Arkadaşlarınızla Paylaşın
  • M/S Serenity Gemisi İle Ren Nehri - 8 Gece
  • M/S Serenity Gemisi İle Ren Nehri - 8 Gece
  • M/S Serenity Gemisi İle Ren Nehri - 8 Gece
  • M/S Serenity Gemisi İle Ren Nehri - 8 Gece

M/S Serenity Gemisi İle Ren Nehri - 8 Gece

KİŞİ | GECE
Tam Pansiyon Konaklama -
istanbul ucak gemi
8 gece 9 gun

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Sizlere Her Konuda 7/24 Yardımcı Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

0216 418 9 418

Size En Uygun Dönemi Seçin ve Cazip Teklifleri Görün...
Tur Tarihi
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk
2.Çocuk
TUR TANITIMI

1.GÜN(06.06 Çarşamba)         İSTANBUL – AMSTERDAM
Atatürk havalimanı dış hatlar gidişte buluşma. Pasaport ve biniş işlemlerinden sonra Türk havayollarının TK1951 sayılı seferi ile saat 07:05’de hareket. Saat 09:40’da varışta arzu eden yolcularımız için ekstra Amsterdam şehir turu.
Amsterdam gezimizde Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Saat 16:00’da gemiye transfer. Gemide hoş geldiniz kokteyli ile karşılanma ve kabinlere yerleşme. Hoşgeldiniz kokteylinden sonra gemide akşam yemeği.
Arzu eden yolcular için ekstra kanal ve Red light turu. Üzeri cam kaplı teknelerle Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında keyifli bir gezi sizi bekliyor ve red light adı ile bilinen meşhur sokağını da gezerek Amsterdam’da keyifli bir gece turunu tamamlıyoruz. Geceleme gemide.
2.GÜN(07.06 Perşembe)            AMSTERDAM  
Gemide sabah kahvaltısından sonra arzu eden yolcular için ekstra Volendam and Zaanse Schan turu. Amsterdam’a 25 dakika uzaklıktaki Volendam bir sahil kasabası. Görenleri hayran bırakan evleri ve doğası ile kasabanın marinası ve çevresinde keyifli bir tur yapıyoruz. Ardından Zaanse Schans ‘a geçiyor Hollanda’nın meşhur yeldeğirmenlerini yakından görüyoruz. Bu turda Hollanda’nın meşhur yeldeğirmenlerinin büyülü ambiansını fotoğraflayacak meşhur tahta terlik ve ayakkabıların yapım atölyesinde bu ayakkabıların yapımlarına tanıklık edeceksiniz. Gemiye dönüş. Gemide öğle yemeği saat 13:00’de geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
 
3.GÜN(08.06 Cuma )                  KÖLN   
Gemide sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Öğle yemeğinden sonra saat 13:00’de Köln’e varışta  serbest zaman veya arzu eden misafirler için ekstra Köln & Bonn Turu. Köln, Almanya'nın dördüncü, Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti´nin en büyük şehridir. Köln, eyaletin en önemli ulaşım, kültür, bilim, sanat, ticaret ve eğlence merkezidir. Kentin en ünlü yapısı, inşaatı tam 632 (1248-1880) yılda tamamlanmış gotik tarzdaki çift kuleli Köln Katedrali (Kölner Dom)'dir ve 7 bin m² alanda, 157 metreyi bulan yüksekliği ile UNESCO Kültür Mirası listesinde yer alır. Bonn ise Ren vadisinin en elverişli bölgesinde kurulmuş 2000 yıllık geçmişi olan Almanya’nın en eski yerleşim alanlarındandır. Tur sonrasında gemiye dönüş. Saat 21:00’de geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
 
4.GÜN(09.06 Cumartesi)  ROMANTİK REN GEÇİŞİ – RUDESHEIM
Gemide sabah kahvaltıdan sonra Ren Nehrinin en güzel bölgesi olan ve Romantik Ren olarak adlandırılan bölgeden geçecek  ve Lorelei Kayalıklarını,  Şatoları  çevreleyen göz alabildiğine verimli yemyeşil üzüm bağlarını seyredeceksiniz. Saat 12:00’de Rudesheim’a varış. Gemide alınan öğle yemeğinden sonra arzu eden misafirler ekstra Koblenz ve Siegfried mekanik Müzik Müzesi ve Rudesheim turunu yapabilirler.
Ren nehri ve Mosel nehrinin birleştiği yerde bulunan ve adını da bundan alan Koblenz kavşak demektir. Bu şehirde bulunan kilise, saray ve malikaneler 2000 yıllık tarihi göz önüne serecektir. Daha sonra 1780 ile 1930 yıllarında üretilmiş olan enstrümanların sergilendiği müzik müzesinde ise interaktif olarak müzik aletleri dinleyebiliyoruz. Üstelik çoklu enstrümanların tek müzik kutusunda yarattığı müziğin büyülü tınısını duyunca dans etmeden duramayacaksınız.
Tur sonrasında gemiye dönüş. Gemide akşam yemeğinden sonra Drosselglasse açıkhava tavernalarını ziyaret edebilirsiniz.
5.GÜN(10.06 Pazar )          RUDESHEIM – MAINZ   
Gece saat 04:00’de geminin hareketi. Saat 07:00’de Mainz’e varış. Kahvaltıdan sonra
arzu eden yolcular ekstra Mainz panoramik şehir turu & Heidelberg şehir turuna katılabilirler. Rheinland-Pfalz eyaletinin başkenti olan bu şehir eski ile yeniyi birleştiren bir görüntüye sahiptir. Almanya’nın şarap başkentidir ve birçok şarap üreticisini barındırır. Mainz 2011 yılında Bilim Şehri seçilmiştir. Bir tablo görüntüsünde olan şehirde, Romalılardan kalma Mainz Katedrali etrafında bulunan dolambaçlı sokaklarda, restore edilmiş ahşap, barok ve rokoko süslemeli binaları görecek, takı butikleri ve atölyeleri ziyaret edeceksiniz. Daha sonra Almanya'nın en eski üniversitesinin bulunduğu Heidelberg şehrine gidiyoruz. Heidelberg şehir turunda; Almanya'nın en romantik kenti (Wege der Romantik) diye de anılan, Şehri ikiye bölen Neckar nehri ve sarayı ile birlikte tablo güzelliğine sahip olan, şehir nüfusunun çoğunluğunu öğrencilerin oluşturduğu Heidelberg şehrini geziyoruz. Heidelberg aynı zamanda kentin adıyla da anılan matbaa ve baskı makineleri ile ünlüdür. Heidelberg Sarayı, saray mahsenlerinde sergilenen dev boyutlardaki fıçı Grosses Fass, halk arasında eski köprü (Alte Brücke) diye anılan Carl-Theodor Brücke ve Eski şehrin tam ortasında yer alan Heiligegeistkirche(Tarihi Kilise) görülecek yerler arasındadır. Gemiye dönüş ve saat 13:00’de hareket. Gemide öğle yemeği. Öğleden sonra serbest zaman. Gemide akşam yemeği ve geceleme.
6.GÜN(11.06 Pazartesi)      MILTENBERG  
Sabah saat 06:00da Miltenberg’e varış. Sabah kahvaltısından sonra arzu eden yolcular için ekstra Miltenberg şehir turu ve Werteim village (outlet alışveriş) turu . Tur sonrası gemiye dönüş. Öğle yemeği. Saat 12:00de geminin hareketi. Öğleden sonra nehir güzergahında güzel manzaralar eşliğinde yolculuk. Gemide akşam yemeği ve geceleme.

7.GÜN(12.06 Salı)               WURZBURG  
Sabah saat 06:00’da Wurzburg’a varış. Arzu eden yolcular için ekstra Wurzburg, Karlstadt ve Frankfurt turu(Tam gün kumanyalı). Wurzburg, Frankfurt ve Nurnberg şehirlerin eşit mesafede (120km)almaktadır. Wurtzburg’un tarihi yapısı yanında, Unesco Dünya mirası listesindeki yapıları ve şarapçılığı ile de ünlüdür. Bir üniversite şehri olduğu için her ay bir festivale ev sahipliği yapmaktadır. Küçük Prag olarak adlandırılan Karlstadt, doğası, sarayları , şatoları, gölleri, nehirler, şarapları ve lezzetleri ile sizi kendisine hayran bırakacaktır. Hessen eyaletinin en büyük, Almanya’nın 5.büyük şehri olan Frankfurt'a gidiyoruz .Şehir turumuzda; Domplatz, St Bartholomew Cathedrali (Kaiser Dom), Rathaus Römer (Belediye Binası),  St. Paul Klisesi, Goethe’nin Evi, Main kulesi ve Goethestrase (Alışveriş caddesi) görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası gemiye dönüş. Saat 18:30’da geminin hareketi. Gemide akşam yemeği ve geceleme.
8.GÜN(13.06 Çarşamba)     BAMBERG   
Gemide sabah kahvaltısı. Adeta yeşil bir yol olan nehir boyunca güzel manzaralar eşliğinde seyir. Öğle yemeğinden sonra saat 14:30’da Bamberg’e varış. Arzu eden yolcular için ekstra Bamberg şehir turu.1993 yılına Unesco tarafından Dünya kültür mirası ilan edilen bu şehirde, Bamberg Altstadt, Theater der Schatten, Altes Rathaus, Bamberger Dom, Klein Venedig, Neue Residenz, St Michaels  kilise ve manastırı görülecek yerler arasındadır. Saat 20:30’da geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
9.GÜN(14.06  Perşembe)  NURNBERG – İSTANBUL  
Saat 07:30’da Nurnberg’e varış. Sabah kahvaltıdan sonra gemiden ayrılış. Arzu eden yolcular için ekstra Nurnberg ve Münih şehir turu.
Nurnberg Bavyera eyaletinin en büyük 2.şehridir. Konum olarak Peignitz, Ren nehri ve Main-Tuna kanalının etrafında kurulmuştur. Almanya’nın en büyük endüstri şehirlerinden biri olup birçok ünlü markaya evsahipliği yapmaktadır. Bavyera Eyaleti'nin başkenti olan Münih, Bavyera Alplerinin kuzeyinde, İsar Nehri kıyısında yer alır. Münih, Almanya’nın en büyük üçüncü kentidir. İkinci Dünya Savaşı’na kadar ülkenin en önemli kentlerinden biri olan Münih, savaş sonrasında eski önemini yitirmiştir. Münih günümüzde bira imalathaneleri ve OktoberFest’i ile tanınmaktadır. Her yıl 10-20 Ekim arasında düzenlenen "Ekim Şenlikleri" dünyanın en büyük 10 şenliğin içindedir.
Tur sonrası havaalanına transfer ve saat 18:30’da TK1506 sefer ile Hareket. Saat 22:15’de İstanbul’a varış ve gezimizin sonu.

ÖNEMLİ NOTLAR
Su seviyesindeki olağanüstü azalma veya artış durumlarında kaptanın insiyatifinde
               uğranılan limanlar değişiklik gösterebilir.
Nehir trafiğine göre program saatleri, varış ve kalkışlar değişiklik gösterebilir.

TUR PROGRAMI

EK HİZMETLER

Havalimanı Vergileri 
[Zorunlu Hizmet: 1 defa otomatik eklenecektir]
 
380,00 €

İPTAL ŞARTLARI

 Hareket tarihine 
90 gün kala                        200  € kişibaşı
90 gün – 51 gün kala          %50  
50 gün – 30 gün kala          %60
29 gün – 15 gün kala          %75
14 gün – ve sonrası            %100    ceza uygulanır.

EKSTRA TURLAR

AMSTERDAM TURU

 

30,00 €

 

RED LİGHT VE KANAL TURU                                    

 

25,00 €

 

VOLENDAM & ZAANSE SCHANS

 

60,00 €

 

KÖLN & BONN TURU

60,00 €

 €

KOBLENZ & RUDESHEIM  VE  MEKANİK MÜZİK MÜZESİ

 

60,00 €

 

MAINZ  & HEİDELBERG TURLARI

 

60,00 €

 

MILTENBERG & WERTHEIM ALIŞVERİŞ  TURU

 

45,00 €

 

WURZBURG & KARLSTADT & FRANKFURT TURU (Tam gün kumanyalı)

 

80,00 €

 

BAMBERG TURU

 

25,00 €

 

NURNBERG& MÜNİH TURU

 

60,00 €

 

ÖNEMLİ NOTLAR
1.   Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçuş bilgileri ve evrakları seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.
2.   Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Limanlara varış ve hareket saatleri nehir trafiğine göre değişebilir.
3.   Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında ya da limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa ya da gemiye binmeyen kişilerin seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
4.   Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar kişiye aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda bedel iadesi yapılamaz.
5.   Yurtdışı gezilerinde seyahatin bitiş tarihinden en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması boş vize sayfası olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu kurallara uyulmaması durumunda havalimanlarında yolcuların uçuşa alınmaması sonucu doğan zararlardan yolcularımız bizati sorumludur.
6.   Acentemiz Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak acentemizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Acentemiz sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında acentemizin herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
7.   Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. İçeriği ve verilen servisler aynı kalmak kaydı ile, gezi yöneticilerimiz tarafından, teknik sebeplerle farklı sıralamalarda yapılabilir. Zamanlamalarda rehberimizin kararları uygulanır. Olağandışı sebepler karşısında, acenta ve/veya rehber, gezileri farklı bölgelere yapma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
8.   Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ve yapılması misafirler tarafından isteniyor ise, tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
9.   Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
10. Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.
11.  Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
12.  Single tek kişilik oda /kabin farkı ödeyerek konaklama yapan misafirlerimize normal koşullarda tek kişilik oda/kabin tahsis edilir. Ve bu konaklama yerleri iki kişilik oda/kabinlerden normal koşullarda daha küçük olup hiçbir şekilde iki kişilik oda da tek kişi konaklama garantisi verilmemektedir. Tur alan yolcularımız bunu peşinen kabul etmiş sayılır.
13.  Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.
14. Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.
15. Bale gösteri fiyatları oyun ve salona göre değişken olup bilet alınırken kesinlik kazanır.
 Uçak Ulaşım Uyarılar
1.   Uçaklı programlarımızda acentemiz; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.
2.   Programlarda hava alanında ya da limanlarda acentemiz görevlisi bulunmamakla birlikte turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçak kalkışı öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
3.   Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler yolcularımız tarafından takip edilmelidir. Havalimanı içerisinde bu anons ve panoların takip edilmemesinden doğan uçağa binememe durumlarından acentemiz sorumlu tutulamaz.
4.   Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.
5.   28-35(dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan uçuştan en geç 7 gün önce alınmış doktor raporu gerekmektedir. 35. Haftadan sonraki hamile yolcular doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmemektedir. İkiz bebek bekleyen yolcular için bu süre 28 – 32(dahil) haftadır.
6.   Hava alanında talep edilecek özel lift ve tekerlekli sandalye hizmetleri ile ilgili yolcu tarafından havayolu ile irtibata geçilmesi ve talep edilmesi gerekmektedir. Havayolu acenteleri talep anında bu bilgileri sisteme girmekle birlikte olası aksaklıklardan acentemiz sorumlu tutulamaz.
7.   Uçuşlarla ilgili son dakika rötarlar ve kapı değişiklikleri hava yolu tarafından hava alanında belirlendiğinden yolculara alandaki bilgi panoları ( info board) ya da anonslar ile duyurulmaktadır. Bu gibi bilgilendirmelerden acentemizin daha öncesinde bilgisi olması mümkün olmadığından yolcunun alanda bu uyarılara karşı dikkatli olması ve takip etmesi kendi sorumluluğundadır.
8.   Hava yolları genel teamülünde bagaj hakki 15kg ile sınırlandırılmaktadır. Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslararası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 tane poşet taşıyabilir.
9.   Yolculun kişisel sebepleri ile kaçırdığı uçuşlardan, kişisel evrak eksikliği, hataları ya da hukuki problemleri nedeni ile uçuşunu gerçekleştirememesinden acentemiz sorumlu tutulamaz.
Ekstra tur katılımı hakkında genel şartlar :
1-   Organize edeceğimiz turlar Özel araçlı, Türk rehber ve bazı yerlerde lokal rehber eşliğinde Türkçe anlatımlıdır.
2-   Ekstra Turların bedeli, turun ilk gününde, sadece EURO üzerinden, Rehbere yapılır. Kredi kartı ile ödenemez ve ücret iadesi ancak hastalık durumunda mümkündür. Turlarımızda belirtilen yerler dışında giriş ücretleri misafirlerimize aittir. İptal hakkı haklı gerekçeye dayandığında; alınmış olan giriş bilet ve olası masraflar iptal durumunda hesaplanarak kalan ücret yolcuya iade edilir.
3-   Araçların giremeyeceği yerlerde, turlarımızın bir bölümü yürüyerek yapılacağından rahat ayakkabı giymenizi ve şapka bulundurmanızı tavsiye ederiz.
4-   Bazı ekstra turlar tam günlük ve öğle yemeği içermeyen programlardır. Dolayısıyla ekstra turlara katılmadan önce gemi restoranından sandwich, meyve vb yiyecekleri ücretsiz olarak kendiniz hazırlayıp yanınıza alabilirsiniz yada gemi tarafından verilecek olan ‘’Lunch Box’’ lardan temin edebilirsiniz.
5-   Geminin organizasyonu olan ekstra turlara katılım sayısı yeterli olmadığı takdirde diğer müşteriler ile aynı otobüs paylaşılmakta ve bilgiler kulaklık ile dinlenmektedir.
6-  Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. İçeriği ve verilen servisler aynı kalmak kaydı ile, gezi yöneticilerimiz tarafından, teknik sebeplerle farklı sıralamalarda yapılabilir. Zamanlamalarda rehberimizin kararları uygulanır. Olağandışı sebepler karşısında, acenta ve/veya rehber, gezileri farklı bölgelere yapma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
7-   Programda ekstra olarak belirtilen geziler minimum 15 kişi katılımcı için geçerli olup, yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ekstra tur maliyetindeki artış sebebi ile tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
8-   Ekstra tur otobüsleri sadece ekstra tura katılmış misafirler içindir ve turlara katılmayan misafirler bu otobüslerden yararlanamazlar.
KEYİFLİ BİR TATİL GEÇİRMENİZİ DİLERİZ.

Fiyata Dahil Hizmetler

- Türk Havayolları ile İstanbul-Amsterdam/Nurnberg-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
- Liman vergileri (380 Euro)
- Gemide 8 gece 9 gün tam pansiyon konaklama
- Erken kahvaltı
- Beş çayı servisi
- Gece atıştırmalık servisi
- 24 saat kahve ve çay servisi
- Barda ve salonda canlı müzik
- Yemeklerde açık su servisi.
- Tüm transferler
- Profesyonel Türkçe Tur liderliği hizmeti
- Türsab mecburi mesuliyet sigortası.

Dahil Olmayan Hizmetler

- Ekstra turlar(Nakit Euro olarak ödenir kredi kartı ile ödenemez)
- Wifi kullanımı
- Minibar
- Gemi hizmet görevlileri ücreti (Kişibaşı 81 Euro olup gemide nakit toplanacaktır)
- Şahsi harcamalar
- Vize ( Schengen vize gerekli olup yeşil pasaportlara vize gerekmemektedir)
- Gemide tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
- Seyahat Sigortası
- Yurt dışı çıkış harcı

Tur Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı
 


Diğer Turlar

Büyük ve Yeni  Balkanlar
Büyük ve Yeni Balkanlar
299.00 Kişi Başı
24.02.2019
Bangkok-Pattaya
Bangkok-Pattaya
499.00 Kişi Başı
03.03.2019
Phuket - Bangkok - Pattaya Turu
Phuket - Bangkok - Pattaya Turu
849.00 Kişi Başı
24.02.2019