Arkadaşlarınızla Paylaşın
  • Kanada Turu
  • Kanada Turu
  • Kanada Turu

Kanada Turu

1490.00
KİŞİ | GECE
Aır France Hy 8 gece
ucak ıle
8 gece 10 gun

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Sizlere Her Konuda 7/24 Yardımcı Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

0216 418 9 418

Size En Uygun Dönemi Seçin ve Cazip Teklifleri Görün...
Tur Tarihi
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk
2.Çocuk
Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
07.06.2019 3*Otel1490.00 €1840.00 € -0 - 2 Yaş 373.00 €
3 - 6 Yaş 671.00 €
7 - 12 Yaş 1192.00 €
-Taksitler »
09.06.2019 3*Otel1490.00 €1840.00 € -0 - 2 Yaş 373.00 €
3 - 6 Yaş 671.00 €
7 - 12 Yaş 1192.00 €
-Taksitler »
TUR TANITIMI

1.Gün: İstanbul PARIS Montreal

 İstanbul,3. Havalimanında saat 02:00’da irem Turizm kontuarında buluşma Check in işlemlerimizi tamamladıktan sonra ,AIR FRANCE ile PARIS aktarmalı olarak, MONTREAL uçuşumuza başlıyoruz. Varışta otelimize transfer, odalarımıza eşyalarımızı bırakıyoruz . Akşam PANAROMİK Şehir turu yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz. Montreal şehrini Akşam ışıkları eşliğinde geziyoruz. Kanada’nın büyük şehirlerinden birisi olan Montreal ‘ı gezeceğiz. Turumuzda Eski Montréal Bölgesi, Notre-Dame Bazilikası, İle St.Helene, Saint-Joseph Oratoryosu ve Mount Royal Parkı göreceğimiz yerler arasındadır Turumuzun sonunda, otelimize döneceğiz.geceleme otelimizde. OTELİMİZ : Best Western Plus Laval-Montreal 3* ‘’ Montreal (Telaffuz: Monreal) ya da Fransızca Montréal, Quebec eyâletinin en büyük, Kanada'nın ise ikinci büyük kentidir. Kent, Paris'in ardından dünyanın Fransızca konuşan en büyük ikinci kentidir. Kent merkezinin nüfusu 1,9 milyon olmakla birlikte, Montreal Metropolitan Bölgesinin (Communauté métropolitaine de Montréal) nüfusu, 2011 yılı itibariyle 3,824,221 dir.Quebec eyaletinin güneybatısında yer alan Montreal, eyâletin başkenti Quebec'in 270 km güneybatısında, federal başkent olan Ottawa'nın ise 190 km doğusunda kalır.Kent, Ottawa ve Saint Lawrence Nehirleri'nin birbirine karıştığı noktada, Montreal Adası üzerinde yer almaktadır. Bu haliyle Montreal, Büyük Göller'i Atlas Okyanusu'na bağlayan Saint Lawrence Denizyolu üzerinder liman kentidir.

 2.Gün: Quebec City & Montmorency Şelalesi Turu

 Sabah otelimizde kahvaltıyı takiben ; serbest günümüz var. EXTRA TUR [145€] Arzu eden misafirlerimiz; rehberimiz eşliğinde TAM GÜN -11 SAAT sürecek, turumuza katılarak, Quebec City bölgesini keşf edebilirler. ÖĞLE YEMEKLİ tam gün tur 400 yıllık tarihi geçmişi olan ve Fransız etnik ve Kültürel Mimari izlerini taşıyan, Kanada’nın en büyük şehirlerinden birisi olan Quebec e yolculuğumuz Montreal’den yaklaşık 2,5 saat sürüyor.Saint John kapısı,Eski Quebec, Grande Allée, ChampsÉlysées of Quebec City. Québec Parliament binası ve Petit Champlain mahallesi göreceğimiz yerler arasında.Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alıyoruz. Turumuzun sonunda akşam geç saatlerde (20:00-20:30 gibi) Montreal’a geri dönüş yapıyoruz. Geceleme otelimizde Montreal ‘de.

3.Gün: Ottowa Turu

Sabah otelimizde kahvaltıyı takiben ; serbest günümüz var. EXTRA TUR [140€] Arzu eden misafirlerimiz; rehberimiz eşliğinde TAM GÜN -11 SAAT sürecek, turumuza katılarak, OTTOWA bölgesini keşf edebilirler. ÖĞLE YEMEKLİ tam gün tur Ottawa, Kanada'nın başkenti ve dördüncü büyük kentidir. Ottawa Vadisi'nde kurulan kent, Ontario eyâletinin güneydoğu ucundadır ve hemen Québec eyaleti sınırındadır. Montreal'in ise 250 kilometre batısında yer almaktadır. İngiltere Kraliçesi Victoria tarafından ülkenin başkenti olarak seçilen bu şehirde gotik mimari tarzı ile yapılmış Parlamento Binası ve Bahçeleri, İngiliz Valilik Binası, Rideau Kanalı, Güzel Sanatlar Merkezi, Konfederasyon Bulvarı ve Medeniyetler Müzesi göreceğimiz yerler. ÖĞLE YEMEĞİ mizi turumuz esnasında alacağız. Turumuzun sonunda, Montreal’a dönüyoruz. Geceleme otelimizde. OTELİMİZ : Best Western Plus Laval-Montreal

 4.Gün: Montreal - TORONTO (TREN Yolculuğu)

Sabah erken saatlerde yola çıkıp ;Montreal Merkez Tren İstasyonuna ulaşıyoruz. Burada KANADA Vıa Rail demiryolları tarifeli seferi için işlemlerimizi yapacağız., Tren Hareket Saati : 08:55 / Varış : 14:07 Toronto’ya varışımızı takiben, PANAROMİK şehir turumuz yapılacaktır. Turumuzun sonunda Otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleşiyoruz. OTELİMİZ : Monte Carlo Inn Airport Suites 3** EXTRA TUR [85€] Akşam ;ORTAÇAĞ yemekli Şövalyeler Gösterisine katılmanız mümkün. Eski çağlardaki atlı savaş gösterilerini yeniden tertip ederek, Turistlerin beğenisine sunan ve Akşam Yemeği servisi yapan bir gösteri bizleri bekliyor.

 5.Gün TORONTO – NIAGARA Şelalesi TURU EXTRA TUR

 [145€] Bu sabah saatlerinde TAM GÜN sürecek muhteşem bir EXTRA turumuz olacaktır; dünyanın en meşhur şelalesi olarak bilinin Niagara Şelalesini ziyarete gidiyoruz. Bu turumuz; gidişte sade ziyareti kapsamakta olup *BÜYÜK Niagara Şelalesi Turu olarak isimlendirilmektedir. ÖĞLE YEMEKLİ Bu turumuz tam 10 saat sürmekte; Tüm Yönleri ile Niagara Şelalesini kapsan bir programdır. Bu gezimizde NİAGARA şelalesini yakından izleme imkanı veren TEKNE TURU dahildir. Öğle yemeğimizi AÇIK BÜFE olarak turumuz içerisinde alacağız. Şelale turumuzun sonunda, geri dönüş yolunda meşhur Toronto Üzüm Bağlarında duruyor ve Şarap tatma imkanı buluyoruz. Akşam geç saatlerde Toronto’ya ulaşıyoruz, geceleme otelimizde.

6.Gün:12 Haziran 2019 Toronto - VANCOUVER

(Uçak ile yolculuk) Bugün TORONTO’da son günümüz. Uçuş saatimiz akşam 19:25 Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, uçuş saatimize kadar serbest saatimiz olacaktır. EXTRA TUR [85€] KÖRFEZ TEKNE TURU ile ŞEHİRDE ÖĞLE YEMEĞİ Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, Toronto Limanına geçiyoruz. Burada Körfez turunu yapacağımız tekneye biniyoruz, körfez manzarası eşliğinde 1,5 saat sürecek tekne turumuzu yapacağız, turun bitişinde TORONTO liman yöresi ve kent merkezinde gezimize devam ederken, ÖĞLE YEMEĞİ için bir mola veriyoruz. Günün sonunda, saat 17:00 de alanda olmak için havalimanına hareket edeceğiz. Havalimanında işlemlerimizi takiben, 19:25 Yerel hava yolu ile Vancouver ‘a uçak yolculuğumuzu yapıyoruz. Saat 21:35 de Vancouver ‘a varış. Özel aracımız ile otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde. OTELİMİZ : Atrium Inn Vancouver 3*

7.Gün : 13 Haziran 2019 Vancouver

 Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben serbest gün. EXTRA TUR [45€] Rehberimiz eşiliğinde şehri keşfe çıkacağız.Hop-On, Hop-Off Otobüs biletlerimizi alıyoruz(Bu biletler 24 saat geçerlidir ) Rehberimiz ile birlikte bu tur otobüsüne biniyoruz ve tüm kenti geziyoruz, bu biletlerinizle şehri gece dahil gezme imkanınız var. Akşam/ Gece Turu EXTRA TUR [85€] Akşam yemekli GEMİ TURU 19:00-21:30 Müzik eşiliğinde Vancouver Limanı ve şehir manzarası eşliğinde hoş bir akşam bizleri bekliyor. Geceleme otelimizde.

8.Gün  Capilano Asma Köprüsü ve Grouse Dağı Turu

 Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası,serbest günümüz olacak. EXTRA TUR [135€] Tam Gün sürecek yaklaşık 7 saatlik bir turumuz var, DOĞA turumuzda dünyaca meşhur Kanada Kuzey ormanlarına doğru bir yolculuk ve gezi yapacağız. Capilano isimli Asma köprüyü ziyaret edeceğiz, yine macerayı vahşi doğa içinde yaşayarak, bilgiler alacağız ve günün heyecan veren süprizi ise Grouse dağındaki Skyride teleferiğine binişimiz ve muhteşem manzarası olacak. (Bu turumuzda Öğle yemeği dahil değildir- Tur esnasında molamız olacaktır) Öğleden sonra geç saatlerde şehir merkezine dönüyoruz Geceleme otelimizde.

 9.Gün: VANCOUVER PARIS

 13:25-uçak saati Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, havalimanına transferimiz gerçekleşecek. AIR FRANCE Hava Yolları tarifeli seferi ile PARIS yolculuğumuz başlıyor ,geceleme uçakta.

10.Gün: PARIS- ISTANBUL

  PARIS e varış saatimiz 08:30. İstanbul uçuş saatimiz AKŞAM 22:50. Havalimanında bekleme- 22:50 uçuşumuzu yapıyoruz. İstanbul 3. Havalimanına varışımız.(03:15 -17Haziran ) Turumuzun sona ermesi. [ÖNEMLİ NOT: PARIS Havalimanında bekleme süremiz uzundur ! Beklemek istemeyen ,ya da bu saatleri Paris şehir merkezinde geçirmek isteyen Misafirlerimiz Shengenleri hazır ederlerse-çıkış yapıp geri gelebilirler. ( İSTEĞE BAĞLI ) ]

TUR PROGRAMI
Değerli Misafirlerimiz Kanada Turu ile ilgili hatırlatma notlarınızı aşağıda görebilirsiniz. Bu notları dikkatlice okuyup seyahat öncesi hazırlıklarınızı yapmanızı önemle rica ederiz. 
 
Kanada turuna katılacak olan misafirlerimizin Kanada Vizesi sahibi olmaları gerekmektedir.Vize başvurusu Acentamız tarafından yapılacaktır.
 
Uçuşlarda Rahat kıyafetleri tercih etmenizi ve günlük kullandığınız ilaçları el bagajınıza almanızı tavsiye ederiz. 
 
Yurt dışı çıkış harçlarınızı yatırmayı unutmayınız 15 TL
 
Kanada’da genel hava şartları ortalama olarak yılın her ayı  gündüz 20-25 gece 10-15 derece şeklindedir.Gezi güzergahı üzerinde bazı yerlerde yağmur görülebilir. Gezi esnasında rahat ayakkabılar tercih edilmelidir. Ayrıca yanınızda bir şapka ve güneş gözlüğü bulundurmanızı da ayrıca tavsiye ederiz.
 
Kanada ile Türkiye arasında 10 saat fark vardır. Bu ülke saat olarak bizden geridedirler. 
 
Kanada  Para Birimi CAD (Kanada doları) .1 USD  = 1.30 CAD (yaklaşık)
 
Gidilecek ülkelerde olabilecek hırsızlık olaylarına karşın giderken yanınızda ziynet eşyası ve yüklü miktarda nakit para taşımamanızı rica ederiz. 
Bagajlara getirilen sınırlama sonrası 100 mg üzeri sıvı taşıma yasağı sebebi ile özellikle bayan misafirlerimizin şampuan , sıvı saç kremleri , parfüm , kolonya vs gibi maddeleri mümkün olduğunca el bagajlarına almamaları gerekmektedir.
Bagajlarımız ;  uluslar arası uçuşlarda 23 kg + 8 kg el bagajı taşıma hakkımız bulunmaktadır. Bagajlarınızı hazırlarken bu uyarıya dikkat etmenizi önemle rica ederiz.
Otellerimizin çoğundaelektrik prizleri telefon ,bilgisayar ve kameraları şarj etmeye uygundur.Tedbir amaçlı dönüştürücü adaptör almakta fayda var.
 
Tur esnasında fotoğraf molalarında Rehberimizin belirttiği saatlere uyulmasını önemle rica ederiz.Otel çıkış saatlerimize ,yemek saatlerimize de Rehberimizin belirttiği saate önemle dikkat edilmesini rica ederiz.Belirtilen saate uyulmaması halinde Tur Programında aksaklıklar yaşanmaktadır.Geç kalma durumlarında Rehberimize önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.
 
Ülkelere girişlerde giriş belgesi doldurulabilmektedir.Bu konuda Rehberimizden yardım alabilirsiniz.Ülke girişlerinde Rehberimizin belirteceği şekilde işlem yapılmasını önermekteyiz.
 
Havalimanlarındaki c/in işlemleriniz esnasında özel isteklerinizi c/in anında Havayolu görevlilerine iletebilirsiniz.Grup c/in işlemi bazı Havayolalrında yapılamamaktadır.
 
Kalacağımız otellerde c/in işlemleri Rehberimiz tarafından yapılacaktır.Rehberimiz işlemleri yaparken sizler Otelin bekleme salonlarında istirahat edebilirsiniz.Rehberimiz oda anahtarlarını size verirken kahvaltı,akşamyemeği,internet kullanımı ,otel hakkında genel bilgileri vs.iletecektir.
Serbest zamanlarda gruptan ayrı bir organizasyon yaparsanız ,Rehberimizi bilgilendirmenizi ayrıca Kalacağımız otellere ait otel adresini içeren kartları almanızı tavsiye ederiz.
 
Tur boyunca değerli yüzük,küpe,kolye,saat gibi ziynet ve aksesuarların kullanılmaması tavsiye edilir.
 
İstanbul dışından tura katılım durumunuz olması halinde gelişte ve gidişte  Ana uçak saatinden minimum 4 saat öncesinde Havalimanında olabilecek şekilde iç hat biletlerinizi almanız tavsiye edilir.
 
 
 
 
 
 
irem Turizm Seyahat Ekibi İyi Seyahatler Diler….
Fiyata Dahil Hizmetler

Tur ücretine dahil olan servisler :

İstanbul’dan İstanbul’a ekonomi (Y) sınıf uçuşlar ve kişi başı 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı;(  İstanbul- Montreal / Vancouver- İstanbul ) AIR FRANCE H.Y ile

Ara Uçuş Bileti .  Toronto/ Vancouver  uçuşu.

Belirtilen 3* YILDIZLI eşdeğerde otellerde  konaklama; her sabah  kahvaltılar

Montreal (3 Gece ) Toronto(2 Gece ) Vancouver (3 gece ) Toplam 8 Gece/10Gün

Montreal Havalimanı- Otel -Havalimanı Transferi

Montreal Akşam Şehir turu

Montreal-Toronto TREN Yolculuğu BİLETİ

Toronto Panaromik Şehir Turu

Toronto Havalimanı  Transferi

Vancouver  Havalimanı Otel- Havalimanı Transferi

Türkçe rehberlik Hizmeti

Seyahat Sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

Tur ücretine dahil olmayan servisler :

TÜM YEREL HİZMETLİLER İÇİN  TAVSİYE EDİLEN BAHŞİŞLER

(rehber  ,kaptan,garsonlar..vs  Kişi  başı 80 € -Turun hareket günü havalimanında toplanır ve rehbere verilir )

Yurtdışı çıkış vergisi  (15 YTL)

KANADA VİZESİ 125€

Vize işlemlerinizi  Vize evrakı ve başvuru detaylarını Satış Temsilcimize  sorunuz.*

 

EXTRA TURLAR

[ Turların minimum katılım sayıları -15 kişidir. Daha küçük gruplarda İptaller yada  katılımlı turlar düzenlenebilir]

 

Quebec City & Montmorency Şelalesi Turu / 145€

Ottowa Turu  /140€

ORTAÇAĞ  yemekli  Şövalyeler  Gösteris/85€

NIAGARA Şelalesi  TURU  /145€

Toronto KÖRFEZ TEKNE TURU / 85€

Vancouver /HOP on Hop off /45€

Vancouver Akşam yemekli  GEMİ TURU /85€

Capilano Asma Köprüsü ve Grouse Dağı Turu/135€

TOPLAM :865 EURO  -             TAM PAKET  İNDİRİMLİ : 785€

Tur Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı
 


Diğer Turlar

Büyük Orta Avrupa Salzburg`dan Kösice`ye
Büyük Orta Avrupa Salzburg`dan Kösice`ye
399.00 Kişi Başı
04.06.2019
Regal Princess ile Baltıklar`da 7 Ülke Gemi Turu
Regal Princess ile Baltıklar`da 7 Ülke Gemi Turu
1499.00 Kişi Başı
21.05.2019
Celestyal Olympia ile Yunan Adaları Vizesiz Gemi Turu
Celestyal Olympia ile Yunan Adaları Vizesiz Gemi Turu
359.00 Kişi Başı
02.11.2019