Arkadaşlarınızla Paylaşın
 • Likya Karya Turu / 5 Gece
 • Likya Karya Turu / 5 Gece
 • Likya Karya Turu / 5 Gece

Likya Karya Turu / 5 Gece

KİŞİ | GECE
yarım pansiyon
istanbul otobüs ile
5 gece 8 gün ttb

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Sizlere Her Konuda 7/24 Yardımcı Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

0216 418 9 418

Size En Uygun Dönemi Seçin ve Cazip Teklifleri Görün...
Tur Tarihi
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk
2.Çocuk
TUR TANITIMI
1.GÜN Gece Yolculuğu

* 22:00 Zeytinburnu Çırpıcı İspark Otoparkı (Zeytinburnu Metro Yanı)
* 23:00 Harbiye (Harbiye Askeri Müze Karşısı)
* 23:59 Kadıköy Tepe Nautilus AVM Karşısı (Ayrılıkçeşme Metro İspark Otoparkı)Yukarıdaki hareket noktalarından katılacak misafirlerimizle iremtur.com.tr otobüs içi ikramları eşliğinde gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN İstanbul - İzmit - Bursa - İzmir - Şirince - Milas - Yatağan - Sakar Geçidi - Eski ve Yeni Datça - Taşlık Plajı

00:15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E-5 Ankara İstikameti), 00:30 Çayırova Mc Donald's, 01:15 İzmit Halkevi Duraklarından (Asya Otel Karşısı), 03:45 Bursa Özdilek Önü - Hilton Otel Yanından katılacak olan misafirlerimiz birlikte gece yolculuğumuza devam ediyoruz. Susurluk civarında verilen ilk molanın ardından Balıkesir, Manisa, İzmir (07:30 İzmir Bornova sapağı-Ege Üniversitesi Girişi Önünden İzmir deki misafirlerimizin alınması) üzerinden sabahın erken saatlerinde günümüzün ilk durağı 1924 mübadele yıllarına kadar Türkler ile Rumların iç içe yaşadıkları, meyve Şarapları ile ünlü Şirince olacak. Rehberimizin yapacağı anlatımlar ardından verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz burada köy kahvaltılarını yapabilirler. Sonrasında yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahzenine gidiyoruz. Bu güzel köyden ayrıldıktan sonra Milas, Yatağan istikametiyle Sakar Geçidini aşarak Gökova Körfezinin muhteşem manzarası eşliğinde bir sonraki durağımız, Datça`ya ulaşıyoruz. Gezimize Eski Datça ile başlıyoruz. Eski Datça, adından da anlaşılacağı gibi eski bir yerleşim birimi. Bozulmamış 2 katlı taş evlerin, begonvillerin süslediği daracık sokakların olduğu kentsel bir sit alanı olan bu şirin ve sakin kasaba aynı zamanda ünlü şairimiz Can YÜCEL`in son yıllarını geçirdiği ve evinin bulunduğu yerdir. Eski Datça sokaklarında yürüyüş yapıyor ve tarihi dokuyu görme fırsatımız oluyor. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında Yeni Datça`ya gidiyoruz. Tarihi Knidos Yarımadası üzerinde kurulu olan Datça`yı daha yakından tanımak ve keyifli vakit geçirmek üzere Yeni Datça`da Taşlık Plajında vereceğimiz yüzme molamızın ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.* Sabah Kahvaltısı: Şirince`de serbest ya da menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
* Öğle Yemeği: Datça`da serbest olarak alınacaktır.
* Akşam Yemeği: Otel de alınacaktır (Ücrete dâhildir)
* Güzergâh: İstanbul-Bursa / 210 Km,Bursa - Susurluk / 115 Km,Susurluk -İzmir / 80 Km,İzmir -Şirince / 80 Km, Şirince - Datça / 340 Km,Eski Datça - Yeni Datça/5 Km,Yeni Datça - Otel / 70 Km, /900 Km.
* Konaklama Oteli: Sesin Otel,Navy Otel,Grand Faros,Alenz Suit,Karen Otel vb.Oteller

3.GÜN Tam Gün Gökova Tekne Turu - Azmak Çayı - Aşıklar Yolu - Marmaris

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, otelimizden hareketle, Çetibeli üzerinden Gökova'nın giriş kapısı olan Akyaka beldesine ulaşıyoruz. Akyaka beldesinden bineceğimiz teknemizle muhteşem koylara ve denize sahip, uğruna mitolojik hikayeler yazılıp savaşların yapıldığı, Torik ve Palamut gibi büyük balıkların yumurtlama sahası olan Gökova`da, tekne turumuza başlıyoruz. (1. Tekne Turu) Gün boyu verilen yüzme molalarında uğrayacağımız koylar arasında Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, İnce Kum, Lacivert Koy, Sedir Adası ve elbette Kleopatra adına Marcus Antonius tarafından yaptırılan Kleopatra Plajına gidiyoruz. Gün boyu sürecek bu muhteşem mavi yolculuğun ardından tekrar Akyaka Beldesine geri dönüyoruz. Daha sonrasında gün içerisinde yapacağımız ikinci tekne turuna başlıyoruz. Bu sefer yöre insanın Gayık diye tabir ettikleri kanal teknelerine binerek Azmak Çayı tekne turuna başlıyoruz. (2. Tekne Turu) Sit alanı olarak tescillenmiş, birbirinden farklı göçmen kuşlara , su samurlarına ev sahipliği yapan, buz gibi sularında balıkların üreme olanağı bulduğu bu muhteşem çayda yapacağımız keyifli tekne turu sonrası otobüsümüze binerek Aşıklar Yoluna gidiyoruz. Okaliptüs ağaçlarının gölgesinde, gün batımında yapacağımız güzel bir yürüyüş sonrasında otobüsümüze binerek Marmaris`teki otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.* Sabah Kahvaltısı: Otel'de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Öğle Yemeği: Tekne`de menü olarak alınacaktır.
* Akşam Yemeği: Otel de alınacaktır (Ücrete dahildir)
* Güzergah: Marmaris-Gökova-Marmaris / 65 Km
* Konaklama Oteli:Sesin Otel,Navy Otel,Grand Faros,Alenz Suit,Karen Otel vb.Oteller

4.GÜN Tam Gün Mavi Yolculuk - İçmeler Tekne Turu - Jeep Safari

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası siz sayın misafirlerimize iki seçenek sunuyoruz. 

1. Seçenek: Tam Gün İçmeler Tekne Turu

Marmaris İçmelerden bineceğimiz teknemizle gün boyu Marmaris körfezinin eşsiz koylarını dolaşamaya başlıyoruz. Yüzme molası vereceğimiz koylar arasında Kızılkum, Baklabükü, Tersane koyu, Amos koyu gibi sayısız koy sayılabilir. (3.Tekne Turu). (Ekstra 40 TL Öğle yemeği bu fiyata dahildir.)Bu güzel günün sonuna doğru teknemizden inerek otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimizin ardından arzu eden misafirlerimiz ile Marmaris gecelerini yaşamak için Lobide buluşuyoruz.

2. Seçenek: Tam Gün Jeep Safari

Otelimizin önünden bineceğimiz jeeplerimizle, gün boyu Marmaris'in çam ormanları içerisinde farklı bir heyecan yaşıyoruz. Datça istikameti ile muhteşem çam ormanları içerisinden geçerek Değirmendere off-road parkuruna ulaşıyoruz. Burada eski nehir yataklarında yapacağımız heyecan dolu gezimizin ardından, bir doğal güzellik olan Kızkumuna ulaşıyoruz. Burada verilen yüzme molasını takiben ulaşacağımız Turgut Şelalesinde buz gibi suya sahip büvetlerinde yüzme molası veriyoruz. Daha sonrasında tekrar otelimize ulaşıyoruz. (Jeep safari programına katılmak isteyen misafirlerimiz 55 TL safari katılım ücreti ödemekle yükümlüdürler. Öğle yemeği bu fiyata dahildir) Akşam yemeğimizin ardından arzu eden misafirlerimiz ile Marmaris gecelerini yaşamak için Lobide buluşuyoruz. (Ekstra)* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
* Öğle Yemeği: Tekne'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
* Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
* Güzergâh: Marmaris-İçmeler-Marmaris / 15 KM 
* Konaklama Oteli:Sesin Otel,Navy Otel,Grand Faros,Alenz Suit,Karen Otel vb.Oteller

5.GÜN Tam gün Fethiye 12 Adalar Tekne Turu

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, otelimizden ayrılarak Köyceğiz, Dalaman üzerinden Fethiye`ye gidiyoruz ve marinadan 12 Adalar tekne turu yapacak teknemize biniyoruz. Gün boyu sürecek olan birbirinden muhteşem adaları görerek yüzme molaları veriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Tavşan Adası, Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Zeytinli Ada, Tersane Koyu, Domuz Adası bulunmakta.(4.Tekne Turu) Gün boyu sürecek olan bu eşsiz tekne turu sonuna doğru tekrar Fethiye limanına dönüyoruz. Rehberimiz tarafından Fethiye Kordon'da verilen serbest zamanın ardından Otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
* Öğle Yemeği: Tekne'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
* Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
* Güzergah: Marmaris - Fethiye / 125 Km.
* Konaklama Oteli: Royal Park Artemisia Club Hotel - Nevada Hotel & Spa - Sunshine Holiday Resort ,Dalaman Lykıa Resortvb.Oteller

6.GÜN Kalkan - Kaputaş Plajı - Kaş - Üç Ağız Köyü - Kekova - Simena - Kaleköy

Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltının ardından, otobüsümüzle yol alarak eşsiz manzaraya sahip Kalkan yerleşkesinin (panoramik olarak görülmesi-fotoğraf molası) ile yüzme molası vermek için Turkuaz renginin en güzel görüldüğü dünyaca ünlü Kaputaş Plaj'ına ulaşıyoruz. Müsait olması halinde sabahın erken saatlerinde bu muhteşem plajda verilen yüzme molası hafızalarınızdan silinmeyecek. Bir sonraki durağımız Kaş ile programımıza devam ediyoruz. Vereceğimiz fotoğraf molaları, rehberimizin anlatımlarıyla keyifli bir hale gelecek. Özellikle Kaş'ta alacağımız serbest zaman molasında meşhur buzlu bademinin tadına bakmayı unutmayınız! Sonrasında Kekova'nın giriş kapısı olan Üçağız Köyü'nden bineceğimiz teknemizle ilk önce M.Ö 2. yy'da büyük bir deprem neticesinde denizin dibine batmış Batık Şehir görerek, sonrasında panoramik olarak yolu olmayan köy Simena Köyü, Tersane Koyu, Esmeralda Koyu, Hamidiye Koyu yüzme molası vereceğimiz koylar arasında yer alacak (5. Tekne Turu). Üçağız köyünden alacağımız dağ kekiği kokuları çantamızı sararken bu güzel yerden ayrılıyoruz. Eski köy yollarını takip ederek, Akdağların eteklerinde bulunan ve Türkiye'nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklıkent Kanyonuna ulaşıyoruz. Toros dağlarının gölgesindeki bu muhteşem kanyonun içerisine girerek kısa bir yürüyüşle, dağın altından çıkan buz gibi sularına giriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz 18 km derinliğindeki bu kanyonda yürüyüş yapabilir. Arzu eden misafirlerimiz de sıcak çaylarını buz gibi sularında yudumlayabilir. Arzu eden misafirlerimiz kanyonda dönemsel kurulan Zipline, Rafting ve Bungee gibi aktivitelere katılabilirler. Bu keyifli dakikaların ardından, buradan ayrılarak Fethiye' ye dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam yemeğimizin ardından arzu eden misafirlerimiz ile Fethiye gecelerini yaşamak için Lobide buluşuyoruz. (Ekstra)* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
* Öğle Yemeği: Tekne'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
* Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
* Güzergah: Fethiye - Kalkan - Kaş - Kekova - Saklıkent - Fethiye / 280 Km
* Konaklama Oteli: Royal Park Artemisia Club Hotel - Nevada Hotel & Spa - Sunshine Holiday Resort, Dalaman Lykıa Resort vb.Oteller

7.GÜNBabadağ Yamaç Paraşütü (Paraglading) - Ölüdeniz - Kayaköy - Dalyan - İztuzu Plajı

Sabah (Arzu edenler sabahın erken saatlerinde, otelden alınarak, özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz'e tekrar aşık olacaksınız. (Ekstra) Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, Türkiye'nin en güzel plajlarından biri olan Ölüdeniz'e giderek burada serbest zaman veriyoruz. Bu güzel plajın tadını çıkarttıktan sonra tekrar otobüse binerek bu sefer eski bir Rum köyü olan, hayalet Köy olarak geçen Kayaköy'e gidiyoruz. 1924 mübadele yıllarında terk edilen bu köyde rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Ardından Dalyan'a ulaşıyoruz. Burada, nehir kenarında otobüsümüzden inerek bizleri bekleyen kanal teknemize biniyoruz. Antik dönemde Calbis nehri olarak geçen ve Köyceğiz gölünü Akdeniz'e bağlayan bu tatlı su kanalında yapacağımız keyifli tekne turunda 2200 yıllık Kral Mezarlarını görüyoruz. (6. Tekne Turu) Burada rehberimizin yapacağı anlatımların ardından öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından tekrar muhteşem güzellikteki sazlıkların arasından yol alarak bu sefer Dünya'nın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen ve Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağaların yumurta bırakmaya geldikleri İztuzu Plajına ulaşıyoruz. Burada verilen yüzme molasını takiben tekrar teknemize binerek otobüsümüze ulaşıyoruz. Daha sonra buradan ayrılarak İzmir, Bursa, İzmit üzerinden dönüş yolculuğuna başlıyoruz.* Sabah Kahvaltısı: Otel'de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Öğle Yemeği: Dalyan`da menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
* Akşam Yemeği: Yolda serbest alınacaktır. (Ekstra)
* Güzergah: Fethiye - Ölüdeniz - Kayaköy - Dalyan - İzmir - Bursa - İstanbul ( 890 Km.)
* Konaklama Oteli: Bu akşam otel konaklaması yoktur.

8.GÜN İstanbul'a Varış

Sabah saatlerinde siz sayın misafirlerimizi bir başka iremtur.com.tr organizasyonunda buluşmak dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz.

TUR PROGRAMI
 • GENEL ŞARTLAR
 • MÜZEKART HAKKINDA BİLGİLENDİRME
 • Müze Kart Tur fiyatına dâhil değildir. Tur fiyatına Müze Ören Yeri ücretleri dâhildir.(Özel İdare ve Belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerlidir. Dileyen misafirlerimiz rezervasyon esnasında Müzekart ekletebilirler. Satış esnasında Müzekart talep etmeyen misafirlerimiz ilgili müzelere giriş ücretlerini kendileri öderler. T.C. Vatandaşı olmayan misafirlere Müzekart verilememektedir. Yabancı uyruklu misafirlerimizin müze giriş ücretleri kendilerine aittir.
 • GENEL ŞARTLAR
 • Gezi Süresi hareket ve dönüş günü dâhil olmak üzere 5 Gece 6 Gün olup 5 Gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 0-6 Yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda iremtur.com.tr `ın sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı iremtur.com.tr'da  saklıdır. Turun iptali durumunda iremtur.com.tr iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Yeterli katılım oluşmadığında en yakın hareket noktasına biletleme yapılarak misafirlerimizin tura katılımı sağlanabilir. Gidiş-dönüş otobüs biletleri iremtur.com.tr tarafından karşılanır. Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 35'idir. Turun hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir. Fiyatlarımıza KDV dâhildir.
 • KADEMELİ FİYAT SİSTEMİ
 • Tüm Kültür turları ürünlerimizde kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitleme yapılamamaktadır.
 • İPTAL GÜVENCE PAKETİ
 • Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır.
 • 1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
 • Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.
 • MÜZE KART
 • Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar.
 • REHBER TAVSİYESİ
 • Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi ve mevsim koşullarını düşünerek giyinmenizi tavsiye ederiz. (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.) İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur. Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı) Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın. Varsa ilaçlarınız fotoğraf/video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.
 • ÖNEMLİ NOTLAR
 • Paket Fiyatlarımız Otel, Ulaşım ve Çevre gezilerini kapsamaktadır.
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında veya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden iremtur.com.tr kesinlikle sorumlu değildir.
 • Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. ' Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. '
 • Ek Hizmet Bedelleri Paket (Ulaşım ve konaklama) fiyatın üstüne eklenerek total bir paket halinde taksitlendirilebilir. İndirimli statüsünde olan misafirlerimiz bu bedeli indirimli öderler.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.
 • Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
 • Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Uçaklı Turlarımızda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz.
 • Uçaklı Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. (Uçaklı tur programlarında 'ekonomik sınıf' kullanılmaktadır.)
 • Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar iremtur.com.tr 'de saklıdır. Böyle bir iptal durumunda iremtur.com.tr  misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişidir.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. '
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • EGE-AKDENİZ TURU OTELLERİ
 • Aşağıda verilen tesis isimleri turumuzun konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Müsaitlikler doğrultusunda otel isimleri turun kalkışından 48 saat öncesinde talep edilmesi durumunda bildirilecektir. Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda misafirlerimiz iremtur temsilcisi tarafından bilgilendirilir.
 • OTELLER
 • Ayvalık: Elisa Otel Ayvalık, Ergin Hotel, Adramis Termal Hotel (Edremit) Vb.
 • Kuşadası: Hitit Otel Selçuk, Ada Class Comfort Otel, Golden Gate Otel Vb.
 • Antalya: Elite Başaran Hotel, Mevre otel, Cender Otel vb.
 • Fethiye: Golden Life Otel, Vento Otel, Edasu Hotel, Nazar Garden Hotel, Dalaman Lykıa Resort, Doğa Hotel Vb.
 • Marmaris: İdaş park Hotel, İdaş Hotel, Club idaş, Alenz Suite Hotel, Marmaris Hotel (Uygulama Oteli) vb.
 • Bodrum: Vg Hotels & Spa, Green Port Hotel, Costa Hotels, Milashan Otel Vb.
 • MAVİ YOLCULUK TEKNELERİMİZ
 • BODRUM: 100 kişilik 25 m uzunluk ve 5 metre genişlikte Akdeniz tipi tekneler. Soyunma kabini, duş, tuvalet, mutfak gibi bölümlere sahip bu teknelerimizde üst kat güneşlenme alanı alt kat ise oturma gruplu restaurant olarak dizayn edilmiştir. Teknelerde alınan bütün içecekler ekstra olup tur bitimlerinde ödemeler alınır.
 • AZMAK: 20 kişilik, 7 metre uzunluk ve 2 metre genişliğe sahip tek motorlu sandal tarzı tekneler
 • GÖKOVA: 120 kişilik 35 m uzunluk ve 6 metre genişlikte Akdeniz tipi tekneler. Soyunma kabini, duş, tuvalet, mutfak gibi bölümlere sahip bu teknelerimizde üst kat güneşlenme alanı alt kat ise oturma gruplu restaurant olarak dizayn edilmiştir.
 • MARMARİS/İÇMELER: 100 kişilik 25 m uzunluk ve 5 metre genişlikte Akdeniz tipi tekneler. Soyunma kabini, tuvalet, mutfak gibi bölümlere sahip bu teknelerimizde Üst kat güneşlenme alanı alt kat ise oturma gruplu restaurant olarak dizayn edilmiştir. İçmeler `den kalkan teknelerde genellikle duş bulunmamaktadır. Gidilen koylardaki duşlardan yararlanılmaktadır.
 • DALYAN: 45 kişilik, standart Dalyan tipi teknelerdir. Bölgedeki doğal yaşamı etkilemesinden dolayı bütün tekneler aynı standartta doğal yaşama zarar vermeyecek şekilde yapılmıştır.
 • 12 ADALAR: 80 kişilik 25 m uzunluk ve 5 metre genişlikte Akdeniz tipi tekneler. Soyunma kabini, duş, tuvalet, mutfak gibi bölümlere sahip bu teknelerimizde üst kat güneşlenme alanı alt kat ise oturma gruplu restaurant olarak dizayn edilmiştir.
 • KEKOVA: 50 kişilik 20 m uzunluk ve 4 metre genişlikte Akdeniz tipi tekneler. Soyunma kabini, duş, tuvalet, mutfak gibi bölümlere sahip bu teknelerimizde üst kat güneşlenme alanı alt kat ise oturma gruplu restaurant olarak dizayn edilmiştir.
 • AYVALIK: 120 kişilik 35 m uzunluk ve 6 metre genişlikte Ege tipi tekneler. Soyunma kabini, duş, tuvalet, mutfak gibi bölümlere sahip bu teknelerimizde üst kat güneşlenme alanı alt kat ise oturma gruplu restaurant olarak dizayn edilmiştir.
 • RAFTİNG: Köprüçay Irmağında yapılan rafting, 2+ zorluk derecesine sahiptir. 7den-70e herkesin rahatlıkla katılacağı bir parkurdur.14 km uzunluktaki parkurda, 14 in üzerinde rapid bulunmakta ve katılımcıları muhteşem manzaralarla büyülemektedir. 10 kişilik botlar ile her botta bir adet profesyonel rafting rehberi mevcuttur. Botlarda can yeleği, kask, dizlik ve özel sigorta mevcuttur. İSTEĞE BAĞLI BİR SPOR OLDUĞUNDAN PAKET FİYATI İÇİNE KATILMAMIŞ, SİZ SAYIN MİSAFİRLERİMİZE SEÇENEK HAKKI VERİLMİŞTİR. İLGİLİ MÜESSESEYE ÖDEME YAPILIR)
 • ÖLÜDENİZ YAMAÇ PARAŞÜTÜ: Ölüdeniz, Türkiye'de ve Dünya'da ender bulunacak güzellikteki yamaç paraşütü cennetlerinden birisidir. Babadağ`dan yapılan düz bir uçuş yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Uçuş esnasında ölüdeniz, Kelebekler Vadisi gibi belki de dünyanın en güzel manzarasını izleme imkanı bulacaksınız. Tepe Adı: Babadağ, Yükseklik: 1965 Metre -1700 Metre, Fethiye'ye Uzaklık: 20 Km
 • ÖĞLE YEMEKLERİ
 • Kelebekler Vadisi Tekne Turu: Teknede öğle yemeği (Izgara tavuk ya da alabalık, makarna, 2 çeşit soğuk meze, salata)
 • 12 Adalar Tekne Turu: Teknede öğle yemeği (Izgara tavuk ya da alabalık, makarna, salata)
 • Bodrum Tekne Turu: Teknede öğle yemeği (Nugget tavuk, makarna, salata ya da çipura tava, salata, makarna)
 • Gökova Tekne Turu: Teknede öğle yemeği (Tavuk schinitzel, makarna, salata, meyve ya da ızgara çipura, makarna, salata, meyve)
 • Kekova Tekne Turu: Teknede öğle yemeği (Kekikle soslandırılmış ızgara tavuk, makarna, 2 çeşit meze, salata)
 • Dalyan Kanal Tekne Turu: Caunos Restaurant öğle yemeği (Açık büfe)
 • Köprülü Kanyon: Nova Raft Restaurant öğle yemeği (Izgara alabalık ya da tavuk şiş, açık büfe salata ve garnitür, meyve)
 • Ayvalık Tekne Turu: Teknede öğle yemeği (Tava papalina ya da sardalye |Mevsimine Göre|, salata)
 • Tlos Yakapark: Yakapark Restaurant öğle yemeği (Izgara tavuk şiş, köfte, alabalık, açık büfe soğuk meze, meyve)
 • Didim: Restaurant öğle yemeği (Açık büfe)
 • Şirince: Restaurant öğle yemeği (Çöp şiş, köfte, tavuk ya da mantı seçmeli menü)
 • Pamukkale: Restaurant öğle yemeği (Açık büfe)
 • Bergama: Kardeşler Restaurant öğle yemeği (Açık büfe)
 • Kemer Tekne Turu: Teknede öğle yemeği (
 • Ulupınar Botanik Bahçe: Restaurant öğle yemeği (
 • Manavgat Tekne Turu: Teknede öğle yemeği (
 • İçmeler Tekne Turu: Teknede öğle yemeği (Izgara tavuk, makarna, salata)
 • Hisarönü/Kızkumu jeep safari: Restaurant öğle yemeği (Izgara tavuk, makarna, salata)
 • Datça: Serbest öğle yemeği
 • İKLİM ŞARTLARI
 • Ege Bölgesi genellikle yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olan Akdeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu genel durum daha çok Ege Bölümü için geçerlidir. İç Batı Anadolu`da ise denizden uzaklık ve yükselti nedenleriyle iklim koşullarında değişiklik görülür. Kuzey kesimlerinde sık sık soğuk baskınları görülür. Yıllık ortalama sıcaklıkta coğrafi enlemin etkisiyle güneyden kuzeye ve yüksekliğin etkisiyle batıdan doğuya doğru azalma görülür. En soğuk ay genellikle ocak, en sıcak ay ise temmuz ayı olarak tespit edilmiştir. Ege Denizi kıyıları boyunca tam bir Akdeniz yağış rejimi görülür. Yazlar kurak geçer; yağışlar kış aylarında toplanmıştır. Aşağı yukarı bütün meteoroloji istasyonları da yıllık ortalama yağış tutarı 500 mm`nin üstünde, genellikle de 1000 mm`nin altında olarak saptamışlardır.
 • Akdeniz iklimi, yaz sıcaklığı güneş ışınlarının düşme açısına, kuraklık ise alçalıcı hava hareketlerine bağlıdır. En sıcak ay ortalaması 26-28 °C, en soğuk ay ortalaması 8-10 °C dir. Yıllık sıcaklık ortalaması 18 °C dir. Kar yağışı ve don olayı çok ender görülür. En fazla yağış kışın, en az yağış yazın düşer. Kışın görülen yağışlar cephesel kökenlidir. Cephesel yağışlar en fazla bu iklimde görülür.
 • Yıllık yağış miktarı yükseltiye göre değişir. Ortalama 600 -1000 mm arasındadır. Yağış rejimi düzensizdir
 • ULAŞIM ARAÇLARIMIZ
 • Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
 • OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
 • MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
 • ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MINIBUSLER: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
 • VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
Fiyata Dahil Hizmetler

 

 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Müze Giriş Ücretleri ( Belediye ve Özel işletmeler İçin Geçerlidir.)
 • Gökova Tekne Turu
 • Azmak Çayı Tekne Turu
 • Dalyan Tekne Turu
 • On iki adalar Tekne Turu
 • Kekova Tekne Turu
 • Otopark Ücretleri
 • Mercedes Travego - Tourismo veya Man Fortuna Otobüsler ile ulaşım (Kişi sayısına göre araç detayları aşağıda belirtilmiştir)
 • Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,
 • Açık Büfe 5 Sabah kahvaltısı,
 • Açık büfe veya yöresel yemeklerden oluşan Set Menü 5 Akşam yemeği
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 • İremtur Otobüs'ü içerisindeki ikramlar
 • İremtur Güvencesi
 • 1618 Nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası,
Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müzekart ( Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.)
 • Tüm öğle yemekleri,
 • Tüm yemeklerde alınan İçecekler,
 • Tur süresince yapılan özel harcamalar,
 • Ekstra belirtilen organizasyonlar
Tur Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı
 


Diğer Turlar