Arkadaşlarınızla Paylaşın
 • Likya Turu - 4 Gece 5 gün
 • Likya Turu - 4 Gece 5 gün
 • Likya Turu - 4 Gece 5 gün
 • Likya Turu - 4 Gece 5 gün
 • Likya Turu - 4 Gece 5 gün
 • Likya Turu - 4 Gece 5 gün

Likya Turu - 4 Gece 5 gün

KİŞİ | GECE
Onur Havayolları İle
İSTANBUL UCAK İLE
4 GECE 5 GUN

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Sizlere Her Konuda 7/24 Yardımcı Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

0216 418 9 418

Size En Uygun Dönemi Seçin ve Cazip Teklifleri Görün...
Tur Tarihi
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk
2.Çocuk
TUR TANITIMI

Uçaklı Likya Turu 4 Gece 5 Gün Onur Air İle Hareket

1.GÜN İzmir - Şirince Köyü - Akyaka Beldesi - Azmak Çayı Tekne Turu - Gökova Körfezi - Göcek


Değerli misafirlerimiz Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 04.30 - Harbiye askeri müze karşısından 05:00 sizleri servislerimiz ile alıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanında 07.05 de hareket edecek olan Onur Air Havayollarına ait İstanbul / İzmir uçağı ile İzmir'e hareket ediyoruz. ( Uçak saatlerinde oluşabilecek Rötardan dolayı programda değişiklik yapılabilir.) İzmir'e varış. Havaalanında bizleri bekleyen aracımıza binerek Selçuk'a ulaşıyoruz. Burada verilen serbest kahvaltı molası ilk durağı 1924 mübadele yıllarına kadar Türkler ile Rumların iç içe yaşadıkları , meyve Şarapları ile ünlü Şirince olacak. Rehberimizin yapacağı anlatımlar ardından verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz burada köy kahvaltılarını yapabilirler. Sonrasında yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahzen'ine gidiyoruz. Bu güzel köyden ayrıldıktan sonra bir sonraki durağımız, evleriyle mimarlik ödülüne sahip olan, AKYAKA Beldesi olacak. . Buradan pancar motorlu teknelerimize binerek bir doğa harikası olan ve Batı Menteşe Dağları nın altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayına doğru ilerliyoruz. Avrupadan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olan, aynı zamanda Sutavuğu, Suyılanı, Susamuru gibi nesli tükenme tehlikesi altında olan canlılara da ev sahipliği yapıyor. Torik, Levrek, Kefal gibi sayısız tür balığın, yer yer 5 metreye kadar uzanan sualtı sarmaşıklarına yumurta bırakmaya geldiği Azmak Çayı, Flora ve Faunasıyla sizleri bir hayal dünyasına götürecek (1.tekne turu). Akyaka dan ayrılarak yöre insanının deyimiyle -Deve Bağırtan- olarak da bilinen SAKAR GEÇİDİ ne ulaşıyoruz. Batı Menteşe Dağları nın geçit verdiği bu noktada verilen kısa bir mola, Gökova Körfezi nin güzelliğini sizlere fotoğraflama imkânı verecek. Otobüsümüze binerek Aşıklar Yoluna gidiyoruz. Okaliptüs ağaçlarının gölgesinde,gün batımında yapacağımız güzel bir yürüyüş sonrasında otobüsümüze dönüyoruz. Göcek'e hareket ediyoruz. Akdeniz in eşsiz koylarına sahip olan GÖÇEK e geliyoruz. Burada verilen serbest zamanda kordonda bulunan çay bahçelerinde içilen sıcak çayların ardından Fethiye’de bulunan otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama..


Sabah Kahvaltısı: Şirincede serbest alınacaktır (Ekstra)
Öğle Yemeği : Akyada serbest menü olarak alınacaktır.(Ekstra)
Akşam Yemeği: Otel de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
Güzergah : İzmir – Şirince – Akyaka – Göcek - Fethiye / 360 KM 
Konaklama Oteli :Eda Su Hotels


2.GÜN Tam Gün Kelebekler Vadisi Tekne Turu - Ölüdeniz - Kaya Köy - Yamaç Paraşütü


Otelimizde alınan kahvaltı sonrası hareketle, arzu edenler sabahın erken saatlerinde, otelden alınarak, özel jeeplerle muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz e tekrar aşık olacaksınız. (EKSTRA) Hisarönü mevkini takip ederek, eski bir Rum Köyü olan ve yaklaşık 4000 e yakın evi bünyesinde barındıran, ve şuanda terkedilmiş hayalet köy KAYA KÖY günün ilk durağı olacak. Burada köyün ara sokaklarında dolaşırken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürecek. Buranın temiz dağ havasını içimize çekerek bu sefer otobüsümüz bizleri Babadağları nın hemen eteğinde bulunan BELCEKIZ mevkine götürüyor. Buradan bineceğimiz teknemizle Belcekız ın eşsiz koylarını gezerken teknemizin dümenini, Kaplan Kelebeğiyle ünlü mevsiminde binlerce kelebeğe ev sahipliği yapan, KELEBEKLER VADİSİ ne kırıyoruz. Burada karaya çıkıp vadi içerisinde keyifli bir yürüyüşün ardından, Belcekız ın eşsiz koylarında vereceğimiz yüzme molalarıyla günümüz daha bir keyifli hale gelecek. Yüzme molalarımız arasında Gemiler Adası, Soğuksu koyu, Camel beach, Mavi Mağara gibi sayısız koy sayılabilir. ( 2. Mavi Yolculuk ) Sahile geri dönüşte teknemizden inip bu sefer otobüsümüzle bir başka dünya harikası olan ÖLÜDENİZ e gidiyoruz. Burada vereceğimiz uzun bir yüzme molasıyla lacivert suların tadına varıyoruz. Akşamüstü saatlerinde otelimize dönüş ve akşam yemeğimiz otelimizde.


Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
Öğle Yemeği : Teknede menü olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otel de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
Güzergah : Fethiye-Kayaköy-Belcekız-Ölüdeniz-Fethiye / 40 KM
Konaklama Oteli :Eda Su Hotels


3.GÜN Kaş - Kaputaş - Kekova Tekne Turu - Simena - Üçağız Köyü - Kalkan

Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltının ardından, otobüsümüzle yol alarak eşsiz manzaraya sahip KALKAN yerleşkesinin (panoramik olarak görülmesi-fotoğraf molası) ile yüzme molası vermek için Turkuaz renginin en güzel görüldüğü dünyaca ünlü KAPUTAŞ PLAJI na ulaşıyoruz. Müsait olması halinde sabahın erken saatlerinde bu muhteşem plajda verilen yüzme molası hafızalarınızdan silinmeyecek. Bir sonraki durağımız KAŞ ile programımıza devam ediyoruz. Vereceğimiz fotoğraf molaları, rehberimizin anlatımlarıyla keyifli bir hale gelecek. Özellikle KAŞ ta alacağımız serbest zaman molasında meşhur buzlu bademinin tadına bakmayı unutmayınız ! Sonrasında Kekova nın giriş kapısı olan Üçağız Köyü' nden bineceğimiz teknemizle ilk önce M.Ö 2. yy da büyük bir deprem neticesinde denizin dibine batmış BATIK ŞEHİR görerek, sonrasında panoramik olarak yolu olmayan köy SİMENA Köyü, Tersane Koyu, Esmeralda Koyu, Hamidiye Koyu yüzme molası vereceğimiz koylar arasında yer alacak ( 3. mavi yolculuk ). Üçağız köyünden alacağımız dağ kekiği kokuları çantamızı sararken bu güzel yerden ayrılıyoruz. Eski köy yollarını takip ederek, akşamüzeri Fethiye' ye dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gecesinde arzu eden misafirlerimize özel düzenleyeceğimiz Fethiye ye özel mehtap turu siz değerli misafirlerimizi bekliyor.( EKSTRA )


Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
Öğle Yemeği : Teknede menü olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otel de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
Güzergah : Fethiye-Kayaköy-Belcekız-Ölüdeniz-Fethiye / 40 KM
Konaklama Oteli :Eda Su Hotels


4.GÜN Tam Gün Oniki Adalar Tekne Turu - Kızıl Ada - Tersane Adası - Kral Amintas Mezarı

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından 12 Adalar Mavi Yolculuğuna katılmak için otelimizden ayrılıyoruz. Fethiye merkezden hareket edecek teknemizle, Fethiye körfezinin birbirinden güzel adalarını gezip, Akdeniz in kokusunu içimize çekerek, koylarında bol bol denize giriyoruz. Görerek yüzme molası vereceğimiz yerler arasında; Kleopatra Hamamı, Yassıca Adası, Göbün Koyu, Tersane Adası, Kızıl Ada, Şovalye Adası, Zeytinli Ada, Cennet Koyu sayılabilir.(4. Mavi Yolculuk) Günün son durağı ise, Fethiye de bulunan, Fethiye körfezine hakim bir nokta da kayalık bir yamaca, Kral Amintas adına yapılmış Likya tipi mezar olan Kaya mezarı ziyaret ediyoruz. Yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğrafların ardından bu güzel günü tamamlayarak otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.


Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
Öğle Yemeği : Teknede menü olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otel de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
Güzergah : Fethiye-Fethiye Liman-Fethiye / 10 KM 
Konaklama Oteli :Eda Su Hotels


5.GÜN Dalyan - Dalyan Tekne Turu - İztuzu Plajı - İzmir

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından Dalyan'a hareket ediyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölü ne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve KAUNOS un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma Kral Mezarlarını görüyoruz. Ve tabiî ki Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağlarinı görmek ve denize girmek için İZTUZU plajına gıdıyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek otobüsümüze ulaşıyoruz (1.tekne turu). Dalyan' dan ayrılıp . Daha sonrasında Havaalanına gitmek üzere yola çıkıyoruz. Havaalanında Check-in işlemlerimizi yaparak 22.25'de kalkacak olan Onur Air Havayollarına ait İzmir / İstanbul uçağıyla İstanbul'a dönüyor ve bir başka iremtur organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.


Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
Öğle Yemeği: Dalyan’da Restorant da açık büfe olarak alınacaktır.(Ekstra)
Akşam Yemeği: Yolda alınacaktır (Ekstra)
Güzergah: Fethiye-Dalyan - İzmir / 340 KM

 

 KONAKLAMA OTELİ Edasu Hotels

TUR PROGRAMI

Genel Şartlar

 • MÜZEKART BİLGİSİ
 • Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir.Tur fiyatına Müze Ören Yeri ücretleri dahildir.(Özel İdare ve Belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerlidir. Dileyen misafirlerimiz rezervasyon esnasında müzekart ekletebilirler. Satış esnasında müzekart talep etmeyen misafirlerimiz ilgili müzelere giriş ücretlerini kendileri öderler
 • T.C Vatandaşı olmayan misafirlere müzekart verilememektedir. Yabancı uyruklu misafirlerimizin müze giriş ücretleri kendilerine aittir.
 • GENEL ŞARTLAR
 • Gezi Süresi hareket ve dönüş günü dahil olmak üzere 4 Gece 5 Gün olup 4 Gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 0-6 Yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılmak suretiyle rotasyon uygulanır. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda iremturun sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 25 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı iremtur d asaklıdır. Turun iptali durumunda iremtur  iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Yeterli katılım oluşmadığında en yakın hareket noktasına biletleme yapılarak misafirlerimizin tura katılımı sağlanabilir. Gidiş-dönüş otobüs biletleri iremtur tarafından karşılanır. Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 35'idir. Turun hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Fiyatlarımıza Kdv dahildir.
 • İPTAL GÜVENCE PAKETİ
 • Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır.
 • 1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
 • Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.
 • REHBER TAVSİYESİ:
 • Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi ve mevsim koşullarını düşünerek giyinmenizi tavsiye ederiz. (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.) İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur. Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı) Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın. Varsa ilaçlarınız fotoğraf/video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.
 • LİKYA TURU OTELLERİ :
 • FETHİYE; Sunshine Holiday Resort - Dalaman Lykia Resort Otel - Edasu Otel - Golden Moon Otel - Kerim Otel - Nevada Butik Otel - Daisy Garden Resort vb.
 • ÖĞLE YEMEKLERİ
 • 12 Adalar tekne turu-Teknede öğle yemeği- (Izgara alabalık veya tavuk veya köfte+Makarna+Salata+Karpuz) 13,00 TL
 • Dalyan kanal turu - Restaurant da öğle yemeği – ( Açık Büfe Yemek ) 20,00 TL
 • Kekova tekne turu - Teknede öğle yemeği ( Izgara tavuk + 5 çeşit açık büfe soğuk meze + Salata ) 18,00 TL
 • Kelebekler Vadisi Tekne Turu-Teknede öğle yemeği (Izgara tavuk veya alabalık + Makarna+Salata) 12,00 TL
 • Tlos-Yakapark- Restaurant da öğle yemeği – (Tereyağında veya ızgara alabalık veya tavuk şiş-açık büfe salata ve meze -karpuz ) 18,00 TL
 • Gökova tekne turu- Teknede öğle yemeği ( Izgara Çupra+limitsiz Salata+Karpuz 20,00TL veya Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz 12,00 TL )
 • ÖLÜDENİZ YAMAÇ PARAŞÜTÜ
 • Ölüdeniz, Türkiye'de ve Dünya'da ender bulunacak güzellikteki yamaç paraşütü cennetlerinden birisidir. Babadağ’dan yapılan düz bir uçuş yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Uçuş esnasında ölüdeniz, Kelebekler Vadisi gibi belki de dünyanın en güzel manzarasını izleme imkanı bulacaksınız.
 • TEKNE TURLARI HAKKINDA:
 • Programlarımızda gerçekleştirilen tekne turlarımızda yüzme molaları için belirttiğimiz koyların hangilerinde mola verileceğine - YOĞUNLUK, RÜZGAR YÖNÜ ve ŞİDDETİ, BERRAKLIK, DENİZDEKİ AKINTI Vb.- etkenlerden dolayı TEKNE KAPTANI TARAFINDAN KARAR VERİLİR.
 • Mavi Yolculuk Teknelerimiz
 • Dalyan; 45 kişilik, Standart dalyan tipi teknelerdir. Bölgedeki doğal yaşamı etkilemesinden dolayı bütün tekneler aynı standartta yapılmıştır.
 • 12 Adalar; 60 kişlilik 25 mt uzunluğunda 5 m genişliğinde Akdeniz tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restaurant oturma salonu.
 • Kekova; 60 kişlilik 20 m uzunluğunda 5 m genişliğinde Akdeniz tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restaurant oturma salonu.
 • Kelebekler vadisi; 100 kişilik 30 m uzunluğunda 5m genişliğinde Akdeniz tipi tekneler,soyunma kabini,duş,tuvalet,üst kat güneşlenme alanı,şezlong,alt kat restaurant oturma gruplu.
 • Gökova; 110 kişilik, 35 m uzunluğunda 5 M Genişliğinde Akdeniz tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, şezlong Alt kat Restaurant oturma salonu.
 • Azmak; 20 kişilik, 7 metre Uzunluğunda 2 m genişliğinde Tek motorlu, Sandal Tarzında tekne
 • İKLİM ŞARTLARI;
 • Ege Bölgesi genellikle yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olan Akdeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu genel durum daha çok Ege Bölümü için geçerlidir. İçbatı Anadolu?da ise denizden uzaklık ve yükselti nedenleriyle iklim koşullarında değişiklik görülür. Kuzey kesimlerinde sık sık soğuk baskınları görülür. Yıllık ortalama sıcaklıkta coğrafi enlemin etkisiyle güneyden kuzeye ve yüksekliğin etkisiyle batıdan doğuya doğru azalma görülür. En soğuk ay genellikle ocak, en sıcak ay ise temmuz ayı olarak tespit edilmiştir. Ege Denizi kıyıları boyunca tam bir Akdeniz yağış rejimi görülür. Yazlar kurak geçer; yağışlar kış aylarında toplanmıştır. Aşağı yukarı bütün meteoroloji istasyonları da yıllık ortalama yağış tutarı 500 mm?nin üstünde, genellikle de 1000 mm?nin altında olarak saptamışlardır.
 • ÖNEMLİ NOTLAR
 • Paket Fiyatlarımız Otel, Ulaşım ve Çevre gezilerini kapsamaktadır.
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Program zamanlamasında(gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında ve ya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden iremtur kesinlikle sorumlu değildir.
 • Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. ' Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına ve ya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. '
 • Ek Hizmet Bedelleri Paket(Ulaşım ve konaklama) fiyatın üstüne eklenerek total bir paket halinde taksitlendirilebilir. İndirimli statüsünde olan misafirlerimiz bu bedeli indirimli öderler.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.
 • Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
 • Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Uçaklı Turlarımızda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz.
 • Uçaklı Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. (Uçaklı tur programlarında 'ekonomik sınıf' kullanılmaktadır.)
 • Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar iremtru da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda iremtur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişidir.
 • En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 16.11.2016
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. '
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • ULAŞIM ARAÇLARIMIZ
 • >Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
 • OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
 • MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)
 • NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)
 • MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
 • OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
 • MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
 • ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MINIBUSLER: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
 • VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.
Fiyata Dahil Hizmetler
 • İstanbul-İzmir / İzmir-İstanbul Uçak Bileti
 • Profesyonel Rehberlik Ücretleri
 • Müze Giriş Ücretleri ( Belediye ve Özel işletmeler İçin Geçerlidir.)
 • Oniki Adalar Tekne Turu
 • Kekova Tekne Turu
 • Gökova Tekne Turu
 • Dalyan Tekne Turu
 • Azmak Çayı Turu
 • Kelebekler Vadisi Tekne Turu
 • Otopark Ücretleri
 • Mercedes Travego-Tourismo-Man Fortuna Otobüsler ile ulaşım (Kişi sayısına göre araç detayları aşağıda belirtilmiştir)
 • Açık Büfe 4 Sabah kahvaltısı,
 • Açık büfe veya yöresel yemeklerden oluşan 4 Akşam yemeği
 • iremtur Otobüsü içerisindeki ikramlar,
 • iremtur güvencesi
 • 1618 Nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası,
Dahil Olmayan Hizmetler
 • Tüm öğle yemekleri,
 • Tüm yemeklerde alınan İçecekler,
 • Tur süresince yapılan özel harcamalar,
 • Ekstra belirtilen organizasyonlar
 • Müzekart ( Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.)
 • Gece Turları
Tur Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı
 


Diğer Turlar

Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu
Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu
1139.00 TL Kişi Başı
19.07.2018
Likya Turu / 2 Gece
Likya Turu / 2 Gece
519.00 TL Kişi Başı
19.07.2018
Kapadokya Turu / Perşembe Akşamı Hareket 2 Gece
Kapadokya Turu / Perşembe Akşamı Hareket 2 Gece
400.00 TL Kişi Başı
19.07.2018