Arkadaşlarınızla Paylaşın
  • Bali Turu 19 Kasım Kesin Hareketli
  • Bali Turu 19 Kasım Kesin Hareketli
  • Bali Turu 19 Kasım Kesin Hareketli
  • Bali Turu 19 Kasım Kesin Hareketli

Bali Turu 19 Kasım Kesin Hareketli

KİŞİ | GECE
SINGAPUR AIRLINES ile
İstanbul Uçaklı
5 gece 6 gün

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Sizlere Her Konuda 7/24 Yardımcı Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

0216 418 9 418

Size En Uygun Dönemi Seçin ve Cazip Teklifleri Görün...
Tur Tarihi
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk
2.Çocuk
TUR TANITIMI

1. Gün 19 – 20 Kasim ISTANBUL – SINGAPUR - BALi

Istanbul Ataturk hava limanindan Singapur hava yollari SQ 391 tarifeli seferi ile 14.25 hareket ve 05.45 Singapur’a varis..06.55 hareket ve 09.35’te Bali’ye varısimizi takiben ozel aracimiz ile hotelimize transfer..Geceleme otelinizde.

 

2. Gün BALi

Sabah kahvaltisindan sonra dileyen misafirlerimiz icin extra Tanah Lot Tapınağı Turu’na (75 Euro) katılabilirsiniz. Bali Adası önemli tarihi kalıntılarıyla birçok turistin ilgisini çeken turistik adalardan biridir. Buradaki önemli tapınaklardan biri olan Tanah Lot, denizin ortasında tüm görkemiyle sizi karşılıyor. Kayaların üzerinde kurulu bir tapınak olan Tanah Lot, dalgaların çarpması sonucu kayaların hareket etmesiyle her gün farklı bir görüntüye sahip oluyor. Uçsuz bucaksız okyanusla çevrelenmiş, gören herkesi etkisi altına alan mistik havasıyla bu tapınağın gün batımı manzarasının etkisinden kurtulamayacaksınız. Aynı zamanda fotoğraflamak için size muhteşem kareler sunuyor olacak..Geceleme otelinizde.

 

3. Gün BALi

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman.. Geceleme otelinizde.

 

4. Gün BALi

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz icin extra olarak Kintamani Turu (75 Euro) , Bali’yi yakından tanımanızı sağlayacak, sahil şeridinden ayrılıp gerçek ada halkı ve kültürünü keşfetmenizi sağlayacak, bu adanın olmazsa olmaz turlarından biri. Tam günlük bu tur için otelden ayrılarak ilk olarak Batu Bulan’da Barong dansını izliyoruz. Bu yöresel dans gösterisinden sonra UNESCO’nun onayladığı Batik el işçiliği atölyelerini gezerek bu şahane ürünlerin nasıl ortaya çıktığını öğreniyoruz. Buradan Kintamani bölgesine doğru harekete geçiyoruz. Yolda ahşap el sanatlarıyla ünlü Mas Köyü, gümüş el sanatlarıyla ünlü Celuk Köyü’nü ziyaret ederek bu ürünleri ve yapımlarını yakından tanıyor, bu ünlü el yapımı ürünleri satın alma şansı buluyoruz.  Kintamani bölgesine vardığımızda, Volkanik Batur Dağı ve Gölü manzarasında açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeklerimizin ardından dönüş yoluna koyularak, Bali’ye özgü tropik meyvelerin, baharatların ve özellikle ilginizi çekecek olan Luwak kahvesinin yetiştirildiği bahçeleri ziyaret ediyoruz. Burada farklı yerel tatları barındıran çay ve kahvelerden tatma imkânımız oluyor. Daha sonrasında yol üzerinde geleneksel bir Bali evi ziyaretiyle turumuzu sonlandırıyoruz..Geceleme otelinizde.

 

5. Gün BALi

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman.. Geceleme otelinizde.

 

6. Gün 25-26 Kasim BALi - SINGAPUR -  iSTANBUL

Sabah kahvaltısı ve 11.30’da hotelden cikis islemlerinin tamamlanmasinin ardindan serbest zaman..Aksam saatlerinde özel aracimiz ile Bali havalimanına transfer..SQ949 tarifeli seferi ile 21.45 hareket ve 00.20 Singapur’a varis..SQ392 tarifeli seferi ile 01.50 hareket ve Istanbul Ataturk hava limanina 08.25’te varis ile Turumuzun sonu…


TUR PROGRAMI

SECILEN TESISLERDE 5 GECE ODA+KAHVALTI BAZINDA KONAKLAMA

TUM ANA UCUSLAR ve BALI BAGLANTI UCUSLARI

TUM GEREKLI ALAN/HOTEL/ALAN TRANSFERLERI

INGILIZCE LOKAL REHBERLIK HIZMETLERI 


Fiyata Dahil Hizmetler

KİŞİSEL HARCAMALAR

ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ 

Dahil Olmayan Hizmetler
Tur Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı
 


Diğer Turlar

Orta Avrupa Turları
Orta Avrupa Turları
299.00 Kişi Başı
07.12.2018
Beyrut Turu
Beyrut Turu
279.00 Kişi Başı
10.01.2019
Dubai Turu
Dubai Turu
299.00 Kişi Başı
07.03.2019