Arkadaşlarınızla Paylaşın
 • Karya Turu / 4 Gece
 • Karya Turu / 4 Gece
 • Karya Turu / 4 Gece

Karya Turu / 4 Gece

KİŞİ | GECE
yarım pansiyon
İstanbul otobüs ile
4 gece 7 gün ttb

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Sizlere Her Konuda 7/24 Yardımcı Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

0216 418 9 418

Size En Uygun Dönemi Seçin ve Cazip Teklifleri Görün...
Tur Tarihi
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk
2.Çocuk
TUR TANITIMI
1.GÜN Hareket

22.00 Zeytinburnu İspark Otoparkı (Zeytinburnu Metro İstasyonu yanı), 23.00 Harbiye - 23.59 Kadıköy Tepe Nautilus AVM Yanı (Ayrılıkçeşme Metro İspark Otoparkı ), 00.15 Kartal Köprüsü Altı 00.30 Çayırova Mcdonalds, 01.15 İzmit Halkevi durağı - 03.00 Bursa Özdilek önünden katılan misafirlerimiz ile birlik de iremtur ikramları ve rehberimizin bilgilendirme amaçlı anlatımları eşliğinde gece yolculuğu yapıyoruz.

2,GÜN Âşıklar Yolu - Köyçeğiz - Kaunos Kral Kaya Mezarları - Dalyan Tekne Turu - İztuzu Plajı - Caretta & Caretta Kaplumbağaları - Yüzme Molası

Otobüs içi ikramları eşliğinde eşliğinde Bursa - Balıkesir - İzmir güzergâhını takiben Kuşadası - Selçuk'a hareket ediyoruz. Sabah 08.30 - 09.00 saatleri arasında Selçuk`ta vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından Marmaris`e hareket ediyoruz. İlk durağımız Türk filmlerinde görebileceğiniz güzellikte bir ağaç tüneli olan Âşıklar Yolu olacak. Aşk üzerine dileklerimizi Âşıklar Yolunda tutup grup fotoğrafı çektiriyoruz. Ardından Köyceğiz içinde verilen mola sonrasında Karia Uygarlığı`nın önemli kentlerinden biri olan (Kaunos Antik Kenti`nin karşısında), bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan Kasabasından Dalyan Tekne Turumuza çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy tarihlenen Dalyan`ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz. Caretta & Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz`deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajı`nda yüzme molasının ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
*Sabah Kahvaltısı: Otobüste Verilen Sandwich, Meyve Suyu
*Öğle Yemeği: Dalyanda Menü Olarak Alınacaktır. (EKSTRA)
*Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
*Güzergah: İstanbul - Bursa - Susurluk - İzmir - Aşıklar Yolu - Köyceğiz - Marmaris 
*Konaklama: Standart Marmaris Otelleri,Sesin Otel,Navy Otel,Grand Faros Otel

3.GÜN Eski Datça - Yeni Datça - Can Yücel'in Evi - Taşlık Paljı - Yüzme Molası

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında, Marmaris`in en ucunda bulunan Ege Denizi ile Akdeniz`in Sınır Noktası Can Yücel`in ismi ile özdeşleşmiş Eski Datça`ya varıyoruz. Eski Datça`da Taş Binalar arasından yürüyerek Can YÜCEL Evini gördükten sonra, Yeni Datça`ya geçiyoruz. Burada, Taşlık Plajında vereceğimiz yüzme molamızın ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
*Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
*Öğle Yemeği: Datça`da Menü Olarak alınacaktır.(EKSTRA)
*Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
*Güzergah: Otel - Eski Datça - Yeni Datça Taşlık Plajı - Otel
*Konaklama: Standart Marmaris Otelleri,Sesin Otel,Navy Otel,Grand Faros Otel

4.GÜN Hisarönü Körfezi Mavi Yolculuk Tekne Turu - Bencik Koyu - Dişlice Adası - Kamelya Adası - Bozburun Yarımadası - Kızı Kumu Bükü - Bayırköy - Marmaris Barlar Sokağı

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında, Hisarönü Körfezi Tekne Turumuza çıkıyoruz. Datça Yarımadasının en ince noktası olan Bencik Koyu, ilginç kaya şekillerinden ismini alan Dişlice Adası ve 150 yıllık manastırı ile meşhur olan Kamelya Adasında doğal güzellikler eşliğinde yüzme molaları veriyoruz. Bu turumuzda Bozburun Yarımadasının dalgalarla oluşmuş ilginç kaya şekilleri, denizin muhteşem lacivertliği ve koylardaki ağaçların suya yansımış yeşili ile dipteki kumun sarı rengi sizi büyüleyecek. Sonrasında Kız Kumu Büküne gidiyoruz. Burada denizin içinde doğru 200 metre yürüdükten sonra, çam ballarıyla meşhur Bayırköy`e gidip çeşitli balların tadına bakıp, 2000 yıllık asırlık çınarın etrafında dolaşırken, gözleme yiyip ayranlarımızı yudumlayarak günün yorgunluğunu atıyoruz Marmaris Şehir Turu ardından otele geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gecesinde arzu eden misafirlerimizle Marmaris gecelerini yaşamak için lobide buluşuyoruz.(Ekstra)
*Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
*Öğle Yemeği: Tekne'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
*Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir
*Güzergah: Otel - Hisarönü Koyu - Otel 
*Konaklama: Standart Marmaris Otelleri,Sesin Otel,Navy Otel,Grand Faros Otel

5.GÜN Serbest Gün - Marmaris Tekne Turu - Jeep Safari

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında, Serbest zaman;

1.Seçenek Marmaris Tekne TuruMarmaris`in iç körfezinde farklı koyları ile büyüleneceğimiz Marmaris Tekne Turumuza çıkıyoruz. Bu turumuzda, Balık Çiftliği, Cennet Adası, Akvaryum, Fosforlu Mağara, Kadırga Koyu, Kumlubük, Turunç, Keçi Adası göreceğimiz başlıca noktalar olacak ve bu noktalarda yüzme molalarımız olacak. ( Ekstra 30 TL Öğle yemeği bu fiyata dahildir. )
2.Seçenek Tam Gün Jeep SafariOtelimizin önünden bineceğimiz jeeplerimizle, gün boyu Marmaris'in çam ormanları içerisinde farklı bir heyecan yaşıyoruz. Datça istikameti ile muhteşem çam ormanları içerisinden geçerek Değirmendere off-road parkuruna ulaşıyoruz. Burada eski nehir yataklarında yapacağımız heyecan dolu gezimizin ardından, bir doğal güzellik olan kız kumuna ulaşıyoruz. Burada verilen yüzme molasını takiben ulaşacağımız Turgut şelalesinde buz gibi suya sahip büvetlerinde yüzme molası veriyoruz. Daha sonrasında tekrar otelimize ulaşıyoruz. (Jeep safari programına katılmak isteyen misafirlerimiz 50 TL safari katılım ücreti ödemekle yükümlüdürler. Öğle yemeği bu fiyata dahildir)Akşam yemeğimizin ardından arzu eden misafirlerimiz ile Marmaris gecelerini yaşamak için Lobide buluşuyoruz.*Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
*Öğle Yemeği: Tekne'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
*Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
*Güzergah: Marmaris-İçmeler-Marmaris 
*Konaklama: Standart Marmaris Otelleri,Sesin Otel,Navy Otel,Grand Faros Otel

6.GÜN Azmak Çayı Tekne Turu - Gökova Körfezi Tekne Turu - Akyaka Kasabası - Kleopatra Plajı - Sedir Adası - Gelibolu Adası - Lacivert Koy - Şirince

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında, Gökova`ya hareket ediyoruz. Gökova Körfezinde ilk olarak pancar motorunun ritmik sesi eşliğinde Azmak Çayı`ndan denize doğru bir gezinti yapıyoruz. Azmak Çayı Tekne Turumuz süresince. Suyun 5 metre altındaki flora ve faunasını seyrediyoruz. Akyaka`nın güzelliklerini görünce "biz neden burada yaşamıyoruz" diyeceksiniz. Azmak Çayı Tekne Turumuzun güzelliği daha hafızanızdan silinmeden başka bir güzellik olan Gökova Tekne Turumuza çıkıyoruz. Tekne turumuzda Gelibolu Adası, İncekum, Sualtı Mağaraları, Lacivert Koy başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Sedir Adası`na gidiyoruz. Sedir Adası`nda verilen molanın ardından Akyaka`ya geri dönüyoruz. Akyaka Beldesinden bedenen ayrılırken ruhumuzu da Gökova Körfezi`nde bırakıyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Şarabı ve Eski Rum Evleri ile meşhur, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye varıyoruz. Burada akşam yemeği molamızı veriyoruz. Keyifli bir akşam yemeği sonrası Yöresel el sanatlarını, köye has sabunları görüp, Şirince gezimizi tamamlayarak, Selçuk - İzmir - Manisa - Balıkesir - Bursa üzerinden İstanbul`a doğru hareket ediyoruz.
*Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
*Öğle Yemeği: Tekne'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
*Akşam Yemeği: Artemis Restaurant veya Dimitrus Restaurant`da Menü Olarak Alınacaktır. (Ekstra)
*Güzergah: Otel - Akyaka - Susurluk - Bursa- İstanbul
*Konaklama Oteli: Bu akşam otel konaklaması yoktur.

7.GÜN İstanbul'a Varış

Sabah saatlerinde siz sayın misafirlerimizi bir başka iremtur.com.tr organizasyonunda buluşmak dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz. KONAKLAMA OTELİ Rulet Otel (Bölge Müsaitliğine Göre Uygun Tesis)

TUR PROGRAMI
 • MÜZEKART BİLGİSİ
 • Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir.Tur fiyatına Müze Ören Yeri ücretleri dahildir.(Özel İdare ve Belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerlidir. Dileyen misafirlerimiz rezervasyon esnasında müzekart ekletebilirler. Satış esnasında müzekart talep etmeyen misafirlerimiz ilgili müzelere giriş ücretlerini kendileri öderler
 • T.C Vatandaşı olmayan misafirlere müzekart verilememektedir. Yabancı uyruklu misafirlerimizin İremtur müze giriş ücretleri kendilerine aittir.
 • GENEL ŞARTLAR
 • Gezi Süresi hareket ve dönüş günü dâhil olmak üzere 6 Gece 7 Gün olup 4 gece otel konaklamalıdır. 2 gecesi gidiş ve dönüş olmak üzere yolda geçmektedir. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0-6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak verilmeyebilir. Tur içerisinde kullanılmayan Ulaşım çevre gezileri v.b haklar iade edilemez. REZERVASYON SIRASINDA KOLTUK NUMARASI VERİLMEZ. HAFTALIK TURLARDA ARAÇ İÇERİSİNDE ROTASYON (Her gün 1 sıra kaydırılır) UYGULAMASI YAPILIR. PROGRAMDA BELİRTİLEN OTELLER ÖNCELİKLİ KONAKLAMA TESİSLERİDİR. KONAKLAMA BÖLGELERİNDE ve OTELLERİNDE YOĞUNLUĞA BAĞLI OLARAK DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR. OTEL DEĞİŞİRSE BİR ÜST SINIF VEYA AYNI STANDARTLARDA OLACAKTIR. Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda  Sorumluluğu Yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı durumda tur iptal olur veya bir sonraki hafta aktarılır. Böyle bir durumda İremtur misafirlerine 20 gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.
 • Fiyatlarımıza Kdv dâhildir
 • REHBER TAVSİYESİ:
 • Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi ve mevsim koşullarını düşünerek giyinmenizi tavsiye ederiz. (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.) İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur. Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı) Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın. Varsa ilaçlarınız fotoğraf/video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.
 • 1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
 • Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.
 • İKLİM ŞARTLARI;
 • Ege Bölgesi genellikle yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olan Akdeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu genel durum daha çok Ege Bölümü için geçerlidir. İçbatı Anadolu?da ise denizden uzaklık ve yükselti nedenleriyle iklim koşullarında değişiklik görülür. Kuzey kesimlerinde sık sık soğuk baskınları görülür. Yıllık ortalama sıcaklıkta coğrafi enlemin etkisiyle güneyden kuzeye ve yüksekliğin etkisiyle batıdan doğuya doğru azalma görülür. En soğuk ay genellikle ocak, en sıcak ay ise temmuz ayı olarak tespit edilmiştir. Ege Denizi kıyıları boyunca tam bir Akdeniz yağış rejimi görülür. Yazlar kurak geçer; yağışlar kış aylarında toplanmıştır. Aşağı yukarı bütün meteoroloji istasyonları da yıllık ortalama yağış tutarı 500 mm?nin üstünde, genellikle de 1000 mm?nin altında olarak saptamışlardır.
 • Dalyan kanal turu - Restaurant da öğle yemeği - ( Açık Büfe Yemek )17,00 TL
 • Datça'da - Restaurant da öğle yemeği
 • Hisarönü Tekne Turu-Teknede Öğle Yemeği -Tavuk Izgara, Pilav, Salata (14 TL)
 • Jeep Safari-Restaurant da öğle yemeği- ( Alabalık veya Köfte veya Tavuk ana sıcak seçmeli +Makarna+Salata )extra tur ücretine dahil
 • Marmaris tekne turu-Teknede öğle yemeği- (ızgara tavuk veya köfte+makarna+Salata)extra tur ücretine dahil
 • Gökova tekne turu - Teknede öğle yemeği ( Izgara Çupra+limitsiz Salata+Karpuz 15,00 TL veya Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz ) 12,00 TL
 • Mavi Yolculuk Teknelerimiz
 • Azmak; 20 kişilik, 7 metre Uzunluğunda 2 m genişliğinde Tek motorlu, Sandal Tarzında tekne
 • Gökova; 110 kişilik, 35 m uzunluğunda 5 M Genişliğinde Akdeniz tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, şezlong Alt kat Restaurant oturma salonu.
 • Dalyan; 45 kişilik, Standart dalyan tipi teknelerdir. Bölgedeki doğal yaşamı etkilemesinden dolayı bütün tekneler aynı standartta yapılmıştır.
 • 12 Adalar; 60 kişlilik 25 m uzunluğunda 5 m genişliğinde Akdeniz tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restaurant oturma salonu.
 • JEEP SAFARİ
 • Marmaris in çam ağaçlarıyla kaplı ormanları içerisinde, doğadan ve denizden gün boyu yararlanabileceğiniz adrenali yüksek bir turdur. Datça istikametiyle başlayan turumuz, Hisarönü Körfezi ve çevresindeki eldeğmemiş koyları ile tur katılımcılarını büyülemektedir. Off-Road ve asfalt olarak yapılan bu turda Amerikan CJ8 tipi 7 şer kişilik jeepler kullanılmaktadır.
 • 7 den 70 e herkesin rahatlıkla katılıp, keyif alabileceği bu turumuzda eğlencenin sınırlarını zorlayacaksınız.
 • ÖNEMLİ NOTLAR
 • Paket Fiyatlarımız Otel, Ulaşım ve Çevre gezilerini kapsamaktadır.
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Program zamanlamasında(gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında ve ya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Mika Tur kesinlikle sorumlu değildir.
 • Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. ' Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına ve ya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. '
 • Ek Hizmet Bedelleri Paket(Ulaşım ve konaklama) fiyatın üstüne eklenerek total bir paket halinde taksitlendirilebilir. İndirimli statüsünde olan misafirlerimiz bu bedeli indirimli öderler.
 • Bu Turumuzda, Misafirlerimize Müzekart Verilmeyecektir. Müze Girisleriniz, Rehberimizin Alacagi Biletler Ile Saglanacaktir.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.
 • Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
 • Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Uçaklı Turlarımızda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz.
 • Uçaklı Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. (Uçaklı tur programlarında 'ekonomik sınıf' kullanılmaktadır.)
 • Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar iremtur.com.tr'da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda iremtur.com.tr misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişidir.
 • En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 07.02.2018
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. '
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • ULAŞIM ARAÇLARIMIZ
 • >Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
 • OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
 • MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)
 • NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)
 • MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
 • OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
 • MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
 • ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MINIBUSLER: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
 • VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
Fiyata Dahil Hizmetler
 • Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe veya Set Menü 4 Akşam Yemeği
 • Lüks Araçlar ile Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Belediye ve Özel işletmeler İçin Geçerlidir.)
 • Profesyonel Rehberlik hizmetleri
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Tekne Turları
 • İremtur otobüs içi ikramları
 • İremtur güvencesi
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müzekart ( Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.)
 • Tüm öğle yemekleri,
 • Tüm yemeklerde alınan içecekler,
 • Tur süresince yapılan özel harcamalar,
 • Ekstra belirtilen organizasyonlar
Tur Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı
 


Diğer Turlar