu Anadolu Tipic. Doğu Anadolu Tipi (Yazın Yağışlı Tip)d. Doğu Anadolu Tipi (Yazları Kurak Tip)Karasal İklimin ÖzellikleriKuzey Anadolu ve Toros Dağları denizel etkilerin iç bölgelere girmesini zorlaştırdığı için iç kesimlerde iklim karasallaşmıştır.Yıllık yağış miktarı az, sıcaklık farkları belirgindir.Karasal iklim, enlem ve yükselti farkı nedeniyle 3 tipe ayrılır:Karasal iklimde yaz kuraklığının görülmesi, Akdeniz yağış rejiminin etkili olduğunu gösterir

Fiyata Dahil Hizmetler

>Otellerde 7 gece yarım pansiyon konaklama
>Mercedes Travego-Tourismo / Neoplan Cityliner-Tourliner / Mıtsubıshı Safir Marka Lüks Araçlar ile ulaşım
>otobüs içi ikramları
>Tüm çevre gezileri ve Özel İdare-Belediye işletmesi vb müzelere giriş ücreti
>Rehberlik hizmetleri
>Otellerde 7 gece açık büfe sabah kahvaltısı
>Otellerde 7 gece açık büfe veya set menü akşam yemeği
>1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

>Otelde yapılan özel harcamalar
>Tüm yemeklerde alınan içecekler
>Öğle yemekleri
>Müze kart (Satış sırasında 50 TL karşılığında ilave edilir.)(Turizm Bakanlığına ait Müzeler için gereklidir.)
>Ekstra Turlar ve Gece Turları

Tur Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı
 


Diğer Turlar