Arkadaşlarınızla Paylaşın
  • Ege Akdeniz Turu
  • Ege Akdeniz Turu
  • Ege Akdeniz Turu
  • Ege Akdeniz Turu

Ege Akdeniz Turu

KİŞİ | GECE
Yarım Pansiyon - Otobüs İle
istanbul
7 gece 10 gun

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Sizlere Her Konuda 7/24 Yardımcı Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

0216 418 9 418

Size En Uygun Dönemi Seçin ve Cazip Teklifleri Görün...
Tur Tarihi
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk
2.Çocuk
TUR TANITIMI

2 gece BODRUM - 2 gece MARMARİS – 2 gece FETHİYE - 1 gece ANTALYA konaklama

5 Mavi Yolculuk – Jeep Safari - Rafting - Fethiye Ölüdeniz de Yamaç Paraşütü - Gece Turları

Şirince - Efes- BODRUM - Gökova - Marmaris - Aşıklar yolu - Dalyan - Caretta & Caretta

İztuzu Plajı - Göcek - Fethiye – Kayaköy- ÖLÜDENİZ - Saklıkent - Kaş - Kalkan - Kekova - Demre - Kemer - Antalya – Rafting - Düden Şelalesi

 

1. Gün
Cuma ( Gece Yolculuğu )

Tur Hareket Noktaları

19.00 Beylikdüzü Shell İstasyonu (MarmaraPark Karşısı)
21.00 Merter Metro İstasyonu yanı (İSPARK otoparkı)
22.00 Büyükdere Caddesi Gayrettepe Metro Durağı Önü
23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
23.20 Kartal-Yemek Center
23.30 Çayırova Mc donalds önü

Akşam yemeği: Mola verilen dinlenme tesisinde serbest olarak alınıyor. EKSTRA
Güzergah:İstanbul,İzmit,Bursa,Manisa,İzmir 473 Km

2.GÜN
Cumartesi ( İstanbul-Bursa-İzmir-Selçuk-Şirince-Şarap tadımı & alışveriş molası-Meryemana-Efes-Kuşadası-Söke -Bafa Gölü-Mİlas-Bodrum )

00.15 İzmit Asya Otel Karşısı-Ankara İstikameti,Halkevleri Otobüs Durağı (Cuma gününü,cumartesi ye bağlayan gece)
02.00 Bursa Özdilek (Hilton Otel Yanı)(Cuma gününü,cumartesi ye bağlayan gece)(Dönüş yolunda Bursa dan katılan misafirlerimiz,Bozüyük veya İzmit te inmek durumundadırlar.)
06.00 İzmir-Bornova Sapağı,Ege Üniversitesi Girişi Önü

Otobüs içi zengin ikramlar eşliğinde, İzmit ve Bursa üzerinden Susurluk ta verilen ilk molanın ardından Balıkesir, Manisa, İzmir üzerinden sabahın erken saatlerinde Selçuk’a ulaşıyoruz. Burada verilen mola ardından otobüsümüzle, zeytin ve asma bağları içerisinde kendine has köy dokusunu barındıran, birbirinin önünü kapatmayan Safranbolu mimarisindeki evlerinde meyve şarapları yapılan, Mübadele yıllarını anlattığı “ Benden Selam Söyle Anadolu ya “ kitabının yazarı Dido Sotiriyu nun doğum yeri Şirince ye ulaşıyoruz. Burada Rehberimizin yapacağı anlatımlar ve verilen serbest zamanın ardından yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahsenine gidiyoruz. Daha sonrasında şeftali bahçelerinin arasından geçerek, Almanya da yaşamış yatalak bir hasta olan Anna Katerin Emmerik in anılarından yola çıkarak bulunmuş,1967 yılında Papa 6.Paul tarafından kutsal Haç merkezi kabul edilen MERYEMANA EVİ ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında 100 yıldır kazılan ve daha %10 luk bölümü ortaya cıkarılabilen EFES Antik Kentini gezmeye başlıyoruz. Geziceğimiz yerler arasında Odeon, Kuretler Caddesi, Latrin ,Skolastika Hamamı ,Celsus Kütüphanesi ,Aşk Evi ,Agora ,Tiyatro, Devlet Sarayı,Trajan Çeşmesi,Hadrian Tapınağı sayılabilir.Daha sonrasında,Kuşadası na ulaşarak panoramik bir fotoğraf molası veriyoruz. Söke üzerinden yolumuza devam ederek, Antik dönemdeki ismi Latmos olan ve mitolojide Ay Tanrıçası Selene ile yakışıklı çoban Endymion un hikâyesinin anlatıldığı Beşparmak dağlarının eteklerinde bulunan Bafa Gölü ne ulaşıyoruz. Sıcak çaylarımızı yosun kokukları içerisinde yudumluyoruz.Milas üzerinden akşam saatlerinde Bodrum da bulunan otelimize varış. Akşam yemeğimiz otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle Bodrum gecelerini yaşamak için lobide buluşma.
(Ekstra)

Diğer Detaylar:
Kahvaltı :Şirince de serbest zaman
Öğle yemeği : Selçuk da serbest zaman
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah:İstanbul,İzmit,Bursa,Manisa,İzmir,Selçuk,Kuşadası,Söke,Bafa,Milas,Bodrum/Toplam Mesafe 813 KM

3.GÜN
Pazar( Bodrum Tam gün Mavi Yolculuk – BODRUM –Gümbet-Bitez – Aspat - Deve Plajı – Ortakent )

Otelde alınan kahvaltı sonrası otobüsümüzle Bodrum - Gümbet şehir merkezine ulaşıyoruz .Buradan bineceğimiz teknemizle Bodrum un koylarını ve manzraları keşfetmek için bu sefer rotamızı kuzey-batı istikametine çeviriyoruz.Bodrum un eşsiz koyları ve sayfiye merkezleri olan Bitez , Ada Boğazı,Aspat , Deve Plajı ( camel beach ) , Bağla Bükü , Ortakent gibi sayısız koyda gün boyu denize girme imkânı (1. mavi yolculuk ). Akşam üstü saatlerine doğru Gümbet limana dönüyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği Bodrum da bulunan otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle Bodrum gecelerini yaşamak için lobide buluşma.(EKSTRA)

Diğer Detaylar:
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği :Bodrum tekne turu-Teknede öğle yemeği-(EKSTRA) (nugget tavuk +makarna+Salata veya Izgara balık +salata+makarna)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah: Otel – Marina 10 Km, Marina – Otel 10 Km / Toplam Mesafe 20 Km

4.GÜN
Pazartesi ( Bodrum – Muğla – Gökova – Akyaka –Tam Gün Gökova Mavi Yolculuk – Âşıklar Yolu-Marmaris )

Sabah Bodrum daki otelimizden ayrılıp Milas - Yatağan üzerinden yöre insanının deyimiyle “Deve Bağırtan” olarak da bilinen SAKAR GEÇİDİ ne ulaşıyoruz. Daha sonrasında evleriyle mimarlik ödülüne sahip olan, AKYAKA Beldesine geliyoruz . Buradan GÖKOVA tekne turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz .Denizler tanrısı Posedion sarayına ev sahipliği yapan, Mısır Kraliçesi Kleopatra nın hayranlık duyup kendi adını verdiği plajı bünyesinde barındıran , Jacques Cousteau nun deyimiyle “Dünya nın cenneti” dediği Gökova nın eldeğmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz.Gelibolu Adası , Zeytinli Koy, Kleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy demir atıp yüzceğimiz koylar arasında (2.mavi yolculuk ) ~.GÜN batımına doğru biticek olan bu eşssiz günün ardından Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz doğa harikası olan Avrupa'dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri; Batı Menteşe Dağları'nın altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayı'nda fotoğraf çekebilirler. Akyaka dan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılırken yolda aşıkların yürüyüş yaptığı Okalüptüs ağaçları altında AŞIKLAR YOLU bizleri bekliyor .Daha sonrasında Marmaris deki otelimize yerleşme ve akşam yemeği sonrası Marmaris Kaleiçi ve barlar sokağında sabaha kadar eğlence bizleri bekliyor olacak.(EKSTRA)

Diğer Detaylar:
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Gökova tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara Çupra+limitsiz Salata+Karpuz veya Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah : Bodrum,Milas,Yatağan,Muğla,Akyaka,Marmaris/ Toplam Mesafe 175 Km


5.GÜN
SERBEST GÜN veya İçmeler Tekne Turu veya Jeep Safari Turu )

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası siz sayın misafirlerimize 2 seçenek sunuyoruz.

1.Seçenek: JEEP SAFARİ Turu (EKSTRA)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından ,otelimizin önüne yanaşan Jeeplere binerek gün boyu sürecek olan bir adrenalin deposu, JEEP SAFARİ ye başlıyoruz. İlk durağımız, Marmaris i panoromik olarak göreceğimiz Datça yolu üzerindeki seyir terası olacak. Burada tur programı hakkındaki verilen brifing ve çekilen fotoğrafların ardından Datça istikametiyle Off-Road yapacağımız Değirmenyanı parkuruna giriş yapıyoruz. Muhteşem bir doğanın içerisinde çakıl taşlı dere yataklarının içerisinden geçerek, mola yerine ulaşıyoruz. Serinlemek için verilen bu mola ardından Hisarönü mevkiini takiple yüzme molası vereceğimiz Orhaniye sahilinde bulunan dünyaca ünlü Kızkumu Plajına ulaşıyoruz. Sevdiğine ulaşmak için eteğine doldurduğu çakıl taşlarını denize döken kızın hikâyesini rehberimizden dinleyerek, Hisarönü Körfezi nin eşssiz denizinde tozlanmış ve ısınmış bedenimizi serin sulara bırakıyoruz. Uzun bir yüzme molası ardından öğle yemeklerimizi almak için dere kenarındaki Turgut Köyü ne gidiyoruz. Sonrasında sadece Marmaris e özgü Sığla ağaçlarının altında, jeeplerle şelaleye ulaşarak, burdaki büvetlerde serinliyoruz. İçilen çayların ardından tekrar jeeplere binerek İçmeler in dağlık yollarından, güzel manzaralardan geçerek otelimize ulaşıyoruz.

(Jeep Safari): Öğle yemeği Dâhil 55,00 TL - Jeep Safari-Restaurant da öğle yemeği - ( Alabalık veya Köfte veya Tavuk ana sıcak seçmeli +Makarna+Salata )

2.Seçenek: İÇMELER TEKNE Turu (EKSTRA)

Sabah otelde alınan açıkbüfe kahvaltı sonrası siz sayın misafirlerimizle ,İÇMELER e hareketle, limanından teknemize biniyoruz~.GÜN boyu Marmaris Körfezinin eşsiz koylarında güneşleniyor, denize giriyoruz. Amos koyu, Yıldız Adası, Yalancı Boğaz, Fosforlu Mağra, Balık Çiftliği, Kumlubük, Cennet Adası, Kızılkum, Kadırga Koyu, Baklabükü, Akvaryum yüzme molaları vereceğimiz koylar arasında (3.mavi yolculuk) .Akşamüstüne doğru tekrar marinaya dönerek otelimize ulaşıyoruz.
(İçmeler Tekne Turu): Öğle Yemeği Dahil 35 TL dir.İçmeler tekne turu-Teknede öğle yemeği- (Izgara tavuk +Makarna+Salata)

Diğer Detaylar:
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

6.GÜN
Çarşamba(Marmaris –Dalyan –Kaunos–İztuzu–Kayaköy-Babadağ-Ölüdeniz-Fethiye )

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Marmaris den hereketle DALYAN a geliyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölü ne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve KAUNOS un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma Kral Mezarlarını görüyoruz. Ve tabiki Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağlarinı görmek ve denize girmek için İZTUZU plajına gıdıyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemızle kanalı takıp ederek otobusumuze ulaşıyoruz (4.tekne turu) . Dalyandan ayrılıp Akdenizin eşsiz koylarına sahip olan GÖÇEK i görerek bir sonraki durağımız ,Fethiye merkezi takiple ulaşacağımız Hisarönü mevkinde, eski bir Rum Köyü olan ve yaklaşık 4000 e yakın evi bünyesinde barındıran, ve şuanda terkedilmiş hayalet köy KAYA KÖYÜ ziyaret ediyoruz. Burada köyün ara sokaklarında dolaşırken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürecek .Buranın temiz dağ havasını içimize çekerek bu sefer otobüsümüz bizleri eşsiz denizi ile ÖLÜDENİZ e götürüyor.Buranın sahilinde verilen uzun yüzme molasının ardından Fethiye de ki otelemize yerleşme akşam yemeği otelimizde.Gecesinde Fethiye barlar sokağı bizleri bekliyor. (EKSTRA)

Diğer Detaylar:
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Dalyan kanal turu - Restaurant da öğle yemeği(Ekstra) – ( Açık Büfe Yemek )
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah: Marmaris-Fethiye / Toplam Mesafe 126 Km

7.GÜN
Perşembe( Yamaç Paraşütü-Fethiye-Göcek-Tam Gün 12 Adalar Mavi Yolculuk – Fethiye )

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından (Diliyen misafirlerimiz,Babadağ dan gerçekleşen Dünya nın en güzel manzaralı parkuru kabul edilen Fethiye-Ölüdeniz Yamaç Paraşütüne katılabilir(Ekstra)) otobüsümüzle Akdeniz in en güzel koylarına sahip olan GÖÇEK e geliyoruz. Buradan 12 ADALAR TEKNE turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz. Yassıca Adası,Göcek Adası,Zeytinli Ada,Boynuz Bükü,Hürriyet Adası,Domuz Adası yuzme molaları vereceğimiz ve panoramik olarak göreceğimiz koylar ve adalardan sadece bir kaçı. ( 5. mavi yolculuk) .Bu keyifli mavi yolculuk ardından günün sonuna doğru tekrar Göcek e geri dönerek bu şirin tatil beldesinde serbest zaman veriyoruz.Bir sonraki durağımız Fethiye Kargı mevkiindeki Yöresel Ürünler pazarı olacak.Tanıtımın ardından alış-verişlerimizi yapıyoruz.Daha sonrsında tekrar otobüsümüze binerek Fethiye dönüyoruz. Otelemize yerleşme ve akşam yemeği otelimizde. Gecesinde Fethiye barlar sokağı bizleri bekliyor.(Ekstra)

Diğer Detaylar:
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : 12 Adalar tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara Çupra+Salata+Makarna-Karpuz veya Izgara tavuk + Makarna + Salata + Karpuz)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah: Fethiye-Göcek-Fethiye / toplam 60 Km

8.GÜN
Cuma( Fethiye – Saklıkent – Kalkan – Kaş – Kekova –Kekova Batık Şehir Tekne Turu-Simena- Demre – Antalya – Kaputaj – Finike – Kemer- Antalya )

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından otobüsümüzle Türkiye nin en önemlı Kanyonlarından biri olan SAKLIKENT e gidiyoruz. Burada yenen gözleme ve içilen sıcak çaylarımız bize kanyondan çıkan soğuk suların serinliğinde doyumsuz anlar yaşatıyor. Sonraki durağımız KALKAN ve KAŞ. Güzel manzaralar eşliğinde verceğimiz fotoğraf molaları, rehberimizin anlatımları ile renklenecek. Bir sonraki durağımız ise KEKOVA nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has kıyı köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan ÜÇAĞIZ olacak. Bineceğimiz teknemizle KEKOVA TEKNE TURU na başlıyoruz. Yüzme molalarımız arasında Esmeralda Koyu, Tersane koyu, Hamidiye koyu, yolu olmayan SİMENA KÖYÜ, KEKOVA ADASI ve M.Ö ll.yy da bir depremle denizin dibine batmış olan BATIK ŞEHİR (6.mavi yolculuk) . Üçağızdan alacağımız dağ kekikleri kokusu içinde otobüsümüzle NOEL BABA nın yaşamış olduğu yer DEMRE üzerinden yol alarak Finike, Bey Dağları, Kemeri görerek aksamüstü saatlerinde Antalya daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimiz otelde.

Diğer Detaylar:
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Kekova tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara tavuk + 5 çeşit açık büfe soğuk meze + Salata )
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah: Fethiye,Kaş,Demre,Finike,Antalya / Toplam Mesafe ,293 Km

9.GÜN
Cumartesi( Antalya -Kaleiçi-Köprülü Kanyon -Rafting - Düden Şelalesi-Isparta)

Otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, Antalya şehir merkezini, Tophane den görüp fotoğraflarını çekebileceğimiz Kaleiçi, Antalaya nın simgesi olan Yivli Minare yi, Hıdırlık Kulesini kapsayan panaromik tur sonrası Alanya istikametine doğru yol alıyoruz.Otobüsümüzle bir Milli Park olan tabiat harikası Köprülü Kanyon a ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7 den 77 ye herkesin katılabileceği, RAFTİNG heycanını Köprüçay ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (EXTRA) . Sonrasında, bir başka tabiat harikası olan ve Türkiye nin sayılı şelalelerinden DÜDEN Şelalesine ulaşıyoruz. Burada verilen serbest zamanda çekilen fotoğrafların ardından dönüş yoluna geçiyoruz.

Diğer Detaylar:
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Rafting aktivitesine dahil.Restaurantda öğle yemeği–Izgara alabalık veya Tavuk şiş, açık büfe salata ve garnitür ve meyve. Aktiviteye katılmayan misafirler için ekstradır.
Akşam yemeği: Gölbaşı tesisleri Serbest
Güzergah: Antalya-Köprülü Kanyon 88 Km/Köprülü Kanyon-Isparta 185 Km/Toplam mesafe 273 Km

10.GÜN
Pazar (Dönüş Yolu-Isparta -Afyon-İstanbul )

Isparta,Afyon,Kütahya,Bozüyük,Adapazarı,İzmit üzerinden İstanbul a ulaşıyoruz ve bir başka  organizasyonda buluşmak dileği ile siz sayın misafirlerimizi sabaha karşı erken saatlerde , aldığımız noktalara bırakarak ,sizlerle vedalaşıyoruz.

Diğer Detaylar:
Mola Yerleri:Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri,Bözüyük Tesisleri
Güzergah: Isparta-İstanbul / Toplam Mesafe , 885 Km
Program zamanlamasında Hava , yol v.b.gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.

Toplam Mesafe : 2645 Km.

NOT
TÜM GECE TURLARI EKSTRA OLUP KATILIMA BAĞLI OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLİR.

TUR PROGRAMI

MÜZEKART BİLGİSİ

Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir.
Tur ücretimize Müze Ören Yeri ücretleri dahildir.(Özel İdare ve belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerli olup rezervasyona eklenebilir.Müze kart almayan misafirler ilgili müzelere ücret ödeyip bilet alarak girerler.

ÖNEMLİ
Turumuz 9 gece 10 gün olup, otel konaklaması 7 gece 8 gündür. Toplamda 2645 Km mesafede Tamamlanır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Uzun Turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi olmaktadır. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda iremtur misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.(26.12.2017)Her türlü görüş ve önerileriniz için 444 0 644 Numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Önemli Bilgiler Uyarılar
ÖNEMLİ NOTLAR:Paket Fiyatlarımız Otel, Ulaşım ve Çevre gezilerini kapsamaktadır. Mola yerleri: Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri – Susurluk Festiva Outlet Tesisleri – Selçuk İpekyolu TesisleriMola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.Program zamanlamasında(gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında ve ya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden iremtur kesinlikle sorumlu değildir.Ege Akdeniz Turlarımız Bölge Yoğunluklarına bağlı olarak mevcut programın içinde gün değişikliği yapılarak aynı programı gerçekleştirir. Bunun yanı sıra tur programlarında gün sıralamalarında belirtilen tekne turu programlarında gün değişimi yaşanabilmektedir.Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. ' Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına ve ya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. 'Ek Hizmet Bedelleri Paket(Ulaşım ve konaklama) fiyatın üstüne eklenerek total bir paket halinde taksitlendirilebilir. İndirimli statüsünde olan misafirlerimiz bu bedeli indirimli öderler.Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.Uçaklı Turlarımızda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz. Uçaklı Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır.(Uçaklı tur programlarında 'ekonomik sınıf' kullanılmaktadır.)Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar iremtur da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda İremtur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişidir.En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 26.12.201718 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. ' Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Turumuzun Otelleri: Aşağıda belirtilen tesis isimleri turumuzun konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Müsaitlikler doğrultusunda otel isimleri turun kalkışından 48 saat öncesinde talep edilmesi durumunda bildirilecektir. Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda misafirlerimiz İremtur temsilcisi tarafından bilgilendirilir.OTELLER>AYVALIK; Elisa Otel Ayvalık / Ergin Hotel / Adramis Termal Hotel (Edremit)>KUŞADASI; Hitit Otel Selçuk, Ada Class Comfort Otel, Golden Gate Otel>BODRUM; Milashan Otel (Milas) / Paloma Otel Gümbet veya Bitez / The Best Life Hotel Gümbet Hill / Summer Garden Otel>MARMARİS-MUĞLA; Supreme Otel / Balım Otel / Otel Marmaris / Halıcı Otel / Muğlahan Otel (Muğla) / Tuna Otel >FETHİYE; Nevada Butik Otel / Remer Otel / Aymes Otel / Atapark Otel / Harman Otel / Dalaman Lykia Resort Otel (Dalaman) / Göcek Lykia Resort Otel (Göcek) / Dalyan La Perla Otel (Dalyan)>ANTALYA; Grida City Otel /Mevre Otel / Suıte Laguna OtelÖĞLE YEMEKLERİ >12 Adalar tekne turu-Teknede öğle yemeği- (Izgara tavuk+Makarna+salata+meyve=15 tl veya Izgara çupra+salata+makarna =25 TL) >Bodrum tekne turu-Teknede öğle yemeği- (nugget tavuk +makarna+Salata=14 TL veya Izgara balık +salata+makarna =24 TL) >Gökova tekne turu - Teknede öğle yemeği ( Izgara Çupra+limitsiz Salata+Karpuz=25 TL veya Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz=15 TL)>Kekova tekne turu - Teknede öğle yemeği ( Izgara tavuk + 5 çeşit açık büfe soğuk meze + Salata=20 TL >Dalyan kanal turu - Restaurant da öğle yemeği – (Açık Büfe Yemek= 25 TL) >Köprülü Kanyon-Restaurantda öğle yemeği–Izgara alabalık veya Tavuk şiş, açık büfe salata ve garnitür ve meyve = 20 TLRAFTİNGKöprüçay Irmağında yapılan rafting, 2+ zorluk derecesine sahiptir. 7den–70e herkesin rahatlıkla katılacağı bir parkurdur.14 km uzunluktaki parkurda, 14 in üzerinde rapid bulunmakta ve katılımcıları muhteşem manzaralarla büyülemektedir. 10 kişilik botlar ile her botta bir adet profesyonel rafting rehberi mevcuttur. Botlarda can yeleği, kask, dizlik ve özel sigorta mevcuttur. ( RAFTİNG, İSTEĞE BAĞLI BİR SPOR OLDUĞUNDAN PAKET FİYATI İÇİNE KATILMAMIŞ, SİZ SAYIN MİSAFİRLERİMİZE SEÇENEK HAKKI VERİLMİŞTİR. RAFTİNG ÜCRETİ 60,00 TL’DİR VE İLGİLİ MÜESSESEYE ÖDENİR.)ÖLÜDENİZ YAMAÇ PARAŞÜTÜ>Ölüdeniz, Türkiye'de ve Dünya'da ender bulunacak güzellikteki yamaç paraşütü cennetlerinden birisidir. Babadağ’dan yapılan düz bir uçuş yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Uçuş esnasında ölüdeniz, Kelebekler Vadisi gibi belki de dünyanın en güzel manzarasını izleme imkanı bulacaksınız.Tepe Adı: BabadağYükseklik: 1965 Metre -1700 MetreFethiye'ye Uzaklık: 20 Km>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.OTOBÜSLER: (28 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)>MITSUBISHI Safir 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)MIDIBUSLER: (17 - 27 Kişi Sayılarında Kullanılır)>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcıMINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcıMERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcıBÖLGE İKLİMLERİ:Ülkemiz özel konumu nedeniyle çeşitli iklim tiplerinin görüldüğü bir ülkedir. Türkiye’de, çevresindeki denizlerin, kara kütlelerinin, basınç merkezlerinin, enlemin ve yeryüzü şekillerinin etkisiyle 3 ana iklim tipi belirmiştir. Ana iklim tipleri arasında her iki iklim tipinin de özelliğini taşıyan geçiş iklimleri görülür.1. Karadeniz İklimia. Doğu Karadeniz Tipib. Orta Karadeniz Tipic. Batı Karadeniz TipiKaradeniz İkliminin ÖzellikleriKaradeniz Bölgesi’nin kıyı kesimlerinde görülür.Her mevsim yağışlıdır. En çok yağış sonbahar ile kış aylarında düşer.Türkiye’de görülen iklimler içinde yıllık yağış miktarı en fazla olandır.Yazlar serin ve yağışlı, kışlar ılık ve yağışlı geçer.Yıllık sıcaklık farkı azdır.Bulutluluk oranı yüksek, güneşli gün sayısı azdır.Karadeniz iklimi yer şekillerinin farklılığı nedeniyle 3 alt tipe ayrılmıştır.Karadeniz iklimi sıcaklık ve nem koşulları bakımından okyanusal iklime benzer. Bu iklim tipinde yağış miktarı dağların konumuna ve yükseltilerine bağlı olarak farklılık gösterir.2. Akdeniz İklimia. Asıl Akdeniz Tipib. Bozulmuş Akdeniz Tipi (Marmara Tipi)Akdeniz İkliminin ÖzellikleriYazları sıcak ve kurak, kışlar ılık ve yağışlı geçer.Kar yağışı ve don olayı ender görülür.En yağışlı mevsim kış, en kurak mevsim yazdır.Yaz kuraklığı belirgindir.Akdeniz iklimi sıcaklık ortalamaları farklı olduğu için 2 tipe ayrılır.Akdeniz ikliminin etki alanı Akdeniz Bölgesi’nde Toros Dağları’nın varlığı nedeniyle dar, Ege Bölgesi’nde ise dağların kıyıya dik uzanması nedeniyle geniştir. 3. Karasal İklima. İç Anadolu Tipib. Güneydoğu Anadolu Tipic. Doğu Anadolu Tipi (Yazın Yağışlı Tip)d. Doğu Anadolu Tipi (Yazları Kurak Tip)Karasal İklimin ÖzellikleriKuzey Anadolu ve Toros Dağları denizel etkilerin iç bölgelere girmesini zorlaştırdığı için iç kesimlerde iklim karasallaşmıştır.Yıllık yağış miktarı az, sıcaklık farkları belirgindir.Karasal iklim, enlem ve yükselti farkı nedeniyle 3 tipe ayrılır:Karasal iklimde yaz kuraklığının görülmesi, Akdeniz yağış rejiminin etkili olduğunu gösterir.

Fiyata Dahil Hizmetler

>Otellerde 7 gece yarım pansiyon konaklama
>Otellerde 7 açık büfe veya set menü sabah kahvaltısı
>Otellerde 7 gece açık büfe veya set menü akşam yemeği
>Lüks Araçlar ile ulaşım (Kişi Sayısına Göre Araç Detayları Aşağıda Yer Almaktadır.)
>Ek hizmet bedelleri (Müze - Ören Yeri Giriş Ücretleri ) (Özel idare ve belediye işletmeleri vb.)
>Rehberlik hizmetleri
>otobüs içi ikramları
>1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

>Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı
>Programda belirtilen son gün akşam yemeği
>Tüm öğle yemekleri
>Tüm yemeklerde alınan içecekler
>Müze kart (Rezervasyon sırasında 50 TL karşılığında eklenebilir.Turizm ve kültür bakanlığı'na bağlı müzelere girişlerde gereklidir.)
>Ekstra belirtilen Tüm Organizasyonlar
>Tüm özel Harcamalar

Tur Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı
 


Diğer Turlar