Arkadaşlarınızla Paylaşın
 • Uçaklı Likya Turu Pegasus Hava Yolları ile / 4 Gece
 • Uçaklı Likya Turu Pegasus Hava Yolları ile / 4 Gece
 • Uçaklı Likya Turu Pegasus Hava Yolları ile / 4 Gece

Uçaklı Likya Turu Pegasus Hava Yolları ile / 4 Gece

KİŞİ | GECE
yarım pansiyon
istanbul uçak ile
4 gece 5 gün ttb

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Sizlere Her Konuda 7/24 Yardımcı Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

0216 418 9 418

Size En Uygun Dönemi Seçin ve Cazip Teklifleri Görün...
Tur Tarihi
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk
2.Çocuk
TUR TANITIMI
1.GÜN İzmir - Şirince Köyü - Akyaka Beldesi - Azmak Çayı - Gökova Körfezi - Göcek

Değerli misafirlerimiz Zeytinburnu Çırpıcı İspark Otoparkı ( Zeytinburnu Metro İstasyonu Yanı ) 04:30 Harbiye  05:00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 05.30 - sizleri servislerimiz ile alıyoruz. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında 07.30 da hareket edecek olan Pegasus Havayollarına ait İstanbul / İzmir uçağı ile İzmir'e hareket ediyoruz. ( Uçak saatlerinde oluşabilecek Rötardan dolayı programda değişiklik yapılabilir.) İzmir'e varış. Havaalanında bizleri bekleyen aracımıza binerek Selçuk'a ulaşıyoruz. Burada verilen serbest kahvaltı molası ilk durağı 1924 mübadele yıllarına kadar Türkler ile Rumların iç içe yaşadıkları , meyve Şarapları ile ünlü Şirince olacak. Rehberimizin yapacağı anlatımlar ardından verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz burada köy kahvaltılarını yapabilirler. Sonrasında yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahzen'ine gidiyoruz. Bu güzel köyden ayrıldıktan sonra bir sonraki durağımız, evleriyle mimarlik ödülüne sahip olan, AKYAKA Beldesi olacak. . Buradan pancar motorlu teknelerimize binerek bir doğa harikası olan ve Batı Menteşe Dağları nın altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayına doğru ilerliyoruz. Avrupadan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olan, aynı zamanda Sutavuğu, Suyılanı, Susamuru gibi nesli tükenme tehlikesi altında olan canlılara da ev sahipliği yapıyor. Torik, Levrek, Kefal gibi sayısız tür balığın, yer yer 5 metreye kadar uzanan sualtı sarmaşıklarına yumurta bırakmaya geldiği Azmak Çayı, Flora ve Faunasıyla sizleri bir hayal dünyasına götürecek (1.tekne turu). Akyaka dan ayrılarak yöre insanının deyimiyle -Deve Bağırtan- olarak da bilinen SAKAR GEÇİDİ ne ulaşıyoruz. Batı Menteşe Dağları nın geçit verdiği bu noktada verilen kısa bir mola, Gökova Körfezi nin güzelliğini sizlere fotoğraflama imkânı verecek. Otobüsümüze binerek Aşıklar Yoluna gidiyoruz. Okaliptüs ağaçlarının gölgesinde,gün batımında yapacağımız güzel bir yürüyüş sonrasında otobüsümüze dönüyoruz. Göcek'e hareket ediyoruz. Akdeniz in eşsiz koylarına sahip olan GÖÇEK e geliyoruz. Burada verilen serbest zamanda kordonda bulunan çay bahçelerinde içilen sıcak çayların ardından Fethiye`de bulunan otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.Sabah Kahvaltısı: Şirincede serbest alınacaktır (Ekstra)
Öğle Yemeği : Akyada serbest menü olarak alınacaktır.(Ekstra)
Akşam Yemeği: Otel de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
Güzergah : İzmir - Şirince - Akyaka - Göcek - Fethiye / 360 KM 
Konaklama Oteli : Golden Life Otel, Vento Otel, Edasu Hotel, Nazar Garden Hotel, Dalaman Lykıa Resort, Doğa otel Vb.

2.GÜN Tam Gün Kelebekler Vadisi Tekne Turu - Ölüdeniz - Kaya Köy - Yamaç Paraşütü

Otelimizde alınan kahvaltı sonrası hareketle, arzu edenler sabahın erken saatlerinde, otelden alınarak, özel jeeplerle muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz e tekrar aşık olacaksınız. (EKSTRA) Hisarönü mevkini takip ederek, eski bir Rum Köyü olan ve yaklaşık 4000 e yakın evi bünyesinde barındıran, ve şuanda terkedilmiş hayalet köy KAYA KÖY günün ilk durağı olacak. Burada köyün ara sokaklarında dolaşırken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürecek. Buranın temiz dağ havasını içimize çekerek bu sefer otobüsümüz bizleri Babadağları nın hemen eteğinde bulunan BELCEKIZ mevkine götürüyor. Buradan bineceğimiz teknemizle Belcekız ın eşsiz koylarını gezerken teknemizin dümenini, Kaplan Kelebeğiyle ünlü mevsiminde binlerce kelebeğe ev sahipliği yapan, KELEBEKLER VADİSİ ne kırıyoruz. Burada karaya çıkıp vadi içerisinde keyifli bir yürüyüşün ardından, Belcekız ın eşsiz koylarında vereceğimiz yüzme molalarıyla günümüz daha bir keyifli hale gelecek. Yüzme molalarımız arasında Gemiler Adası, Soğuksu koyu, Camel beach, Mavi Mağara gibi sayısız koy sayılabilir. ( 2. Mavi Yolculuk ) Sahile geri dönüşte teknemizden inip bu sefer otobüsümüzle bir başka dünya harikası olan ÖLÜDENİZ e gidiyoruz. Burada vereceğimiz uzun bir yüzme molasıyla lacivert suların tadına varıyoruz. Akşamüstü saatlerinde otelimize dönüş ve akşam yemeğimiz otelimizde.Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
Öğle Yemeği : Teknede menü olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otel de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
Güzergah : Fethiye-Kayaköy-Belcekız-Ölüdeniz-Fethiye / 40 KM
Konaklama Oteli :Golden Life Otel, Vento Otel, Edasu Hotel, Nazar Garden Hotel, Dalaman Lykıa Resort, Doğa otel Vb.

3.GÜN Kaş - Kaputaş - Kekova Tekne Turu - Simena - Üçağız Köyü - Kalkan

Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltının ardından, otobüsümüzle yol alarak eşsiz manzaraya sahip KALKAN yerleşkesinin (panoramik olarak görülmesi-fotoğraf molası) ile yüzme molası vermek için Turkuaz renginin en güzel görüldüğü dünyaca ünlü KAPUTAŞ PLAJI na ulaşıyoruz. Müsait olması halinde sabahın erken saatlerinde bu muhteşem plajda verilen yüzme molası hafızalarınızdan silinmeyecek. Bir sonraki durağımız KAŞ ile programımıza devam ediyoruz. Vereceğimiz fotoğraf molaları, rehberimizin anlatımlarıyla keyifli bir hale gelecek. Özellikle KAŞ ta alacağımız serbest zaman molasında meşhur buzlu bademinin tadına bakmayı unutmayınız ! Sonrasında Kekova nın giriş kapısı olan Üçağız Köyü' nden bineceğimiz teknemizle ilk önce M.Ö 2. yy da büyük bir deprem neticesinde denizin dibine batmış BATIK ŞEHİR görerek, sonrasında panoramik olarak yolu olmayan köy SİMENA Köyü, Tersane Koyu, Esmeralda Koyu, Hamidiye Koyu yüzme molası vereceğimiz koylar arasında yer alacak ( 3. mavi yolculuk ). Üçağız köyünden alacağımız dağ kekiği kokuları çantamızı sararken bu güzel yerden ayrılıyoruz. Eski köy yollarını takip ederek, akşamüzeri Fethiye' ye dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gecesinde arzu eden misafirlerimize özel düzenleyeceğimiz Fethiye ye özel mehtap turu siz değerli misafirlerimizi bekliyor.( EKSTRA )Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
Öğle Yemeği : Teknede menü olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otel de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
Güzergah : Fethiye-Kayaköy-Belcekız-Ölüdeniz-Fethiye / 40 KM
Konaklama Oteli : Golden Life Otel, Vento Otel, Edasu Hotel, Nazar Garden Hotel, Dalaman Lykıa Resort, Doğa otel Vb.

4.GÜN Tam Gün Oniki Adalar Tekne Turu - Kızıl Ada - Tersane Adası - Kral Amintas Mezarı

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından 12 Adalar Mavi Yolculuğuna katılmak için otelimizden ayrılıyoruz. Fethiye merkezden hareket edecek teknemizle, Fethiye körfezinin birbirinden güzel adalarını gezip, Akdeniz in kokusunu içimize çekerek, koylarında bol bol denize giriyoruz. Görerek yüzme molası vereceğimiz yerler arasında; Kleopatra Hamamı, Yassıca Adası, Göbün Koyu, Tersane Adası, Kızıl Ada, Şovalye Adası, Zeytinli Ada, Cennet Koyu sayılabilir.(4. Mavi Yolculuk) Günün son durağı ise, Fethiye de bulunan, Fethiye körfezine hakim bir nokta da kayalık bir yamaca, Kral Amintas adına yapılmış Likya tipi mezar olan Kaya mezarı ziyaret ediyoruz. Yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğrafların ardından bu güzel günü tamamlayarak otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
Öğle Yemeği : Teknede menü olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otel de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
Güzergah : Fethiye-Fethiye Liman-Fethiye / 10 KM 
Konaklama Oteli :Golden Life Otel, Vento Otel, Edasu Hotel, Nazar Garden Hotel, Dalaman Lykıa Resort, Doğa otel Vb.

5.GÜN Dalyan - Dalyan Tekne Turu - İztuzu Plajı - İzmir

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından Dalyan'a hareket ediyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölü ne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve KAUNOS un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma Kral Mezarlarını görüyoruz. Ve tabiî ki Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağlarinı görmek ve denize girmek için İZTUZU plajına gıdıyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek otobüsümüze ulaşıyoruz (1.tekne turu). Dalyan' dan ayrılıp . Daha sonrasında Havaalanına gitmek üzere yola çıkıyoruz. Havaalanında Check-in işlemlerimizi yaparak 21.50'de kalkacak olan Pegasus Havayollarına ait İzmir / İstanbul uçağıyla İstanbul'a dönüyor ve bir başka İremtur organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
Öğle Yemeği: Dalyan`da Restorant da açık büfe olarak alınacaktır.(Ekstra)
Akşam Yemeği: Yolda alınacaktır (Ekstra)
Güzergah: Fethiye-Dalyan - İzmir / 340 KM

TUR PROGRAMI
 • GENEL ŞARTLAR
 • MÜZEKART HAKKINDA BİLGİLENDİRME
 • Müze Kart Tur fiyatına dâhil değildir. Tur fiyatına Müze Ören Yeri ücretleri dâhildir.(Özel İdare ve Belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerlidir. Dileyen misafirlerimiz rezervasyon esnasında Müzekart ekletebilirler. Satış esnasında Müzekart talep etmeyen misafirlerimiz ilgili müzelere giriş ücretlerini kendileri öderler. T.C. Vatandaşı olmayan misafirlere Müzekart verilememektedir. Yabancı uyruklu misafirlerimizin müze giriş ücretleri kendilerine aittir.
 • GENEL ŞARTLAR
 • Gezi Süresi hareket ve dönüş günü dâhil olmak üzere 3 Gece 4 Gün olup 2 Gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 0-6 Yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda iremtur.com.tr sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı iremtur.com.tr `de saklıdır. Turun iptali durumunda iremtur.com.tr iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Yeterli katılım oluşmadığında en yakın hareket noktasına biletleme yapılarak misafirlerimizin tura katılımı sağlanabilir. Gidiş-dönüş otobüs biletleri iremtur.com.tr  tarafından karşılanır. Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 35'idir. Turun hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir. Fiyatlarımıza KDV dâhildir.
 • KADEMELİ FİYAT SİSTEMİ
 • Tüm Kültür turları ürünlerimizde kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitleme yapılamamaktadır.
 • İPTAL GÜVENCE PAKETİ
 • Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır.
 • 1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
 • Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.
 • MÜZE KART
 • Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar.
 • REHBER TAVSİYESİ
 • Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi ve mevsim koşullarını düşünerek giyinmenizi tavsiye ederiz. (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.) İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur. Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı) Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın. Varsa ilaçlarınız fotoğraf/video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.
 • ÖNEMLİ NOTLAR
 • Paket Fiyatlarımız Otel, Ulaşım ve Çevre gezilerini kapsamaktadır.
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında veya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden iremtur.com.tr kesinlikle sorumlu değildir.
 • Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. ' Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. '
 • Ek Hizmet Bedelleri Paket (Ulaşım ve konaklama) fiyatın üstüne eklenerek total bir paket halinde taksitlendirilebilir. İndirimli statüsünde olan misafirlerimiz bu bedeli indirimli öderler.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.
 • Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
 • Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Uçaklı Turlarımızda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz.
 • Uçaklı Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. (Uçaklı tur programlarında 'ekonomik sınıf' kullanılmaktadır.)
 • Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar iremtur.com.tr saklıdır. Böyle bir iptal durumunda iremtur.com.tr misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişidir.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. '
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • EGE-AKDENİZ TURU OTELLERİ
 • Aşağıda verilen tesis isimleri turumuzun konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Müsaitlikler doğrultusunda otel isimleri turun kalkışından 48 saat öncesinde talep edilmesi durumunda bildirilecektir. Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda misafirlerimiz iremtur.com.tr temsilcisi tarafından bilgilendirilir.
 • OTELLER
 • Ayvalık: Elisa Otel Ayvalık, Ergin Hotel, Adramis Termal Hotel (Edremit) Vb.
 • Kuşadası: Hitit Otel Selçuk, Ada Class Comfort Otel, Golden Gate Otel Vb.
 • Antalya: Elite Başaran Hotel, Mevre otel, Cender Otel vb.
 • Fethiye: Golden Life Otel, Vento Otel, Edasu Hotel, Nazar Garden Hotel, Dalaman Lykıa Resort, Doğa Hotel Vb.
 • Marmaris: İdaş park Hotel, İdaş Hotel, Club idaş, Alenz Suite Hotel, Marmaris Hotel (Uygulama Oteli) vb.
 • Bodrum: Vg Hotels & Spa, Green Port Hotel, Costa Hotels, Milashan Otel Vb.
 • MAVİ YOLCULUK TEKNELERİMİZ
 • BODRUM: 100 kişilik 25 m uzunluk ve 5 metre genişlikte Akdeniz tipi tekneler. Soyunma kabini, duş, tuvalet, mutfak gibi bölümlere sahip bu teknelerimizde üst kat güneşlenme alanı alt kat ise oturma gruplu restaurant olarak dizayn edilmiştir. Teknelerde alınan bütün içecekler ekstra olup tur bitimlerinde ödemeler alınır.
 • AZMAK: 20 kişilik, 7 metre uzunluk ve 2 metre genişliğe sahip tek motorlu sandal tarzı tekneler
 • GÖKOVA: 120 kişilik 35 m uzunluk ve 6 metre genişlikte Akdeniz tipi tekneler. Soyunma kabini, duş, tuvalet, mutfak gibi bölümlere sahip bu teknelerimizde üst kat güneşlenme alanı alt kat ise oturma gruplu restaurant olarak dizayn edilmiştir.
 • MARMARİS/İÇMELER: 100 kişilik 25 m uzunluk ve 5 metre genişlikte Akdeniz tipi tekneler. Soyunma kabini, tuvalet, mutfak gibi bölümlere sahip bu teknelerimizde Üst kat güneşlenme alanı alt kat ise oturma gruplu restaurant olarak dizayn edilmiştir. İçmeler `den kalkan teknelerde genellikle duş bulunmamaktadır. Gidilen koylardaki duşlardan yararlanılmaktadır.
 • DALYAN: 45 kişilik, standart Dalyan tipi teknelerdir. Bölgedeki doğal yaşamı etkilemesinden dolayı bütün tekneler aynı standartta doğal yaşama zarar vermeyecek şekilde yapılmıştır.
 • 12 ADALAR: 80 kişilik 25 m uzunluk ve 5 metre genişlikte Akdeniz tipi tekneler. Soyunma kabini, duş, tuvalet, mutfak gibi bölümlere sahip bu teknelerimizde üst kat güneşlenme alanı alt kat ise oturma gruplu restaurant olarak dizayn edilmiştir.
 • KEKOVA: 50 kişilik 20 m uzunluk ve 4 metre genişlikte Akdeniz tipi tekneler. Soyunma kabini, duş, tuvalet, mutfak gibi bölümlere sahip bu teknelerimizde üst kat güneşlenme alanı alt kat ise oturma gruplu restaurant olarak dizayn edilmiştir.
 • AYVALIK: 120 kişilik 35 m uzunluk ve 6 metre genişlikte Ege tipi tekneler. Soyunma kabini, duş, tuvalet, mutfak gibi bölümlere sahip bu teknelerimizde üst kat güneşlenme alanı alt kat ise oturma gruplu restaurant olarak dizayn edilmiştir.
 • RAFTİNG: Köprüçay Irmağında yapılan rafting, 2+ zorluk derecesine sahiptir. 7den-70e herkesin rahatlıkla katılacağı bir parkurdur.14 km uzunluktaki parkurda, 14 in üzerinde rapid bulunmakta ve katılımcıları muhteşem manzaralarla büyülemektedir. 10 kişilik botlar ile her botta bir adet profesyonel rafting rehberi mevcuttur. Botlarda can yeleği, kask, dizlik ve özel sigorta mevcuttur. İSTEĞE BAĞLI BİR SPOR OLDUĞUNDAN PAKET FİYATI İÇİNE KATILMAMIŞ, SİZ SAYIN MİSAFİRLERİMİZE SEÇENEK HAKKI VERİLMİŞTİR. İLGİLİ MÜESSESEYE ÖDEME YAPILIR)
 • ÖLÜDENİZ YAMAÇ PARAŞÜTÜ: Ölüdeniz, Türkiye'de ve Dünya'da ender bulunacak güzellikteki yamaç paraşütü cennetlerinden birisidir. Babadağ`dan yapılan düz bir uçuş yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Uçuş esnasında ölüdeniz, Kelebekler Vadisi gibi belki de dünyanın en güzel manzarasını izleme imkanı bulacaksınız. Tepe Adı: Babadağ, Yükseklik: 1965 Metre -1700 Metre, Fethiye'ye Uzaklık: 20 Km
 • ÖĞLE YEMEKLERİ
 • Kelebekler Vadisi Tekne Turu: Teknede öğle yemeği (Izgara tavuk ya da alabalık, makarna, 2 çeşit soğuk meze, salata)
 • 12 Adalar Tekne Turu: Teknede öğle yemeği (Izgara tavuk ya da alabalık, makarna, salata)
 • Bodrum Tekne Turu: Teknede öğle yemeği (Nugget tavuk, makarna, salata ya da çipura tava, salata, makarna)
 • Gökova Tekne Turu: Teknede öğle yemeği (Tavuk schinitzel, makarna, salata, meyve ya da ızgara çipura, makarna, salata, meyve)
 • Kekova Tekne Turu: Teknede öğle yemeği (Kekikle soslandırılmış ızgara tavuk, makarna, 2 çeşit meze, salata)
 • Dalyan Kanal Tekne Turu: Caunos Restaurant öğle yemeği (Açık büfe)
 • Köprülü Kanyon: Nova Raft Restaurant öğle yemeği (Izgara alabalık ya da tavuk şiş, açık büfe salata ve garnitür, meyve)
 • Ayvalık Tekne Turu: Teknede öğle yemeği (Tava papalina ya da sardalye |Mevsimine Göre|, salata)
 • Tlos Yakapark: Yakapark Restaurant öğle yemeği (Izgara tavuk şiş, köfte, alabalık, açık büfe soğuk meze, meyve)
 • Didim: Restaurant öğle yemeği (Açık büfe)
 • Şirince: Restaurant öğle yemeği (Çöp şiş, köfte, tavuk ya da mantı seçmeli menü)
 • Pamukkale: Restaurant öğle yemeği (Açık büfe)
 • Bergama: Kardeşler Restaurant öğle yemeği (Açık büfe)
 • Kemer Tekne Turu: Teknede öğle yemeği (
 • Ulupınar Botanik Bahçe: Restaurant öğle yemeği (
 • Manavgat Tekne Turu: Teknede öğle yemeği (
 • İçmeler Tekne Turu: Teknede öğle yemeği (Izgara tavuk, makarna, salata)
 • Hisarönü/Kızkumu jeep safari: Restaurant öğle yemeği (Izgara tavuk, makarna, salata)
 • Datça: Serbest öğle yemeği
 • İKLİM ŞARTLARI
 • Ege Bölgesi genellikle yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olan Akdeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu genel durum daha çok Ege Bölümü için geçerlidir. İç Batı Anadolu`da ise denizden uzaklık ve yükselti nedenleriyle iklim koşullarında değişiklik görülür. Kuzey kesimlerinde sık sık soğuk baskınları görülür. Yıllık ortalama sıcaklıkta coğrafi enlemin etkisiyle güneyden kuzeye ve yüksekliğin etkisiyle batıdan doğuya doğru azalma görülür. En soğuk ay genellikle ocak, en sıcak ay ise temmuz ayı olarak tespit edilmiştir. Ege Denizi kıyıları boyunca tam bir Akdeniz yağış rejimi görülür. Yazlar kurak geçer; yağışlar kış aylarında toplanmıştır. Aşağı yukarı bütün meteoroloji istasyonları da yıllık ortalama yağış tutarı 500 mm`nin üstünde, genellikle de 1000 mm`nin altında olarak saptamışlardır.
 • Akdeniz iklimi, yaz sıcaklığı güneş ışınlarının düşme açısına, kuraklık ise alçalıcı hava hareketlerine bağlıdır. En sıcak ay ortalaması 26-28 °C, en soğuk ay ortalaması 8-10 °C dir. Yıllık sıcaklık ortalaması 18 °C dir. Kar yağışı ve don olayı çok ender görülür. En fazla yağış kışın, en az yağış yazın düşer. Kışın görülen yağışlar cephesel kökenlidir. Cephesel yağışlar en fazla bu iklimde görülür.
 • Yıllık yağış miktarı yükseltiye göre değişir. Ortalama 600 -1000 mm arasındadır. Yağış rejimi düzensizdir
 • ULAŞIM ARAÇLARIMIZ
 • Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
 • OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
 • MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
 • ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MINIBUSLER: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
 • VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
Fiyata Dahil Hizmetler
 • İstanbul-İzmir / İzmir-İstanbul Uçak Bileti
 • Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe veya Set Menü 4 Akşam Yemeği
 • Lüks Araçlar ile Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Belediye ve Özel işletmeler İçin Geçerlidir.)
 • Profesyonel Rehberlik hizmetleri
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Tekne Turları
 • İremtur Otobüs içi İkramları
 • İremtur güvencesi
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
Dahil Olmayan Hizmetler
 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Gece Turları
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müzekart ( Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.
Tur Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı
 


Diğer Turlar