Arkadaşlarınızla Paylaşın
 • Slovenya - Hırvatistan Turu/ Türk Havayolları Seferi İle ttb
 • Slovenya - Hırvatistan Turu/ Türk Havayolları Seferi İle ttb
 • Slovenya - Hırvatistan Turu/ Türk Havayolları Seferi İle ttb

Slovenya - Hırvatistan Turu/ Türk Havayolları Seferi İle ttb

479.00
KİŞİ | GECE
oda kahvaltı
İstanbul
07 Haziran • 05 Temmuz • 09 Ağustos

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Sizlere Her Konuda 7/24 Yardımcı Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

0216 418 9 418

Size En Uygun Dönemi Seçin ve Cazip Teklifleri Görün...
Tur Tarihi
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk
2.Çocuk
TUR TANITIMI
1.GUN / ISTANBUL - LJUBLJANA (BLED)

İstanbul Atatürk Havalimanı Dışhatlar Gidiş Terminali Türk Havayolları kontuarı önünde buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben Türk Havayolları`na ait sefer ile `yeşil başkent` unvanlı Ljubljana`ya uçuş. Varışa istinaden panaromik şehir turumuza başlıyoruz. St. Nicholas Katedrali, Preseren meydanı, Triple köprüsü ve Drangon köprüsü ile Market bölgesi göreceğimiz yerler arasında. Gezinin ardından dileyen misafirlerimiz için düzenlenecek olan öğlen yemekli `masal kasabası` Bled Turu`na katılma imkanı. Alp dağlarının ortasında, içerisinde Slovenya`nın tek doğal adası bulunan, bu muhteşem doğayı ve masal kasabayı da yürüyerek tanıyacağız. "Pletna" adı verilen geleneksel tahta botlar ile gölün içerisinde bulunan adaya varıp 99 merdiven çıkarak "dilek çanı"nı çalma imkanı bulabilirsiniz. Vaktinizi göl kenarındaki cafelerde veya Bled`in doğal güzelliklerini yaşayarak geçirebilirsiniz. (kişibaşı € 50) Tur bitiminde Ljubljana`daki otelimize dönüş ve geceleme otelde.

2.GUN / LJUBLJANA - (POSTOJNA)- ROVINJ - OPATIJA

Sabah kahvaltının ardından Rovinj`e hareket. Yol üzerinde tüm misafirlerimizin katılması durumunda gerçekleşecek olan Postojna Mağara turuna katılma imkanı. Bu turumuzda Unesco tarafından koruma altına alınmış, 21,5 km uzunluğuyla dünyanın en uzun yeraltı mağaralarından biri olan Postojna Mağarasını geziyoruz (kişibaşı € 45). Tur bitiminde sakin ve güzel balıkçı kasabası Rovinj`e hareket. Rovinj`de yapacağımız şehir turu mimari dokunuşu, çatı terasları ve Rönesans şehir duvarları ile evlerin gölgesinde şirin taş döşeli sokakları, uçsuz bucaksız mavi görünümü ile 22 adalar büyüleyici bir manzara sunmaktadır. Turumuzun bitiminde Opatija`daki otelimize hareket. Geceleme otelde.

3. GUN / OPATIJA - (PLITVICE) - ZAGREB

Sabah kahvaltının ardından Hırvatistan`ın karizmatik başkenti Zagreb`e hareket. Yol üzerinde tüm misafirlerimizin katılması durumunda gerçekleşecek olan Plitvice turuna katılma imkanı. Plitvice Milli Parkı, Hırvatistan'da Bosna-Hersek sınırına oldukça yakın bir bölgede yer alan, aynı zamanda UNESCO'nun Dünya Kültür Mirası listesine aldığı göller topluluğudur. Ormanlarla kaplı dağların arasında 16 göl ve bunları birbirine bağlayan rengarenk şelaleleriyle gizli bir cennettir. Bu parkı eşsiz kılan asıl nokta, on altı gölün birbirlerine küçük şelalelerle bağlanarak oluşturduğu büyüleyici görüntüler. Suyun rengi içerdiği minerallere göre değişik göstermektedir. Flora ve fauna açısından çok zengin olan bu bölgede ilginç patikalar, gizli mağaralar ve sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. (kişibaşı € 45). Tur bitiminde, eğlenceli gece hayatı ile de ünlü Zagreb`e hareket. Geceleme otelde.

4. GUN / ZAGREB - ISTANBUL

Sabah kahvaltının ardından panaromik Zagreb şehir turumuz için hareket ediyoruz. 19. yüzyıl mimarisi, kültürel özellikleri, tarihi özellikleri ve doğa güzellikleri ile güzel bir kent olan Zagreb`in görülmesi gereken en önemli yerleri Ortaçağ özellikleri ile Yukarı Şehir (Kaptol) bölgesindedir. Öncelikle Mirogoj Park Mezarlığı'nı ve burada bulunan heykelleri, Zagreb Katedralini, Dolac Pazarı'nı, Zagreb'in sembolü St. Mark Kilisesi'ni, Lotrseak Kulesi`ni, St Catherine Kilisesi'ni gezeceğiz. Taş Kapı'da ise dileyen misafirlerimiz dilekleri için mum yakabilirler. At nalı şeklinde birçok güzel parkı ile ünlü olan Zagreb`te aynı zamanda da Avrupa'nın en eski parkı olan Maksimir'i gezeceğiz. Arkeoloji Müzesi, Ulusal Müze, Hükümet binaları da göreceğimiz önemli yerlerden bazılarıdır. Öğleden sonra havalimanına transfer ve Türk Havayolları ile Istanbul`a uçuş ve turumuzun sonu.

TUR PROGRAMI
 • Bu tur için yolcularımızın SCHENGEN VİZESİ almaları gerekmektedir. Vize başvurusu için tur bitiş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerli pasaport ile acentamızdan temin edebileceğiniz, vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Yeşil pasaport ve TC. dışında herhanbir ülke pasaport sahipleri için vize uygulaması olup olmadığını lütfen ilgili konsolosluk veya bakanlıklardan teyit ediniz. Vizeler seyahat başlangıcından önce Türkiye’deki ilgili konsolosluklardan alınmak zorundadır. Giriş yapılan ülkenin sınır kapılarında vize alınamaz. Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir, İremtur hiçbir şekilde sorumluluk yüklenemez.
 • T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir, İremtur'a  hiçbir şekilde sorumluluk yüklenemez.
 • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • İremtur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak İremtur ‘un hiç bir sorumluluğu yoktur. İremtur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında İremtur'un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 • Vizesine kendi başvurusunu yapacak yolcularımızın ihtiyaç duyduğu belgelerin (otel konfirmesi, uçak bileti vs.) temini normal şartlarda 1 iş günü sürmektedir. Misafirlerimizin bu süreyi göz önünde tutarak randevu tarihlerini ve saatlerini ayarlaması gerekmektedir. Aksi halde olası aksaklıklardan İremtur sorumlu değildir.
 • Misafirin rezervasyonunu iptal ettirmesi ve/veya ilgili tura dahil olmaması/olamaması durumunda vize ücreti ve hizmet bedeli iadesi yapılmaz. Misafir, vizesini ve vize hizmetini İremtur  Vize departmanı aracılığı ile aldıysa ve bu vize hizmeti gezi sözleşmesinde ek hizmet olarak belirtilmişse, İremtur ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafirin vizesini vize bitiş tarihinden en geç 1 hafta içerisinde vizesini kullanmadığını pasaportu ile ibraz ettikten sonra, vize için konsolosluklara ödenen harç ve benzeri tutarlar haricinde kalan tutarı iade alabilir. Misafir vizesini kendi imkânlarıyla ve/veya farklı bir vize aracılık firmasının yardımı ile aldıysa ve İremtur ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafire herhangi bir iade yapılmaz.
 • İremtur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. İremtur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Havayolundan veya misafirden kaynaklı olarak, yurt içi iç hat uçuşlarını/bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık ve/veya doğabilecek problemlerden İremtur sorumlu tutulamaz.
 • Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREK TURU SATIN ALMIŞTIR.
 • Gezimiz, minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.
 • 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. 3 kişilik odalarda 3 ayrı yatak garantisi verilememekte olup, otel(ler)de buna uygun oda olması durumunda, müsaitliğe göre, otel tarafından blokaj yapılmaktadır.
 • Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
 • Otellerde sunulan kontinental kahvaltıdır, Türk kahvaltısı değildir. Kontinental kahvaltı; tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır.
 • Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.
 • Rezervasyon/kayıt esnasında, seyahat edilecek pasaportta geçen isim-soyisim, doğum tarihi, pasaport numarasının bildirilmesi ve sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedelleri misafirin sorumluluğundadır.
 • Misafirlerimizin İremtur'dan temin etsin ya da etmesin, muhakkak tur tarihinden bir gün önce başlayan ve tur tarihinden bir gün sonrası sona eren bir yurtdışı seyahat ve sağlık sigortasının olması ve ilgili sigorta poliçesini yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından para cezaları verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.
 • Ülkeler arası diplomatik ilişkilerden kaynaklı olmak üzere, bazı ülkelere giriş-çıkış yapılmış olması başka bir/birden fazla ülke açısından vize alınamaması ya da sınır kapısından girilememesi durumunu sonuçlayabilmekte olup bu durum, İremtur'un hakimiyet alanında olmadığından bu gibi bir durumda İremtur‘un sorumluluğu bulunmadığı tarafların kabulündedir.
 • Ziyaretin gruba ekonomi ve süre faydası sağlaması amacı ile yol güzergahı üzerinde yapılan turlara, katılmak istemeyen misafirlerimiz, yakın bir tesiste ekstra gezi bitene kadar grubu beklemeyi kabul eder. Gezi bitiminde otobüsümüz bu misafirlerimizi alacak ve gezimiz devam edecektir.
 • Panoramik şehir turları şehirlerin tanıtımı için düzenlenen gezilerdir. Şehir turları ve ekstra geziler, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Bu durumda İremtur, olabilecek en uygun alternatifi siz değerli misafirlerimize sunmakla yükümlüdür. Ekstra turlar minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ekstra turlar yapılamayabilir ya da fiyat değişikliği olabilir.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından İremtur sorumlu tutulamaz.
 • Programlarımızdaki uçak yerleri grup yeri olup, gidiş-dönüş tek bilet olarak düzenlenmektedir. Gidiş uçuşunun kaçırılması ve/veya kullanılmaması durumunda, dönüş uçuşu da otomatik olarak yanabilir. İlgili durumda havayolu firmasının kuralları geçerlidir.
 • Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında/ekranlarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir. Böyle bir durumdan veya kişisel sebeplerden uçuşun kaçırılması durumunda, misafirin yeni biletini (bir önceki maddeye göre, eğer gerekirse gidiş-dönüş bilet olarak) kendisinin ödeyerek temin etmesi gerekmektedir. Ayrıca, grubun gidişini kaçırmış olmasından ötürü ilk günkü programı kısmen ya da tamamen kaçırabilir; bu durumda sorumluluk misafire aittir. Bununla birlikte, gruptan farklı bir uçuşla ilgili şehre/ülkeye gidilmesi durumunda, alan-şehir ya da alan-otel transferi misafirin sorumluluğundadır.
 • İremtur'un bazı programlarında misafirlerine sunduğu Ücretsiz Lounge hizmetleri havayolunun sorumluluğundadır. Lounge girişleri boarding card ve İremtur voucheri ile yapılmaktadır. Belgelerin eksik olası durumunda Havayolu bu hizmetten misafirleri kısmı yada hiçbir şekilde yararlandırmama hakkını saklı tutar.
 • Uçak biletlerini milleri ile upgrade ettirmek isteyen misafirlerimiz, ancak biletleri kesildikten sonra ilgili havayolu firmasının ilgili uçuşunda müsaitlik olduğu takdirde upgrade işlemlerini gerçekleştirebilirler. Programlarımızdaki uçak yerleri grup sınıfından olduğundan, istenen bileti müsaitlik olması durumunda upgrade ettirmeden önce, havayolu firmasının belirteceği tutarda farkın ödenip; biletin grup sınıfından upgrade edilebilecek ekonomi sınıfına geçirilmesi gerekebilir. Bu durumda oluşacak fiyat farkı misafirin sorumluluğundadır. Programlarımızdaki grup biletleri, turun hareketinden birkaç gün önce kesilir. 
 • Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, hattınızın yurtdışı aramalarına/aranmalarına açık olup olmadığını, GSM operatörü firmanızdan kontrol etmeniz gerekmektedir. 
 • Seyahatiniz süresince kullandığınız ulaşım araçlarından ve konakladığınız otellerden kısa süreli ya da tamamen ayrılırken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz. 
 • İremtur, mücbir sebepler oluştuğu veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve/veya uçulacak olan havayolu firmasını değiştirebilir.
 • İremtur kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan İremtur sorumlu değildir.
 • 18 yaşından küçük çocuklar annesi ile seyahat ediyorsa babasından, babası ile seyahat ediyorsa annesinden, üçüncü bir kişi ile seyahat ediyorsa hem annesinden, hem babasından muvafakatname almak zorundadır. Muvafakatname olmaması sebebi ile uçuşun gerçekleşmemesi durumunda İremtur sorumlu tutulamaz.
 • Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
Fiyata Dahil Hizmetler
 • • Türk Havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti.
 • • Ljubljana `da 1 gece M Hotel 4 veya benzeri otelde kahvaltı dahil konaklama
 • • Opatija`da Remisens Hotel Excelsior 4 veya benzeri otelde kahvaltı dahil konaklama
 • • Zagreb` te 1 gece Hotel Panaroma 4 veya benzeri otelde kahvaltı dahil konaklama
 • • Ljubljana, Rovinj ve Zagreb yarım günlük panaromik şehir turları
 • • Türkçe rehberlik hizmeti
Dahil Olmayan Hizmetler
 • Otel extraları
 • • Çıkış harcı
 • • Seyahat sağlık sigortası
 • • Uçaklarda 20 kg`ı aşan bagaj ucreti
 • • Müze ve ören yerleri girişleri
 • • Ekstra olarak belirtilen turlar
 • • Vize bedeli (Bu tur için çok girişli Schengen vizesi gerekmektedi
Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
07.06.2018 4* Oteller479.00 €599.00 € 479.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 6 Yaş 479.00 €
7 - 12 Yaş 479.00 €
-Taksitler »
05.07.2018 4* Oteller479.00 €599.00 € 479.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 6 Yaş 479.00 €
7 - 12 Yaş 479.00 €
-Taksitler »
09.08.2018 4* Oteller479.00 €599.00 € 479.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 6 Yaş 479.00 €
7 - 12 Yaş 479.00 €
-Taksitler »
Tur Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı
 


Diğer Turlar

Üsküp Turu Türk Havayolları Seferi İle 2 Gece ttb
Üsküp Turu Türk Havayolları Seferi İle 2 Gece ttb
279.00 Kişi Başı
01.06.2018
Belgrad Turu Thy ile
Belgrad Turu Thy ile
279.00 Kişi Başı
01.06.2018