Arkadaşlarınızla Paylaşın
  • Malta Turları
  • Malta Turları
  • Malta Turları

Malta Turları

KİŞİ | GECE

ucak ıle
4 gece 6 gun jyl

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Sizlere Her Konuda 7/24 Yardımcı Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

0216 418 9 418

Size En Uygun Dönemi Seçin ve Cazip Teklifleri Görün...
Tur Tarihi
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk
2.Çocuk
TUR TANITIMI

1 GUN 29.12.2018: İSTANBUL – MALTA – ÜÇ SEHİRLER– VALLETTA


Atatürk havalimanı Dış Hatlar terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 05:00’de buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1369 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 08:05’da Malta’ya hareket. Yerel saat ile 08:35’de Malta’ya varış. Bizi bekleyen aracımız ile, Malta tarihinin beşiği unvanını kazanmış şövalyelerin yurdu Üç Sehirler: Vittoriosa, Senglea ve Cospicua’da yapacağımız gezi Panaromik tur sonrası, Aracımızla Valletta Lıman turumuzu tamamlayıp otellerimize transfer. Ekstra Turlara katılmak isteyen yolcularımız, Havalimanında sonra yapılacak olan tur’da rehberimizin önerdiği, ekstra turlara katılmak için rehberimize kayıt yaptırabilirler, aşağıda belirtilen fiyatlar geçerli olacaktır.

2.GÜN,30.12.2018: GOZO ADASI – DWEJRA-T'PINO KİLİSESİ - VİCTORİA RABAT - XELENDI – MGARR 

 


 

Otelde alınacak kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirler rehberiniz tarafından düzenlenecek olan Gozo Adası turuna katılabilirler. Ekstra turlara kayıt yaptıran yolcularımızla, Sabah rehberimizin belirtiği Gozo adasına geçiş icin Cirkewwa limanına geçiyoruz, feribot ile Gozo’ya ulaşıyoruz. Gozo Adası Malta’ya göre yemyeşil, hayatın durduğu yerdir. Tam bir cennet adasıdır. İlk olarak İç Deniz (Inner Sea) ve Mantar Kayası’nı görüyoruz. Bu bölge Truva, Gladyatör, Game of Thrones gibi çok ünlü filmlerin çekildiği bir bölge ve Malta’ nın en önemli dalış noktalarından biri. Mavi Pencere UNESCO koruması altında ve kontrollü olarak ziyaret edilebiliyor. Hava durumunun uygun olduğu günlerde küçük tekneler ile İç Deniz’ den açık denize çıkıp Mavi Pencere’ nin çevresinde yer alan mercanları görme imkanımız da var(Tekne Gezisi opsiyonel olup ekstra tur ücretine dahil değildir) Buradan eski tarihte küçük bir şapel olan fakat günümüzde çok büyük bir Adak kilisesi olan T'pino Kilisesini ziyaret edip dileklerimizi diledikten sonra bölgenin bal, marmelat, keçi boynuzu pekmezi, zeytin, zeytin yağı, Gozo Peyniri, şarap ve likörlerinin tadına bakıyoruz. Öğle yemeği ve serbest zaman icin balıkçı kasabası olan Xelendi'ye varıyoruz arzu eden misafirler denz mahsullerinden oluşan öğle yemeğini burada alabilirler, Yemek sonrası Gozo Adasının başkenti Victoria Rabat'a varıyoruz. St. George bazalikasını görüp dar sokaklarda yürüyüş yapıyoruz sonrasında aracımız ile Mgarr limanına gelip feribot ile Malta’ya varıp otellerimize dönüyoruz. (Ekstra tur ücreti kişi başı € 65.00)

3.GÜN,31.12.2018 POPEYE’S VILLAGE TURU- MARSAXLOKK- MALTA – İSTANBUL


Kahvaltısı sonrası, serbest zaman Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından düzenlenecek olan Marsaxlokk, Popeyes Village turuna katılabilirler rehberimizin belirttiği saatte hareket ile Turumuza ülkenin en güzel balıkçı köyü olan Marsaxlokk ile başlıyoruz, burası balık restoanları ve renk renk boyanmış balıkçı tekneleri ile süslü Limanı ve Adanın renklerini, dokusunu taşıyan güzel evleri ile meşhur olan, cıvıl cıvıl pazarında organik ürünler bulabileceğiniz güzel Akdeniz köyüdür, Osmanlı birliklerinin de Malta adasına ilk cıktığı bölge olarak bizim icin ayrı bir önemi vardır. Burada verilecek fotograf molası ve serbest zamanın ardından, 1980 yılında Temel Reis filminin cekildiği Popeye village’e hareket ediyoruz. Popeye Village’e vardığımızda hem köyü geziyoruz hemde Temel Reis, Safinaz ve Kaba Sakalın şovlarını seyrediyoruz ve deniz manzarası esliginde restoranın güzel yemeklerinin tadına bakıyoruz.Tur sonrası Hotellerimize transfer, (Ekstra tur ücreti kişi başı € 50.00)

4.GÜN,01.01.2019: MALTA 


Otelde alınacak kahvaltı sonrası serbest zaman. Geceleme Hotelimiz’de 

5.GÜN, 02.01.2019.2018: MOSTA - DINGLI CLIFF - RABAT - MDINA – VALETTA– İSTANBUL


Kahvaltısı sonrası, oda anahtarlarını resepsiyona teslim ediyor çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz.Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından düzenlenecek olan tam gün Malta turumuza katılabilirler. Ekstra turlara kayıt yaptıran yolcularımızla Sabah rehberimizin belirttiği saatte hareket ile Avrupa'nın üçüncü büyük kubbesine sahip olan Santa Maria Assunta Kilisesini ziyaret ediyoruz. Mosta’daki bu büyük kilisenin içerisinde 2. Dünya savaşında Alman Nazi uçaklarının atmış olduğu 200 kg ağırlığındaki bombayı görüp, kilisenin iç ve dış mimarisi hakkında rehberimizden detaylı bilgileri aldıktan sonra Malta’nın en eski şehri Rabat’a hareket ediyoruz. 250 mt yükseklikteki Dingli Cliff’ten eşsiz doğa manzarasını görüntüleyip Cumbalı evleri ile Rabat’ın dar sokaklarında yapacağımız keyifli bir yürüyüş sonrası bizleri görkemiyle karşılayan Game of Thrones dizisinin unutulmaz sahnelerinin çekildiği eski başkent Mdina’ya giriş yapıyoruz. Mdina’da Hükümet Sarayı, Casa Inguanez Malikânesi, Katedral, Kermelit Kilisesi ile ilgili rehberimizden alacağımız bilgiler sonrası pastaları ile meşhur Fontenalla cafede eşsiz manzara eşliğinde kahvelerimizi yudumlarken pastaların tadına bakıyoruz. Buradan hareketle Başkent Valetta’yı keşfediyoruz. Gezilerimiz sonrası havaalanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1372 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 20:15’de İstanbul’a hareket. Saat 00:35’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. (Ekstra tur ücreti kişi başı € 60.00)

TUR PROGRAMI

Ekstra turlar 16 kişinin altında kaldığı taktirde İngilizce yapılacaktır.
Hava koşulları ve Katılıma göre tur programlarında değişiklik olabilir, 
Ekstra turlarda, ören yeri girişleri, öğle yemekleri, ekstra tur fiyatlarına dahil değildir, opsiyoneldir,

Seyahat Koruma Paketi Ücret Detayları;
1.Kademe
Kişi başı Tur bedeli : 0 — 1.500 EUR `ya kadar olan tur bedellerinde --- satış fiyatı : 15 EUR / Sür prim uygulaması (70 yaş üstü misafirler için ) X 2 bedeldir.

Fiyata Dahil Hizmetler

Türk Hava Yolları ile İstanbul – Malta - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti 
Malta Luqa Havalimanına varış sonrası, Panaromik sehir turu
Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri 
Havaalanında Türkçe karşılama ve Türkçe yardım 
Seçilecek kategorideki otelde 4 gece oda-kahvaltı konaklama 
Havaalanı vergileri
İREM Tur profesyonel rehberlik hizmetleri (25 pax ve üzeri gruplarda)
Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Dahil Olmayan Hizmetler

Schengen vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro) 
Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
Programlarda belirtilen Ekstra Turlar 
Seyahat Koruma Paketi ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için sür prim uygulanmaktadır.)

Tur Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı
 


Diğer Turlar

Bangkok-Pattaya
Bangkok-Pattaya
499.00 Kişi Başı
24.03.2019
Phuket - Bangkok - Pattaya Turu
Phuket - Bangkok - Pattaya Turu
849.00 Kişi Başı
24.03.2019
Phuket  Bangkok Turu
Phuket Bangkok Turu
899.00 Kişi Başı
24.03.2019