Arkadaşlarınızla Paylaşın
 • İzmir Çıkışlı Beypazarı Eskişehir Turu
 • İzmir Çıkışlı Beypazarı Eskişehir Turu
 • İzmir Çıkışlı Beypazarı Eskişehir Turu

İzmir Çıkışlı Beypazarı Eskişehir Turu

KİŞİ | GECE

otobus ıle
1 gece 3 gun ttb

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Sizlere Her Konuda 7/24 Yardımcı Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

0216 418 9 418

Size En Uygun Dönemi Seçin ve Cazip Teklifleri Görün...
Tur Tarihi
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk
2.Çocuk
TUR TANITIMI
1.GÜN : İzmir - Eskişehir Gece Yolculuğu

23.00 Girne Yunuslar önü, 23.20 Alsancak Lozan Meydanı
23.45 Üçkuyular (shell Benzin İstasyonundan), 23.59 Bornova Sapağı (Ege Üniversitesi Giriş Kapısı) hareketle iremtur araç içi ikramları eşliğinde Manisa - Akhisar - Bursa güzergâhı ile gece yolculuğumuz başlıyoruz.

2.GÜN : Beypazarı - Hıdırlık Tepesi - Yaşayan Müze - Kurşunlu Camii

Değerli misafirlerimiz, iremtur.com otobüs içi ikramları eşliğinde sabah 08.00 civarlarında Beypazarı`na ulaşıyoruz. Bu şirin ilçede serbest kahvaltı molamızı veriyoruz. Osmanlı mimarisinin bozulmadan kaldığı ve mimariyle birlikte gelenekleri ve görenekleriyle yaşayan Beypazarı'nı gezmeye başlıyoruz. Şehrin panoramik olarak görülebildiği en güzel noktası olan Hıdırlık Tepesi`ne çıkıyoruz. 3000 eski evin bulunduğu eski Beypazarı`nı panoramik olarak gördükten sonra şehri gezmeye başlıyoruz. İlk olarak örnek bir Beypazarı Evi olan Yaşayan Müze`yi geziyoruz. Müzede dileyenler Ebru Sanatı öğrenip hoca eşliğinde kendi ebrusunu yapabilir, isteyenler kurşun döktürüp bu Türk geleneğini yaşayabilirler. Küçük misafirlerimiz ise Hacivat Karagöz oynatarak bu kültürümüzle eğlenceli vakit geçirebilirler. Ardından Kurşunlu ve İncirli Cami`yi dışarıdan görüp, Gümüşçüler Çarşısı`nda telkari takılarına, Suluhan'da havuç lokumuna, kuru erişteye, tarhanaya kadar yöresel ürünler bulabilirsiniz. Konaklar arasındaki Alaattin Sokağı`nı gezerken şehir sizi büyüleyecek. Öğle yemeğinde bölgenin yöresel yemeklerini tatma fırsatı bulacaksınız. Özellikle tarhana çorbası, yaprak sarma, güveç ve 80 katlı ev baklavası tadacaklarımız arasındadır. Günümüzü tamamladıktan sonra Eskişehir`de bulunan otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.* Sabah Kahvaltısı: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)
* Öğle Yemeği: Beypazarı`nda serbest öğle yemeği (Ekstra)
* Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
* Güzergâh: İzmir - Polatlı - Beypazarı - Eskişehir 760 KM
* Mola Tesisleri: Nasreddin Hoca Yay Tesisleri
* Konaklama: Seçilen otelde konaklama gerçekleştirilecektir.

3.GÜN : Eskişehir - Porsuk Çayı - Kentpark - Balmumu Müzesi - Haller Gençlik Merkezi - Odunpazarı - Kurşunlu Külliyesi - Sazova Parkı - Çağdaş Cam Eserleri Müzesi - Devrim Arabası - Şelale Park

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Eskişehir'i gezmeye başlıyoruz. İlk olarak Porsuk Çayı ( Adalar, Çarşı) etrafında serbest zaman veriyoruz. Porsuk Çayı`nda dileyen misafirler tekne turuna ya da gondol turuna çıkabilirler ( Ekstra ). Buradan ayrıldıktan sonra Yılmaz Büyükerşen imzalı Balmumu Heykel Müzesi`ni ziyaret ediyoruz. Ardından sahiliyle, havuzlarıyla, kafeteryalarıyla adından söz ettiren Kentpark`a gidiyoruz. Ardından Haller Gençlik Merkezi`nde çayımızı, kahvemizi yudumladıktan sonra Sazova Bilim, Sanat ve Kültür Parkı`na geçiyoruz. Burada sizlere serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zamanda dileyen misafirler Masal Şatosu`nu, Korsan Gemisi`ni, Nuh`un Gemisi`ni ziyaret edebilir ve göletin etrafında gezi yapabilirler. Buradan ayrılarak 19. yüzyıl mimarisinin en güzel örneklerinin sergilendiği Odunpazarı'na ulaşıyoruz. Burada alacağımız öğle yemeğinin ardından Türkiye`de bilinen ilk Modern Cam Eserleri Müzesi`ni gezip Atlı Han`da ( Geleneksel El Sanatları Çarşısı ) Lületaşı yapım ve satım atölyelerini görüyor ve burada serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. Ardından Dünya`da tek olan Lüle Taşı Müzesi`ni ve Kurşunlu Külliyesi`ni ( Camii, Medrese, Kervansaray, Sıbyan Mektebi, Şadırvan ) geziyoruz. Eskişehir`i kuş bakışı seyredebileceğimiz ve güzel fotoğraflar çekebileceğimiz Şelale Park`a gidiyoruz. Son olarak Türkiye`mizin ilk ve tek yerli otomobili olan Devrim Arabasını görüyoruz. Gezilerimizin ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gecenin ilerleyen saatlerinde İzmir`e varıyoruz ve bir dahaki iremtur.com organizasyonumuzda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.* Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur bedeline dâhildir.
* Öğle Yemeği: Odunpazarı`nda serbest öğle yemeği (Ekstra)
* Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)
* Güzergâh: Eskişehir İçi (30 km), Eskişehir - İzmir (416 km)
* Konaklama: Dönüş Günü. Bu Gece Otel Konaklaması Yoktur.
* Mola Tesisleri: Nasreddin Hoca Yay Tesisleri
* Toplam Tur Mesafesi: 1206 KM 

KONAKLAMA OTELİ Eskişehir - Sarar Boutique Hotel

TUR PROGRAMI

Genel Şartlar

 • Genel Şartlar
 • MÜZEKART BİLGİSİ
 • Müze Kart Tur fiyatına dâhil değildir. Tur fiyatına Müze Ören Yeri ücretleri dahildir.(Özel İdare ve Belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanbudurlığına ait yerlerde Müzekart geçerlidir. Dileyen misafirlerimiz rezervasyon esnasında müzekart ekletebilirler. Satış esnasında müzekart talep etmeyen misafirlerimiz ilgili müzelere giriş ücretlerini kendileri öderler.
 • T.C Vatandaşı olmayan misafirlere müzekart verilememektedir. Yabancı uyruklu misafirlerimizin müze giriş ücretleri kendilerine aittir.
 • GENEL ŞARTLAR
 • Gezi Süresi hareket ve dönüş günü dahil olmak üzere 2 Gece 3 Gün olup 1 Gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 0-6 Yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Haftalık turlarda oturma düzeni sıra kaydırılmak suretiyle rotasyon uygulanır ve bu uygulama en az 4 (Dört) gece konaklamalı turlarda geçerlidir. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Tatil.com'un sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı iremtur.com'da saklıdır. Turun iptali durumunda iremtur.com iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Yeterli katılım oluşmadığında en yakın hareket noktasına biletleme yapılarak misafirlerimizin tura katılımı sağlanabilir. Gidiş-dönüş otobüs biletleri iremtur.com tarafından karşılanır. Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 35'idir. Turun hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir.
 • KADEMELİ FİYAT SİSTEMİ
 • Tüm Kültür turları ürünlerimizde kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitleme yapılamamaktadır.
 • 1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
 • Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.
 • OTELLER;
 • Sarar Boutique & Apart Hotel, Eskişehir Anemon Otel, Abacı Konak, The Merlot Hotel, Dedepark otel
 • ÖNEMLİ NOTLAR
 • Paket Fiyatlarımız Otel, Ulaşım ve Çevre gezilerini kapsamaktadır.
 • Mola yerleri: Nasreddin Hoca Yay Tesisleri
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Program zamanlamasında (Gün içerisinde gezilecek ziyaret noktalarının sırasında veya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden iremtur.com kesinlikle sorumlu değildir.
 • Beypazarı Turlarımız bölge yoğunluklarına bağlı olarak mevcut programın içinde gün değişikliği yapılarak aynı programı gerçekleştirir.
 • Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. '
 • Ek Hizmet Bedelleri Paket(Ulaşım ve konaklama) fiyatın üstüne eklenerek total bir paket halinde taksitlendirilebilir. İndirimli statüsünde olan misafirlerimiz bu bedeli indirimli öderler.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.
 • Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
 • Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Uçaklı Turlarımızda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz.
 • Uçaklı Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. (Uçaklı tur programlarında 'ekonomik sınıf' kullanılmaktadır.)
 • Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar iremtur.com`da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda iremtur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişidir.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. '
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • ÖĞLEN YEMEĞİ DETAYLARI
 • 2.Gün: Beypazarı`nda serbest öğlen yemeği
 • 3.Gün: Odunpazarı`nda serbest öğlen yemeği
 • İKLİM ŞARTLARI
 • Sıcak ve ılıman bir iklim hâkimdir; Beypazarı Kış aylarında yaz aylarından çok daha fazla yağış düşmektedir. Köppen-Geiger'e göre iklim Csa'dir. Beypazarı ilinin yıllık ortalama sıcaklığı 13.2'dır. Yıllık ortalama yağış miktarı: 423 mm
 • OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
 • MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
 • ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MINIBUSLER: (16`ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
 • VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.
 • EN SON SİRKÜ BİR ÖNCEKİ SİRKÜYÜ GEÇERSİZ KILAR 04.03.2018
Fiyata Dahil Hizmetler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe veya Set Menü Oluşan 1 Akşam Yemeği
 • Lüks Araçlar ile Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Belediye ve Özel işletmeler İçin Geçerlidir.)
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 • iremtur Otobüsü İçerisindeki İkramlar
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
Dahil Olmayan Hizmetler

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müzekart ( Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.)
 • Tüm Öğlen Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
Tur Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı
 


Diğer Turlar