Arkadaşlarınızla Paylaşın
  • Portekiz ve İspanya Turu (Mega Portekiz ve Endülüs)
  • Portekiz ve İspanya Turu (Mega Portekiz ve Endülüs)
  • Portekiz ve İspanya Turu (Mega Portekiz ve Endülüs)
  • Portekiz ve İspanya Turu (Mega Portekiz ve Endülüs)
  • Portekiz ve İspanya Turu (Mega Portekiz ve Endülüs)
  • Portekiz ve İspanya Turu (Mega Portekiz ve Endülüs)

Portekiz ve İspanya Turu (Mega Portekiz ve Endülüs)

499.00
KİŞİ | GECE
İLKBAHAR & YAZ & SONBAHAR DÖNEMİRAMAZAN ve KURBAN BAYRAMI Türk Hava yolları Tarifeli Seferi ile . 3 ve 4 yıldızlı oteller
İstanbul Porto, Lizbon, Sevilla, Granada, Cordoba ve Malaga, Obidos, Nazare, Fatima, Evora THY ile
7 gece

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Sizlere Her Konuda 7/24 Yardımcı Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

0216 418 9 418

Size En Uygun Dönemi Seçin ve Cazip Teklifleri Görün...
Tur Tarihi
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk
2.Çocuk
Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
26.06.20203*&4* Oteller599.00 €809.00 € 599.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
2 - 12 Yaş 599.00 €Taksitler »
31.07.20203*&4* Oteller599.00 €809.00 € 599.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
2 - 12 Yaş 599.00 €Taksitler »
01.08.20203*&4* Oteller699.00 €909.00 € 699.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
2 - 12 Yaş 699.00 €Taksitler »
21.08.20203*&4* Oteller549.00 €759.00 € 549.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
2 - 12 Yaş 549.00 €Taksitler »
10.10.20203*&4* Oteller499.00 €709.00 € 499.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
2 - 12 Yaş 499.00 €Taksitler »
17.10.20203*&4* Oteller499.00 €709.00 € 499.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
2 - 12 Yaş 499.00 €Taksitler »
07.11.20203*&4* Oteller499.00 €709.00 € 499.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
2 - 12 Yaş 499.00 €Taksitler »
TUR TANITIMI

İLKBAHAR & YAZ & SONBAHAR DÖNEMİ

RAMAZAN ve KURBAN BAYRAMI

MEGA PORTEKİZ ve ENDÜLÜS

PORTO (2) & NAZARE & FATİMA & OBİDOS & LİZBON (2)  EVORA & SEVİLLA (2) CORDOBA & GRANADA (1) & MALAGA

Türk Hava yolları Tarifeli Seferi ile … 7 Gece

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!

YOL ÜZERİ EKSTRA TUR BULUNMAMAKTADIR.

 

01. Gün               İSTANBUL – PORTO 

İstanbul Yeni Havalimanı,  Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarında bagaj ve bilet işlemlerinizi tamamlamanızın ardından Türk Hava yolları Tarifeli seferi ile saat Porto’ya uçuyoruz. (Pasaport kontrol ve bilet/bagaj işlemlerinizi zamanında bitirebilmek için uçuşunuzdan üç saat önce havalimanında hazır bulunmanız önerilir. Rehberinizle buluşma uçuşa bir saat kala uçak kapısında olacaktır. Yerel saat ile Porto’ya varışımıza istinaden panoramik Porto şehir turu. Bento İstayonu, Sao Francisco Kilisesi, Borsa Sarayı, Porto Katedrali, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, şehrin en eski ve tipik yerleşim merkezi Riberia Bölgesi, Tore dos Clerigos Kulesi, şehrin en ünlü alışveriş caddesi Santa Catarina, Don Luis 1. Köprüsü, Arrabida Köprüsü, şehrin yeni ve modern bölgesi olan Boa Vista görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Porto Gece turu (25 Euro). Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. (Uçak saatleri aşağıda belirtilmiştir.)

 

02.Gün                PORTO

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Aviero (tekne turu dahil) & Braga & Goimaraes turu (55 Euro). Aviero;  Portekiz’in Venedik’i olarak bilinen Aviero turunda şehrin içinden geçen kanallar, Aviero Nehri Köprüsü, Eski Tren Garı ve Aviero Katedrali görülecek yerler arasındadır. Braga; Portekiz’in 3. Büyük şehri ve dini merkezi Braga’da, İsa Tepesine ve Katedraline ev sahipliği yapan bu şehir Portekiz’in dini merkezidir. Portekiz’in tarihi şehri olan güzel küçük meydanlara ve dar sokaklara sahiptir. Goimaraes; 10. Yy ‘da Portekiz Kralı tarafından kurulan bu şehir Portekiz’in doğduğu yerdir. 10.yy’dan beri kendine has yapısını korumuş dini bir başkent olmuş küçük şirin bir yer olan Goimaraes’de zamanın durduğunu hissedeceksiniz. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

 

03.Gün                PORTO – NAZARE – FATİMA – OBİDOS – LİZBON 

Kahvaltının ardından Lizbon’a hareket. Yol üzerinde Obidos & Nazare & Fatima turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzda Portekiz’in kutsal mekanı olarak bilinen Fatima, görülmeye değer sahiliyle, şirin bir balıkçı kasabası olan Nazare, iki katlı beyaz evleri ve sarmaşıklar ile sarılmış tarihi surları olan Obidos’u ziyaret ediyoruz. Tur sonrası Lizbon’a hareket ve varışımızın ardından panoramik Lizbon şehir turu; turumuzda; Rossio Meydanı, Belem Kulesi, Keşifler Anıtı, Markiz de Pompal Meydanı, Jeronimus Manastırı ve Santa Justa Asansörü görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

04.Gün                LİZBON

Kahvaltının ardından serbest zaman. Turumuzda arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Atlantik Güzelleri turu (65 Euro). Bir tepe üstüne kurulu tarihi şehir Sintra, eşsiz manzarasıyla Avrupa’nın en batı ucu Cabo da Roca, Atlantik kıyısındaki Cascais balıkçı kasabası ve Estoril görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele dönüş ve serbest zaman. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Fado Gecesi (55 Euro). Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

05.Gün                LİZBON – EVORA – SEVİLLA  

Kahvaltı sonrası Evora’ya hareket. Unesco dünya mirası kalıcı listesinde yer alan Evora’da Giraldo Meydanı, Nossa Senhora Kilisesi, Evora Katedrali, Evora Su Kemerleri, Roman Diana Tapınağı, Kemik Şapeli görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Sevilla’ya hareket ve varışımızın ardından; Sevilla şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında, İspanya Meydanı, Altın Kule, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı ile Santa Cruz Bölgesi bulunmaktadır. Tur sonrası otele transfer. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi (55 Euro - yemeksiz). Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

06. Gün                 SEVİLLA

Kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Endülüs Beyaz Köyler Turu (Pueblos Blancos) (65 Euro). Arcos De La Frontera; Roma döneminde kurulmuş ve Kurtuba halifeliği döneminde Mağribi kalesine dönüştürülmüştür, labirant sokakları ile tipik beyaz Endülüs kasabasıdır. Görülecek yerler arasında Iglesia de Santa Maria de la Asuncion, Iglesia de San Pedro bulunmaktadır. Ronda; Emevilerin yarım adadan çekilirken İspanyollara en son teslim ettikleri kale olma özelliği taşımaktadır bu nedenle hem İslam hem de Hristiyan dinlerinin etkisi altında kalmış, silinmeyen izlerle bezenmiş olarak göze çarpıyor. Kireç taşından dik bir yarığın iki tarafında büyük bir kayalığın üzerinde kurulmuş ve dünyanın en eski boğa güreşi arenasının bulunduğu tipik beyaz Endülüs köyüdür. Görülecek yerler arasında Casa Del Rey Moro, Palacio Mondragon, Puento Nuevo yer almaktadır. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

07.Gün                SEVİLLA – CORDOBA – GRANADA

Kahvaltının ardından Cordoba’ya hareket, varışımızın ardından panoramik şehir turu Cordoba; şaşırtıcı mimarisi, görkemli tarihi, beyaza boyalı duvarları ve dolambaçlı sokakları ile adeta bir harikalar diyarı, Güney İspanya’da Endülüs Bölgesinde yer alan Cordoba, 10. ve 11. Y.Y. da dünyanın en kalabalık şehirlerinden birisiydi. O dönemde Yahudilerin, Hristiyan ve Müslümanların barış içinde yaşadığı bu şehir, önemli filozof, bilimadamı ve sanatçılarının katkısı ile Avrupa’nın en önemli kültür merkezlerinden oldu. UNESCO Dünya Kültür Mirasları arasına giren Cordoba şehir turu sırasında Dünyanın 3. büyük cami/katedrali Kurtuba Cami - Mezquita, Alcazar Sarayı, Rönesans eseri Musevi Mahallesi göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası Granada’ya hareket ve varışımızın ardından panoramik şehir turu. Tarihi Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla Meydanı, Arap Çarşısı ve Belediye Meydanı görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Al Hambra Sarayı (Sarayın müsaitlik durumuna göre) turu (65 Euro – harem girişi hariç.) Bu turumuzda Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan Al Hambra Sarayı ziyaret edilecektir. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Albaizin ve Sacromonte yerel mahalleler turu (45 Euro). Alhambra sarayının çevresine, Sierra Nevada dağının eteklerinde bulunan Albaicin bölgesinde unutulmaz bir çingene gösterisi izleyecek, gösteriden sonra Granada'nın bu en eski yerleşim yeri olan Sacromonte ve Albaicin bölgesini gezme ve Al hambra sarayını gece ışıklandırılmış şekilde görme fırsatını yakalayacaksınız. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

08.Gün                GRANADA – MALAGA İSTANBUL

Sabah erken saatlerde Malaga’ya hareket ve şehir turu. Pablo Picasso’nun doğduğu Malaga şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatrosu, Puerto Marina (Liman), La Alcazaba ve Gibralfaro Kalesi bulunmaktadır.  Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Hava yolları’nın tarifeli seferi ile saat İstanbul’a hareket. Yerel saat ile İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. (Uçak saatleri aşağıda belirtilmiştir.)

Avantajlı Ekstra Geziler : 375 euro yerine,  325 EURO (Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)

*** 0-2 yaş ücretsiz ,3-10 yaş %50 indirimlidir.

Atlantik Güzelleri (65 Euro) + Aviero (tekne turu dahil) & Braga & Goimaraes (55 Euro)

Flamenco Gecesi (55 Euro) + Endülüs Beyaz Köyler (65 Euro) + Al Hambra Sarayı Turu (65 Euro)

Albaizin ve Sacromonte yerel mahalleler Turu (45 Euro) + Porto Gece turu (25 Euro)

 

 

OTEL İSİMLERİ VB.

Porto

 Lizbon

Sevilla

 Granada

( Şehir dışı )

( Şehir dışı )

( Şehir içi )

( Şehir dışı )

4* Porto Black Tulip

3*Holiday Inn Express

3* Sevilla Via Mairena

4* Nevada Palace

3* Holiday Inn Express

4* Real Oirea

3* Catalonia Hispalis

4* Luna de Granada

3* Nave Hotel

4*Ever Costa De Caparice

4*Sevilla Congresos Hotel

3* BS Principe Felipe Hotel

 

 

*****  İspanya & Portekiz otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır.

*** Otellerinin Giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası  / Çıkış saatleri 10:00 – 12:00 arasındadır.

                   ***Aynı destinasyon için alternatifli oteller verildiği ve/veya sadece kategori bilgisi verildiği

durumlarda konaklayacağınız otelleri gezi hareketinden 48 saat önce acentenizden öğrenebilirsiniz.

 

 

Uçak Saatleri

 

10/04/2020

TK1449

IST-OPO

11:55

14:50

17/04/2020

TK1306

AGP-IST

13:00

18:20

22/05/2020

TK1449

IST-OPO

11:55

14:50

29/05/2020

TK1304

AGP-IST

17:55

23:05

26/06/2020

TK1451

IST-OPO

08:15

11:10

03/07/2020

TK1306

AGP-IST

13:00

18:20

31/07/2020

TK1451

IST-OPO

08:15

11:10

07/08/2020

TK1304

AGP-IST

17:55

23:05

01/08/2020

TK1449

IST-OPO

11:55

14:50

08/08/2020

TK1304

AGP-IST

17:55

23:05

21/08/2020

TK1451

IST-OPO

08:15

11:10

28/08/2020

TK1304

AGP-IST

17:55

23:05

10/10/2020

TK1449

IST-OPO

11:55

14:50

17/10/2020

TK1304

AGP-IST

17:55

23:05

17/10/2020

TK1449

IST-OPO

11:55

14:50

24/10/2020

TK1304

AGP-IST

17:55

23:05

07/11/2020

TK1449

IST-OPO

11:55

14:50

14/11/2020

TK1304

AGP-IST

17:55

23:05

 

 

 

 

TUR PROGRAMI

Avantajlı Ekstra Geziler : 375 euro yerine,  325 EURO (Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)

*** 0-2 yaş ücretsiz ,3-10 yaş %50 indirimlidir.

Atlantik Güzelleri (65 Euro) + Aviero (tekne turu dahil) & Braga & Goimaraes (55 Euro)

Flamenco Gecesi (55 Euro) + Endülüs Beyaz Köyler (65 Euro) + Al Hambra Sarayı Turu (65 Euro)

Albaizin ve Sacromonte yerel mahalleler Turu (45 Euro) + Porto Gece turu (25 Euro)

 

 

OTEL İSİMLERİ VB.

Porto

 Lizbon

Sevilla

 Granada

( Şehir dışı )

( Şehir dışı )

( Şehir içi )

( Şehir dışı )

4* Porto Black Tulip

3*Holiday Inn Express

3* Sevilla Via Mairena

4* Nevada Palace

3* Holiday Inn Express

4* Real Oirea

3* Catalonia Hispalis

4* Luna de Granada

3* Nave Hotel

4*Ever Costa De Caparice

4*Sevilla Congresos Hotel

3* BS Principe Felipe Hotel

 

 

*****  İspanya & Portekiz otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır.

*** Otellerinin Giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası  / Çıkış saatleri 10:00 – 12:00 arasındadır.

                   ***Aynı destinasyon için alternatifli oteller verildiği ve/veya sadece kategori bilgisi verildiği

durumlarda konaklayacağınız otelleri gezi hareketinden 48 saat önce acentenizden öğrenebilirsiniz.

 

 

Uçak Saatleri

 

10/04/2020

TK1449

IST-OPO

11:55

14:50

17/04/2020

TK1306

AGP-IST

13:00

18:20

22/05/2020

TK1449

IST-OPO

11:55

14:50

29/05/2020

TK1304

AGP-IST

17:55

23:05

26/06/2020

TK1451

IST-OPO

08:15

11:10

03/07/2020

TK1306

AGP-IST

13:00

18:20

31/07/2020

TK1451

IST-OPO

08:15

11:10

07/08/2020

TK1304

AGP-IST

17:55

23:05

01/08/2020

TK1449

IST-OPO

11:55

14:50

08/08/2020

TK1304

AGP-IST

17:55

23:05

21/08/2020

TK1451

IST-OPO

08:15

11:10

28/08/2020

TK1304

AGP-IST

17:55

23:05

10/10/2020

TK1449

IST-OPO

11:55

14:50

17/10/2020

TK1304

AGP-IST

17:55

23:05

17/10/2020

TK1449

IST-OPO

11:55

14:50

24/10/2020

TK1304

AGP-IST

17:55

23:05

07/11/2020

TK1449

IST-OPO

11:55

14:50

14/11/2020

TK1304

AGP-IST

17:55

23:05

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR

***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, lokal Türkçe veya İngilizce rehberlik ile opere edilebilecektir. Son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
***Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan İremtur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından İremtur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilin de toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 10 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.
***Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.

Vize

*** T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan İremtur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

*** T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

*** Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

*** 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

İremtur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. İremtur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Diğer ülke vatandaşlarına uygulanan vize prosedürü için acentanızdan bilgi alabilirsiniz.

 

 

Fiyata Dahil Hizmetler

— Türk Havayolları ile İstanbul - Porto / Malaga - İstanbul gidiş dönüş ikram dahil uçak bileti,

—Programda belirtilen otellerde 7 gece kahvaltı dahil konaklamalar,

—Havalimanı vergi bedeli,

— Porto, Lizbon, Sevilla, Granada, Cordoba ve Malaga, Obidos, Nazare, Fatima, Evora şehir tanıtım turları,

—Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

—Otel vergileri & turist şehir vergileri,

—TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

—Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )

—Seyahat Sağlık sigortası (15 Euro)

—Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

—Yurtdışı çıkış vergisi

—Müze, ören yerleri ve buna benzer tüm giriş ücretleri,

— Programda belirtilen tüm ekstra turlar

—Rehber ve şoför bahşişleri

Tur Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı
 


Diğer Turlar

Kharkov Turu
Kharkov Turu
249.00 Kişi Başı
04.06.2020
Baştan Sona Balkanlar 9 Günde 8 Ülke
Baştan Sona Balkanlar 9 Günde 8 Ülke
199.00 Kişi Başı
16.10.2020
Phuket-Pattaya Turu
Phuket-Pattaya Turu
799.00 Kişi Başı
06.06.2020