Arkadaşlarınızla Paylaşın
  • Sofya Turları(Otobüslü)
  • Sofya Turları(Otobüslü)

Sofya Turları(Otobüslü)

KİŞİ | GECE

otobus ıle
2 gece 4 gun jll

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Sizlere Her Konuda 7/24 Yardımcı Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

0216 418 9 418

Size En Uygun Dönemi Seçin ve Cazip Teklifleri Görün...
Tur Tarihi
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk
2.Çocuk
TUR TANITIMI

ILBAŞI SOFYA PLOVDIV TURU 
&
4* HOTEL 2 GECE KONAKLAMA

1. Gün2. Gün3. Gün4. Gün

İSTANBUL-KAPIKULE 29/12/2018
Buluşma Noktaları:
22:30 Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı,
23:00 Mecidiyeköy Migros Önü(Eski Ali Sami Yen Stadı karşısı),
23:30 İncirli Ömür Plaza Önü
23:59 Ispartakule Tır Parkı
Misafirlerimizle alınış noktalarında buluştuktan sonra Edirne Kapıkule sınır kapısına varış

2.gun KAPIKULE – SOFYA 30/12/2018


Gümrük Ve Pasaport İşlemlerinden Sonra Bulgaristan’a Giriş Yapıyoruz. Gece Yolculuğumuzun Ardından Sabah Saatlerinde Bulgaristan’ın Başkenti Olan Sofya’ya Ulaşıyoruz. Şehir Ulaşmamızın Ardından Panoramik Şehir Turumuza Başlıyoruz. Şehir Turumuz Kapsamında Sırasıyla Aleksander Nevski Katedrali , Ayasofya Kilisesi , Sönmeyen Ateş , Çar Samuel Anıtı , Antikacılar Parkı , Şipka Anıtı , Rus Kilisesi , Tarih Müzesi , Etnografya Müzesi , Tiyatro , Şehir Parkı , Arkeoloji Müzesi , Merkez Bankası , Cumhurbaşkanlık Sarayı , Parlemento , Serdika Şehri Kalıntıları , Sofya Anıtı , Kara Kilise , Banyabaşı Camii (Kadıseyfullah Camii) Görülecek Yerler Arasındadır. Şehir Turu Sonrası Misafirlerimizin Şehri Yakından Tanıması Adına Serbest Zaman Veriyoruz. Serbest Zamanın Ardından Hotelimize Geçiş Yapıyor Ve Check İn İşlemlerimiz Sonrası Serbest Zaman . Geceleme Sofya’da Bulunan Hotelimizde. 

 

3.gun SOFYA – ÜSKÜP 31/12/2018


Sabah Otelde Alacağımız Sabah Kahvaltımızın Ardından Dileyen Misafirlerimiz rehberiniz tarafından Ekstra Düzenlenecek Olan Makedonya’nın Başkenti Üsküp turuna katılabilirler. (40 €) (Katılımın En Az 15 Kişi Ve Üzerinde Olması Durumunda Gerçekleşecektir.) Tur esnasında camileri, hanları, tarihi çarşısı ile Balkanlar'daki Osmanlı mirasının günümüzdeki en önemli örneklerinden olan ve Osmanlı'ya yetiştirdiği devlet ve ilim adamları ile ünlü Yahya Kemal'in 'Üsküp' ki Yıldırım Beyazıt Han diyarıdır, Evlad-ı Fatihan'a onun yadigarıdır' diye vasfettiği Üsküp şehrinin kaleden temaşası. Balkan fatihleri, Yahya Paşa, İsa Bey ve oğlu İshak Bey, Sultan Murat ve Murat Paşa camileri ile tarihi Türk çarşısı, Kapan Han ve Vardar nehri üzerindeki Fatih döneminden Taş Köprü'nün görülmesi. Ardından Sofya’da bulunan hotelimize geçiş yapıyoruz. Dileyen Misafirlerimiz İçin Ekstra Düzenlenecek Yılbaşı Balosuna Katılabilirler Rehberimizin Belirleyeceği Saate Lobide Buluşarak 2019 Karşılamak Üzere Yılbaşı Eğlencemizi Gerçekleştiriyoruz. Gece Geç Saatlere Kadar Sürecek Olan Eğlencemizin Ardından Geceleme Sofya’daki Hotelimizde. 

 

4.gun SOFYA – PLOVDİV – İSTANBUL 01/01/2019


Sabah Otelde Alacağımız Kahvaltının Ardından Plovdiv’e Hareket Etme. Plovdiv'e Varışımızın Ardından Panoramik Olarak panoramik Şehir Turunu Gerçekleştiriyoruz Şehir Turumuzun Ardından Öğlen Yemek Yenebilmesi Adına Serbest Zaman Veriyoruz. Serbest Zamanın Ardından Haskova - Harmanli Yolunu Takiben Kapitan Andreevo (Bulgar) Sınır Kapısında Gümrük İşlemlerini Tamamlayıp Kapıkule (Türk) Sınır Kapısındaki Pasaport Ve Gümrük İşlemlerinden Sonra Edirne – Çorlu Karayolunu Takiben İstanbul’a Ulaşıyoruz. Misafirlerimizi Aldığımız Noktaya Bırakıyoruz. Tur Programımızı Sonlandırıyoruz. 

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ,havalimanı vergileri ve kdv dâhildir~.GÜN içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir

TUR PROGRAMI

TUR KATILIM KOŞULLARIDIR


1- irem Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
2- Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan irem Tur sorumlu tutulamaz. irem Tur, Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. 
4- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
5- Tura katılım için irem Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden irem Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
6- Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
7- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. 
8- irem Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak irem Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. irem Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında irem Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 
9- Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
10- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından irem Tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından irem Tur sorumlu tutulamaz.
11- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan irem Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 
12-irem Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 
13- Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir~.GÜN içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
14- Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
15- Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda irem Tur misafirleri irem Tur sorumluluğundadır.
16- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
17- Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Fiyata Dahil Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:


Lüx otobüsler İle Ulaşım
Program Dahilinde Panoramik Şehir Turları
2 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
Tüm Hotel Ve Şehir Vergileri 
iremtur Türkçe Rehberlik Hizmeti
Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Dahil Olmayan Hizmetler

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:


MULTİ SCHENGEN VİZESİ 120 Euro (YEŞİL PASAPORT SAHIPLERI VİZEDEN MUAFTIRLAR). 
Müze ve ören yeri giriş ücretleri. 
Otelde alınan ekstralar. 
Tüm kişisel harcamalar 
Öğle ve akşam yemekleri 
Şöför ve rehber bahşişleri
Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
Seyahat Koruma Paketi ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için sür prim uygulanmaktadır.)

Tur Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı
 


Diğer Turlar

Büyük Orta Avrupa Salzburg`dan Kösice`ye
Büyük Orta Avrupa Salzburg`dan Kösice`ye
399.00 Kişi Başı
04.06.2019
Regal Princess ile Baltıklar`da 7 Ülke Gemi Turu
Regal Princess ile Baltıklar`da 7 Ülke Gemi Turu
1499.00 Kişi Başı
21.05.2019
Celestyal Olympia ile Yunan Adaları Vizesiz Gemi Turu
Celestyal Olympia ile Yunan Adaları Vizesiz Gemi Turu
359.00 Kişi Başı
02.11.2019